Skocz do zawartości




- - - - -

Co to jest ? M104 3.2


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   xc124


  • Postów: 13
  • Na forum od: 25 lip 2022
  • Miejscowość: Kępno
  • Mercedes:W124 2.3E - M102
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW 530d

Napisano 12 czerwca 2024 - 05:44

cześć, przy wymianie uszczelki pod pokrywą zaworów wypadły mi dwie podkładki które wyglądają jak miedziane , może ktoś kojarzy gdzie powinny być ?



Dołączona grafika



#2 Offline   m104


  • Postów: 4 499
  • Na forum od: 24 kwi 2012
  • Miejscowość: /dev/null/
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 czerwca 2024 - 09:01

Podobne są po jednej na każdą cewke w jej dolnej części, gdzie styka się z pokrywa. Ale jak napisałem - podobne. Może ktoś już coś tam przykombinowal, bo nigdzie indziej tam niczego takiego nie ma.








Podobne tematy Zwiń