Skocz do zawartości




- - - - -

w 140 slabo dobiera radio za miastem


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   sylw555


  • Postów: 23
  • Na forum od: 30 maj 2011

Napisano 06 sierpnia 2011 - 12:59

witam ,mam klopot z odbiorem radia za miastem nie moze znalezc stacji ,dokopalem sie chyba do wzmacniacza taka biala kostka od dolu wchodzi w nia przewod antenowy ,a z boku jest wsuwka z kawalkiem przewodu ale do niczego nie podlaczona ,mam wersje bez anteny zewnetrznej ,wydaje mi sie ze czegos brakuje ,ewentualnie gdzie podlaczyc ten przewod z wsuwka? ,bede wdzieczny za rzeczowa odpowiedz pozdrawiam



#2 Offline   Gerri


  • Postów: 2 647
  • Na forum od: 25 maj 2009
  • Miejscowość: Limerick
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Audi A3

Napisano 06 sierpnia 2011 - 16:29

sylw555 napisał:

dokopalem sie chyba do wzmacniacza taka biala kostka od dolu wchodzi w nia przewod antenowy ,a z boku jest wsuwka z kawalkiem przewodu ale do niczego nie podlaczona
Tzn. jakiego wzmacniacza? Gdzie go znalazłeś? Od dołu samochodu? Od dołu radia? Nie ma w odpowiednim miejscu przecinka, cała wypowiedź to jedno zdanie bez wielkich liter - a potem trzeba się domyślać co autor miał na myśli... :?
Tak więc opisz dokładnie o co chodzi lub zrób zdjęcie. Systemów audio było już w tym aucie od cho..ery i to, że wiemy mniej więcej jakie masz auto nie oznacza, że wiemy jaki dokładnie masz skonfigurowany sprzęt. Ta kostka wcale nie musi być oryginalna - może to np. jakiś konwerter ze starych czasów który wcale nie jest potrzebny. Może to faktycznie jakiś wzmacniacz antenowy - ale po określeniu "kostka" na pewno do prawdy nie dojdziemy. Nieprawdą jest, że nie masz anteny. Może nie masz prętowej, ale antena jest zawsze - np. w postaci pasków przewodzących na tylnej szybie.

#3 Offline   sylw555


  • Postów: 23
  • Na forum od: 30 maj 2011

Napisano 06 sierpnia 2011 - 20:15

Biala kostka znajduje sie w bagazniku po lewej stronie,do niej prowadzi kabel antenowy z radia jak sadze,na tej kostce jest wsuwka i urwany kabelek ,wiec moje pytanie brzmi, co to za kabelek ,zdjecie wkleje wkrotce.

#4 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 06 sierpnia 2011 - 20:25

sylw555 napisał:

co to za kabelek
a moze jakis kolor bys podal... opisal jak wyglada ta wsuwka :drive:...

#5 Offline   sylw555


  • Postów: 23
  • Na forum od: 30 maj 2011

Napisano 07 sierpnia 2011 - 11:58

ok problem rozwiazany ,wyprowadzilem kabel od wzmacniacza antenowego do szyby w ktorej zatopiona jest antena i dziala super ,widocznie jakis angielski fachowiec ktory podlanczal radio uznal za zbyteczne polaczyc go z radiem ,dziekuje za zainteresowanie :zeby:








Podobne tematy Zwiń