Skocz do zawartości




Podziekowania


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   mac


  • Postów: 290
  • Na forum od: 30 sty 2007
  • Miejscowość: Łódź

Napisano 17 lutego 2007 - 12:39

Witam,
Zakladam taki temacik odnosnie tego kto z Forumowiczow i komu pomogl. Liczy sie bezinteresownosc itp.

Jako pierwszy chcialem podziekowac SERDECZNIE koledze AMBROZEMU za zaciagniecie mnie na lince do warsztatu mech. (ok30km w dwie strony) za FRIKO
Niestety moja Merc odmowila jak wiecie znowu posluszenstwa.
Rowniez dziekuje za to ze bez zadnego "ALE" jutro pojawie sie na SPOCIE niestety bez mojej lalki mech. Pocieszam sie tym ze bedzie ze mna moja naturalna Pani:) Oczywiscie pojawie sie znowu dzieki Panu Ambrozemu
Pozdrawiam wszystkich i prosze o zapoznanie sie z moim watkiem w dziale "Dla Administracji" o topicu "podziekowki"

mac



#2 Offline   MICHAL200


  • Postów: 4 005
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Uniejów
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C180 po lifcie

Napisano 17 lutego 2007 - 12:54

Pomysl nawet niezly, ale mozna po prostu kliknac Ambrozemu, ze Pomogl ;-)

#3 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 17 lutego 2007 - 12:59

mac, takie rzeczy to najlepiej zalatwiac we wlasnym zakresie. Najlepiej kup mu ;) ;) i mysle ze to wystarczy.

Tu zbyt duzo osob sobie nawzajem pomaga by zakladac do kazdej pomocy oddzielny watek. Na tym przeciez polega nasze forum... by sobie pomagac ;)

Mysle ze warto zamknac ten watek, bo nie ma tez za bardzo co komentowac ;)

#4 Offline   mac


  • Postów: 290
  • Na forum od: 30 sty 2007
  • Miejscowość: Łódź

Napisano 17 lutego 2007 - 13:17

Luuudzie nie posadzajcie mnie o takie skapstwo. Oczywiscie ze real to real i jakos sie rozliczymy (on sie upiera ze nie) Ale qurcze felek nikt nigdy o takie cos mnie nie posadzil. Nasze wirtualne zycie swoja droga a real co innego. Dlatego chcialem by kazdy mogl widziec wirtualne browarki ze sa na jego koncie. A te w realu to inna sprawa. Moim zdaniem to tu byla totalna bezinteresownosc i to jak ja sie rozlicze nie ma tu nic do gadania. Dwie rozne sprawy. Fakt ze moglem byc bez grosza, przyjechal i nic nie chcial. Nie bede pisal co kupie (w real) i kiedy. Liczy sie spontaniczna pomoc w trudnej sytuacji. Pozdr. mac

ps. ja mysle ze jest co komentowac. Moze nie macie w swojej okolicy takiej osoby ktora bez $$$ cos pomoze ja mam i sie z tego bardzo ciesze czego zycze wszystkim wam. Tu naprawde nie chodzi o $$$ ale o zapomniana bezinteresowna pomoc. Mimio ze odwdziecze sie w realu to on tak samo jak bede mial sprawne autko bedzie mogl liczyc na mnie. A u was tylko wirtual ;)
Chyba bezsensu jest zamykanie tematu po wypowiedziach dwoch osob. Poczekajmy na opinie samego Ambrozego. Prosze rozroznic pomoc wirtualna od takiej rzeczywistej.

#5 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 17 lutego 2007 - 13:46

To moze i ja cos napisze. mac bardzo mile jest to, ze doceniasz pomoc, ktorej udzieli Ci ambrozy i jemu naleza sie slowa pochwaly. Niemniej jednak mysle, ze ludzie - uzytkownicy tego forum wlasnie do takiej kategorii naleza - chca pomagac, poniewaz laczy nas wspolna pasja. Moim skromnym zdaniem wiekszosc pomaga bezinteresownie. W koncu przeciez chyba po to powstalo forum. Oczywiscie, ze pomoc w realu "liczy" sie bardziej, ale czy az tak bardzo?

Pomysl przyznawania browarkow - fajny, choc nie wiem czy przypadnie wszystkim do gustu. Mnie sie podoba, ale moze zamiast browarkow mozna bylby uzyc innej ikonki - klucza plaskiego czy cos :poklon:

#6 Offline   mac


  • Postów: 290
  • Na forum od: 30 sty 2007
  • Miejscowość: Łódź

Napisano 17 lutego 2007 - 14:07

np: mlotek :poklon: Charlie9, jako jedyny widze ze zrozumiales o co mi chodzilo. Mnie tez ten pomysl sie podoba ale liczy sie zdanie wiekszosci.
Best Regards,
mac

#7 Offline   ambrozy


  • Postów: 244
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: STRÓŻA
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:RENAULT ESPACE 2.0T

Napisano 17 lutego 2007 - 19:20

mac napisał:

Poczekajmy na opinie samego Ambrozego
:oops: :oops: :oops: :bumbum: :oops: :oops: :oops:
panowie panowie proszę się nie sprzeczać :ok: :wpysk:

Cytat

A u was tylko wirtual
mac to stwierdzenie mi się nie podoba :roll:
myśle że jakby mi autko w warszawie nawaliło to mogę liczyć na pomoc kolegów z forum
jakby mogli by pomogli :ok:
mysle że niema co dyskutować pomogłem bo miałem czas chęc i byłem blisko
możemy sobie przyznawać punkty pomocy a ja nawet niewiem jak to się robi :ok: :ok:

#8 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 17 lutego 2007 - 19:54

mac, jest dokladnie tak jak piszeambrozy i Charlie9. Forum jest wlasnie po to by sobie pomagac, a ta pomoc uwierz mi ale nie ogranicza sie jedynie do pomocy na forum.

W warszawie bardzo czesto ktos komus pomaga (tylko o warszawie moge powiedziec we wlasnym imieniu) i chociazby wczoraj gdyby nie szafa to bym musial chyba nocowac w garazu :ok:

Chodzi o to ze jest to normalne zachowanie na forum i takich watkow pewnie trzebaby bylo zakladac baaaardzo duzo by kazdemu za wszystko podziekowac ;-)

Jest wlaczona opcja pomogl i caly czas obserwujemy czy ten pomysl sie sprawdza czy nie. Jezeli okaze sie ze lepsza forma bedzie przyznawanie :wpysk: to jest to sprawa otwarta.

#9 Offline   mac


  • Postów: 290
  • Na forum od: 30 sty 2007
  • Miejscowość: Łódź

Napisano 17 lutego 2007 - 20:00

EssiRS, oki ale z forum to nie wynika ze pomoc w realu jest rzeczywiscie. Jednak nie taki sens byl mojego watku tylko propozycja browarkow :ok: Moze jednak zostawimy ten topic juz w spokoju i bedziemy wpisywali tu pomoc w realu. Zawsze chyba milo jak ktos uslyszy na forum dziekuje. Ty bardziej ze inni moga to zobaczyc. Pozdrawiam i do jutra juz sie nie moge doczekac... :wpysk: :ok: :ok:

#10 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 17 lutego 2007 - 20:03

mac, temat przyznawania browarkow jest toczony gdzie indziej :ok:

Do zobaczenia :wpysk: