Skocz do zawartości




- - - - -

CL600 + 300D Turbo = CL300D Trubo


32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   jackie01


  • Postów: 3 694
  • Na forum od: 08 sty 2007
  • Miejscowość: Świętokrzyskie
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 01 lipca 2009 - 22:26

Barry slynie z tego, że ładuje diesle wszedzie - lubi te silniki po prostu ;)

Jego samochód jego silniki :)



#22 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 02 lipca 2009 - 08:40

Cytat

dla mnie gosc jest kozakiem bo nie kazdy potrafi robic takie rzeczy
A jakby wyremontował V12 to już by nie był ;)

Ja powiem tak... jakby wsadził tam silnik diesla w idealnym stanie, z mocą adekwatną do masy samochodu, to pewnie bym przyklasnął, za wysiłek itd, natomiast w tym przypadku, jest to zrobione tylko tak by jechało, ale nikt nie wie jak długo jeszcze... :roll:

#23 Offline   se7en


  • Postów: 67
  • Na forum od: 27 maj 2009
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 02 lipca 2009 - 09:16

bydle napisał:

a negatywne wypowiedzi pojawiaja sie z ust osobow ktore maja klapki na oczach i sa totalnie zamknieci na roznego rodzaju innowacje.
Osób, to po pierwsze.
Po drugie to nie jest innowacja tylko rzeźba.
A jest dokładnie jak napisał EssiRS.
Powinno trafić do działu Wiejski tuning

#24 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 02 lipca 2009 - 12:21

bydle a to my sie znamy ze tyle o mnie wiesz??

Masz racje nie wiedziałbym jak się za to zabrać bo:
Po pierwsze jak mnie nie stać na CL600 to nie kupuje CL600
Po drugie jakbym miał takiego CL to bym go naprawił, a nie wymyślał takie kretyńskie swapy

Najbardziej mnie śmieszy fakt że MB8 to podobno klub miłośników Mercedes-Benz, tak przynajmniej mają napisane na stronie głównej. Tymczasem w temacie o CL jest pełne poparcie dla tej rzeźby.

To tak jakby ktoś był miłośnikiem Chopina, kupował jego rękopisy i palił nimi w kominku...

#25 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 02 lipca 2009 - 14:07

hardsql napisał:

To tak jakby ktoś był miłośnikiem Chopina, kupował jego rękopisy i palił nimi w kominku...
Bez przesady, to tylko samochód ;-)

hardsql napisał:

Najbardziej mnie śmieszy fakt że MB8 to podobno klub miłośników Mercedes-Benz, tak przynajmniej mają napisane na stronie głównej. Tymczasem w temacie o CL jest pełne poparcie dla tej rzeźby.
Na forach i w klubach bardzo często do głosu dochodzi też fakt, że chłopaki się znają i znacznie mniej obiektywnie patrzą na całą sytuację, po za tym nie wszyscy mu przyklasknęli.

Co by tu nie powiedzieć to zdania i tak będą podzielone. Jedni lubią Chopina, a inni... LadyGAGA ;)

#26 Offline   benzebub


  • Postów: 15
  • Na forum od: 23 cze 2009
  • Miejscowość: Lublin

Napisano 02 lipca 2009 - 16:49

mógł sobie ten rzezbiarz przynajmniej silnik od w140stki diesla wrzucić,wg.mnie zdania negatywne odnosnie celowości takiej zamiany,które tutaj czytam są naprawde uzasadnione!

kilka lat temu chciałem kupić cl600 po baardzo jak na tamte lata okazyjnej cenie.zrezygnowałem!
zdrowy rozsądek wygrał,nie stać mnie to nie kupuje,nie udaje czegoś lub kogoś kim nie jestem!Kupiłem v8kę i jestem zadowolony;),nie naprawiam go w ASO,ale nie wkładam róznież wloszczyzny do środka,bo nie chcę jezdzić kFIATEM.
Jeśli się decyduję na mercedesa ,to rownież wiem ile kosztuje utrzymanie takiego auta,dlatego w najmlodszym z moich dziatek nie zakladam np.gazu.

Przecież 3litrówka mercedesa tez duzo pali...może wydrzeć jej serce i wrzucić doń silnik od polskiego kFIATA....126p,powstanie hybryda z ułańską duszą....albo lepiej wyjąc silnik i zapierniczać z obcasa jak Flinstonowie....


....o,hahahaha,albo jak w Rumunii vel Kazahstanie-Borat narzucić na wóz drabiniasty budę z s600,może plus tuning optyczny AMG.Wieem,koń też żryć musi więc do zaprzegu przywiązac teściowe lub swoje dziatki....w takim wypadku też można bic brawo za innowację,pomyślunek i wkład pracy :drive:

bez spinek chłopaki,więcej luzu....Polak potrafi!

#27 Offline   DonDawido


  • Postów: 14
  • Na forum od: 26 lip 2009
  • Miejscowość: Kalisz

Napisano 27 lipca 2009 - 10:57

Jak dla mnie profanacja. Mercedes nigdy nie wstawiał do Coupe z klasy S silników diesla i zapewne przez długi czas jeszcze tego nie zrobi. Oby. :)
To tak jak Mitsubishi 3000GT z silnikiem 1.9TDI od Passata. ;]

#28 Offline   Radosław


  • Postów: 926
  • Na forum od: 08 maj 2007
  • Drugi Mercedes:W201 om601

Napisano 27 lipca 2009 - 11:07

jak dla mnie to swapowanie diesli nawet do takich aut nie mam nic przeciw ale faktycznie mogl wlozyc cos lepszego(mocniejszego), fakt szacunek za prace choc jeszce wiekszy by bylo za utrzymanie w oryginale i remont takiej fajnej wersji :) wsadzil na to na co bylo go stac jego sprawa ja osobiscie uwazam ze jakby mnie nie bylo stac na utrzymanie i remonty jakiegos auta to bym go nie kupil :)

#29 Offline   DonDawido


  • Postów: 14
  • Na forum od: 26 lip 2009
  • Miejscowość: Kalisz

Napisano 27 lipca 2009 - 11:15

Ja mam sporo przeciwko wrzucaniu klekota tam, gdzie go oryginalnie nie ma i nie było. :drive: Z całym szacunkiem dla diesli ale TDI do Coupe to może sobie wrzucać Audi a nie Mercedes. :star:

#30 Offline   adi


  • Postów: 80
  • Na forum od: 15 lut 2009
  • Miejscowość: Białystok

Napisano 27 lipca 2009 - 13:06

down roku... NIE MASZ KASY na utrzymanie to nie kupuj... :star: co on nie widział ile płynów wchodzi do v12...
kurde też można zaoszczędzić...
smalcem można elementy silnika nasmarować...
ciekawe czy wie ile zawiecha kosztuje jak ma pneutata... może coś od żuka niech dopasuje...

nie wiem nie znam się nie rozumiem jak możecie choć trochę aprobaty dawać na takie jak to ktoś powiedział "rzeźbienie w gównie"... albo jesteście forum miłośników marki albo filią strony spryciarze.pl...

NIE STAĆ TO GOLFA II w dieslu a nie kunda z :) robić... ŚLIMAKU :drive:








Podobne tematy Zwiń