Skocz do zawartości




- - - - -

bingo m config


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   plefka


  • Postów: 46
  • Na forum od: 19 wrz 2011
  • Miejscowość: pierdołów
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:s202 220cdi elegance szkło
  • Trzeci Mercedes:w202 sedan 230d 180 po trasie
  • Inne auto:crx1.6 d16a9 lubie olej:(

Napisano 22 marca 2014 - 21:06

witam


Czy mial ktos kiedys doczynienia z zmianą wartości liczbowych w pliku ustawień w centralce bingo m. Dzięki znalezieniem wartosci na czua zminieszyłem próg przełaczania na gaz z 1500 rpm do 250, jednak to nadal dużo.


Sprawa wyglada tak, zapisujemy ustawienie do pliku, nastepnie nadpisujemy dwie wartości:

LPGOnRPMLo= 608
LPGOnRPMHi= 232

Wczytyujemy ustawienia. Niby wszystko ok tylko po odłączeniu interfesu usb od bingo traci ustawienia, co dziwne raz traci raz nie!! Nie mam pojecia o co chodzi, moze macie jakis patent na to.

Proszę o nie pisanie po co zmieniac próg, czy jeździj z lapotem albo odpalaj z benzyny. Wyjaśniając mam samochod w gaźniku i to bardzo męczące wypalać za kazym razem paliwo.


dzieki i czekam:)



#2 Offline   bromaster


  • Postów: 52
  • Na forum od: 10 lis 2013
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 2.2E - M111
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:W201 M102 2.0 Pierburg 2EE Automat

Napisano 24 marca 2014 - 18:22

Przetestowałem Twój patent i działa. Ustawienia mi zostały (Odłączyłem komputer na działającym silniku).
Z tymi parametrami bez żadnego problemu odpalam na ledwo co ciepłym silniku. Trzeba jeno mieć wciśnięty gaz w parkiet.

Wielki PLUS dla ciebie! :) Proponuję spiąć z moim tematem o wynalezieniu nowej generacji LPG.
Dzięki twojemu patentowi mogłem zawiesić pracę nad oszukańczym modułem (swoją drogą był już gotowy tylko jeszcze program nie dopisany do końca). Po co jednak się męczyć ;)

Teraz będzie można pokazać realne wartości spalania :)

Btw Udało ci się wpiąć ten TPS?








Podobne tematy Zwiń