II. W przypadku zamieszczania zdjęć własnych, Użytkownik SAM decyduje o czytelności tablic rejestracyjnych, tabliczek znamionowych, numeru VIN itp. elementach identyfikujących pojazd.
III. W przypadku zamieszczania zdjęć nie swojego auta (np: zloty, spoty, spotkane na ulicy, itp.) PROSIMY O ZAMAZANIE TABLIC REJESTRACYJNYCH.
*chodzi tu o amatorów cudzej własności.
IV. Polecamy korzystanie z hostingu zdjęć dostępnego na naszym forum. Zdjęcia będą hostingowane bez ograniczeń czasowych co gwarantuje zachowanie spójności i wartości merytorycznych tematów na forum.
INSTRUKCJA ZAMIESZCZANIA MINIATUREK:
1. Z głównego menu forum wybieramy zakładke "Hosting Zdjęć"

2. Wybieramy zdjęcie z dysku lub z sieci i klikamy przycisk "Dodaj grafikę"

3. Z podanych kodów kopiujemy Kod dla Miniaturki BBcode i wklejamy do swojego posta.
V. Dopuszczalne jest wrzucanie miniaturek z zewnętrznych serwerów hostingowych, pamiętaj jednak że zazwyczaj mają one krótki okres swojej żywotności i niekorzystnie, w perspektywie czasu, wypływają na czytelność forum.

Temat jest zamknięty






