Skocz do zawartości




Peugeot 205 1.9 GTI


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   neonlight


  • Postów: 369
  • Na forum od: 07 sty 2009
  • Miejscowość: Kozienice

Napisano 05 listopada 2009 - 11:52

"szczegolnie zachowane w oryginale czerwone egzemplarze"-sory szafa zle Cie zrozumiałem:).a no miejsca to tam pod maska nie było ;-) nie ma sie co dziwic 1.9 z osprzętemw taakiej wielkiej komorze :star: ja u mechanika z nim nie zdązyłem byc ale na pewno było by mi szkoda chłopaków ;-)wroce do tych egzemplarzy nie zostawionych w orginale.jak ludzie moga spaskudzic ten samochód jakimis wiesniackimi przeróbkami to krew nagła zalewa.ja swojego jak miałem nie mialem zamairu zadnej przeróbki wizualnej robic.samochod dobrze wygladał tak jak go zrobili.jakimis detalami rózni sie buda GTI od zwykłej ale moim zdaniem to wystarczy.fele tez miał ladne(kiedys na wulkanizacji jak mi gosciu zmieniał opony mowi"to to na pewno nie są od tego samochodu" :mrgreen: .ale inni felgi jak zmieniaja to nic nie mam do tego.co najmilej wspominam wspominm to jak kazdy z kumpli wsiadał w swoj samochod i robilismy sobie mały NFS w ulubionym miasteczku.ah



#22 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 05 listopada 2009 - 17:00

neonlight napisał:

azdy z kumpli wsiadał w swoj samochod i robilismy sobie mały NFS w ulubionym miasteczku
i dlatego tak malo ich zostalo w dobrym stanie :)

fele w 1.6 byly okropne wizualnie ale te od 1.9 juz sa superowe, a co najlepsze mega twarde, znajomy nie raz kraweznik kosil tak ze sie kruszyl a felgi nawet nie pogiete...

szkoda tylko ze dach taki miekki :zeby:

#23 Offline   neonlight


  • Postów: 369
  • Na forum od: 07 sty 2009
  • Miejscowość: Kozienice

Napisano 05 listopada 2009 - 21:22

szafa napisał:

latego tak malo ich zostalo w dobrym stanie :hmm:
dobre dobre :hmm: a ten dach czy ja wiem.jakos nas tak nie pogniotło bardzo i raczej mocno nas majtneło na dach.ale.to nie testy zdezeniowe wiec nie wiem. ;-)

#24 Offline   neonlight


  • Postów: 369
  • Na forum od: 07 sty 2009
  • Miejscowość: Kozienice

Napisano 24 czerwca 2010 - 23:11

zauważyłem ze u mnie w smiescie ktos kupił dokladnie ten sam model :kot: az sie łezka kręci.bez kitu nawet na allegro czy otomoto nigdy nie mogłem zobaczyc tego modelu.jak juz to własnie po wiestuningu jakims kolor innny np żółty..... :D listwy plastikowe usuniete eh szkoda słow.no ale wkazdym badz razie jeszcze nie wszytskie gti stracone.w automaniaku łysy gruby w okularach(nie wiem jak sie nazywa;D) mowił ze najlepszym na prawde sportowym peugeotem był 205 GTI .zamienic 190D na 1.9 gti? :hmm: hehe hyba jednak nie :ok: :star:

#25 Offline   proh


  • Postów: 301
  • Na forum od: 02 gru 2009

Napisano 28 czerwca 2010 - 22:35

Ojj sporo jest takich niepozornych wymiataczy.

Mój faworyt to Saxo VTS 16V. Tanie i daje popalić tym w Beemkach :jump:

Nawet nie tak trudno trafić na ciekawy egzemplarz.

Sam jeździłem długo 1.1 (model po lifcie) to Golfy 4 1.6 (kombi) czy Punciaki spokojnie odstawiał. VTS pewnie robi wrażenie.

A 205 Gti kiedyś miałem kupić. Niestety pewnie by się skończyło jak z Twoim. Teraz W201 nauczył mnie pokory i czas na zmiany.

#26 Offline   neonlight


  • Postów: 369
  • Na forum od: 07 sty 2009
  • Miejscowość: Kozienice

Napisano 05 lipca 2010 - 23:02

Sam jeździłem długo 1.1 -ale ze co to nie jest chyba poj silnika?ps no pokory uczy 75KM :mrgreen: przy budzie 1200kg to skrzydeł nie ma :ok:








Podobne tematy Zwiń