Skocz do zawartości




- - - - -

[w124]Czarna kratka grilla z alledrogo


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   Tomaczyk


  • Postów: 93
  • Na forum od: 26 maj 2009
  • Miejscowość: Toruń

Napisano 28 marca 2010 - 21:27

Witam !

Chcialem zapytac czy ktos z was probowal moze zakladac tego typu podrobke i generalnie chodzi mi o to jak z jej spasowaneim czy pasuja zatrzaski i czy nie blaknei po dwoch myciach i samo to co o tym sadzicie czy lepiej oryginalnej szarej szukac.

http://www.allegro.pl/item957021921_mer ... _nowa.html

ja staram sie doprowadzic moja :) do oryginalu bo ktos sie zaczal bawic w liftowanie niestety baza byla poszpachlowana maska tak to moze bym jeszcze zostawil ale wole jednak oryginal. no i mam grila ale jest poniszczony i chcialbym wymienic sam ten wklad.



#2 Offline   Magson


  • Postów: 666
  • Na forum od: 17 cze 2008
  • Miejscowość: Wrocław
  • Mercedes:W201 2.0E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 28 marca 2010 - 21:45

Szczerze to kupiłem od tego użytkownika cały grill i widziałeś co z nim się stało? Jak nie to zobacz temat w hydepark. Na to pytanie sobie sam odpowiesz po obejrzeniu mojego tematu :)

#3 Offline   Tomaczyk


  • Postów: 93
  • Na forum od: 26 maj 2009
  • Miejscowość: Toruń

Napisano 28 marca 2010 - 22:55

Aha rozumiem wlasnie poczytalem poogladalem i moge powiedziec chyba jednak podziekuje.bo widze ze kratka tez troche wyplowiala. myslalem wlasnie ze moze chociaz sam ten plastik bedzie jakos dawal rade ;/ no coz to pozostanie mi prysnac kratke matem. Dzieki kolego przynajmniej dzieki Tobie nie kupuje tego dziadostwa. a temat niewiem chyba mozna zamknac. bo Twoj temat rzeczywiscie dal mi wiele do zrozumienia. kiedys juz ja ogladalem to ale myslalem ze to zupelnie co innego.

#4 Offline   radekh


  • Postów: 12
  • Na forum od: 08 sty 2009
  • Miejscowość: jastrzębie zdrój

Napisano 10 kwietnia 2010 - 08:56

Kolego, powiem Ci tak, ja w swojej W201 mialem podobny problem z wyplowiala wkladka, ale to nie problem jednak mi nie chcialo sie tego wybudowywac to okleilem srebrne elementy i cyk czarnym sprejem w macie. trzyma do dzis a juz jakis rok bedzie tylko w miejscu gdzie wychodzi jezyk od maski teoche przetarte \. ogolnie OK

#5 Offline   Tomaczyk


  • Postów: 93
  • Na forum od: 26 maj 2009
  • Miejscowość: Toruń

Napisano 10 kwietnia 2010 - 12:59

Tez tak zrobilem tylko ze ja wyjalem cala kratke zdjalem listewki i najpierw czarnym matem a pozniej laierem struktularnym do plastiku ;-) ładnie sie trzyma myjka cisnieniowa nic nie ruszyla.








Podobne tematy Zwiń