Skocz do zawartości




- - - - -

[w211] Podświetlanie, zmieniarka, świeca żarowa


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   Hudy_Edd


  • Postów: 66
  • Na forum od: 12 wrz 2007
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 10 czerwca 2010 - 07:31

Witam :jem:
Mam dość dziwaczny problem, jak jadę moim nowym nabytkiem nocą to podświetlają mi się nogi no i pasażerom też :) i jest dość widno w aucie dziwne to troszkę i czy można to wyłączyć ??
Jest jeszcze jedna sprawa.
Mam Radio w nim heh w sumie to nic dziwnego, tylko nie wiem jaki to model, ma duży wyświetlacz kolorowy, navigacje ( jutro bedę miał płytę to przetestuję) obsługę telefonu, DVD i jeszcze kilka przycisków
I teraz tak. Co do telefonu to nie ma stacji dokującej ani BT wiec podaruje sobie, szukałem zmieniarki w bagażniku no ale jej tam nie ma, jest za to taki śmieszny schowek co po przyciśnięciu guzika otwiera się sam tak z automatu i zamyka też po przyciśnięciu guzika.
Pogrzebałem na allegro i zobaczyłem, że zmieniarka była tam montowana i teraz jest pytanie.
Czy ktoś już dokładał z was zmieniarkę ?? Czy trzeba ją kupić razem z drewnem (na allegro wystawiają cały schowek)?? Czy fabryka dała kable już wyprowadzone ??
Nie ukrywam że taka zmieniarka to dobra rzecz i chyba skusze się na montaż bo telefon sobie odpuszcze, używam Iphona a mercedes chyba nie ma stacji dokującej dla IP ;)
No i jeszcze temat dotyczący świecy żarowej, mam przepaloną jedną świece żarową i czy przy tym silniki występują takie cyrki jak przy silnikach np 3.0D 24V (136KM) co był montowany np w w124 w rocznikach 1994 ??
Dzięki za waszą cierpliwość :)



#2 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 10 czerwca 2010 - 09:04

Hudy_Edd, jeden temat = jeden watek.

Zamykam. Za 24h Temet zostanie usuniety.








Podobne tematy Zwiń