Skocz do zawartości




Adrenaline Motorsport Warsaw


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   marcin1


  • Postów: 113
  • Na forum od: 15 maj 2007
  • Miejscowość: Piastów

Napisano 19 maja 2008 - 21:32

ale też bez przesady, do tragedii może dojść tak samo jeśli będziesz jechał 60km/h po mieście i ci wyskoczy pies a ty wjedziesz w przystanek pełen ludzi. Nie chcę nikogo usprawiedliwiać ale nie popadajmy w takie skrajności. Ps. nie wiem czy ktoś widział ale w niedzielę był puszczany właśnie nowy film AMW w wiadomościach na TVN



#22 Offline   Szop


  • Postów: 1 813
  • Na forum od: 23 gru 2007
  • Miejscowość: Leszno
  • Mercedes:W124 2.5D turbo - OM602
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 3.0E - M103 (1992)
  • Trzeci Mercedes:W124 2.5D - OM605 (1994)
  • Inne auto:Citroen Saxo 1.1 Bic 2001

Napisano 19 maja 2008 - 21:59

Proponuję przećwiczyć z fizyki trochę zagadnień związanych z energią, masą czy pędem ;-) Bo gdyby było tak jak mówisz, to po licho ograniczenia prędkości? Żeby było za co mandaty wlepiać? Nie sądzę! :ok: Nie wiem czy wiesz, ale np. słup/drzewo, w które uderzysz czołowo przy 90 km/h zatrzymuje się prawie w połowie samochodu :roll: Na takich wyścigach 90 km/h ma się średnio 5 sekund po starcie.. Poza tym jakie znowu skrajności? To wcale nie jakaś niezwykła sytuacja drogowa, im większe miasto tym bardziej prawdopodobna. Odbijanie w sytuacji gdy jakiś futrzak wylezie Ci na drogę to prawie taki sam odruch jak odrywanie ręki od gorącego przedmiotu! Odnośnie filmu - ja widziałem, nazwali go "prawie profesjonalnym" :ok: Sorry, ale tak dobrego montażu nie miał jeszcze żaden program w TVN Turbo :roll:

#23 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 20 maja 2008 - 08:51

Panowie wystarczy trochę posłuchać o wypadkach jakie mają miejsce na tego typu imprezach i wtedy nie trzeba teoretyzować ;-)

Jasne, że legalne wyścigi nie zastąpią tych nielegalnych. W końcu zakazany owoc smakuje najlepiej ;-) Nie mniej jednak chcąc tylko sprawdzić możliwości swojego samochodu, zdecydowanie wolałbym to zrobić gdy ulica jest zamknięta. Ja dalej czuje respekt przed SL500, bo ASR załącza się nawet na 3-cim biegu... mimo opon 255... :roll:

#24 Offline   Wojtas.bb


  • Postów: 523
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Bielsko-Biała

Napisano 20 maja 2008 - 19:05

jak ktoś chce poczytać więcej o filmie to zapraszam http://www.streetracing.pl/forum/index. ... opic=54585

#25 Offline   Kudłaty


  • Postów: 442
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 27 maja 2008 - 01:12

qoompel napisał:

To kolega porusza się w półświatku nocnych wyścigów ? ;)

Obecnie już nie, nie mogę sobie pozwolić na utrate uprawnień chociaż znajomości pozostały :P

Wojtas.bb napisał:

Kudłaty, a kiedy zobaczymy BRABUSA jak mknie po ulicach warszawy ;)

Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas... na razie sprawy biznesowe mnie pochłaniają, autko odstawiam na boczny tor, lecz niezapomniając o nim i na spokojnie podchodząc do tematu bez ciśnień - co wisi to nie utonie ;)

PS. kolega marcin1 (autko po lewej stronie) troszkę bywa w kręgu podziwiająca nową zabawkę Dominika

Dołączona grafika

PS2. czemu nie ma opcji kasowania postu przez user'a = brako mozliwości scalania postów w przypadku chęci dopisania.

Poprawiono cytowanie. Scalono posty. Zdjęcia zamieszczamy w postaci miniaturek

#26 Offline   marcin1


  • Postów: 113
  • Na forum od: 15 maj 2007
  • Miejscowość: Piastów

Napisano 27 maja 2008 - 07:31

ale mnie wypatrzyłeś ;)








Podobne tematy Zwiń