Skocz do zawartości




filmy


17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   niemiec_9


  • Postów: 25
  • Na forum od: 11 lut 2007

Napisano 14 marca 2007 - 19:20

filmy będę umieszczał na rapidshare w postaci linków. Moge załatwić same najnowsze filmy i te starsze. tak samo jak i z programami i grami pytać postaram sie załatwić ;-)



#2 Offline   jackie01


  • Postów: 3 694
  • Na forum od: 08 sty 2007
  • Miejscowość: Świętokrzyskie
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 14 marca 2007 - 19:24

jak tylko cos wpadnie mi do łba to bede pisal tu :zeby:

#3 Offline   ZaBsI


  • Postów: 1 071
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 14 marca 2007 - 19:26

niemiec_9, to jak masz mozliwosc to moze zamiescilbys jakas niewielka liste z jakimis nowosciami filmowymi itp. mysle ze ulatwiloby to sprawe :zeby:

#4 Offline   majkel


  • Postów: 1 298
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Radom
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:VW Passat 2.8 2002

Napisano 14 marca 2007 - 19:29

niemiec_9, moim zdaniem, zamieszczenie informacji na temat filmów i programów na forum, nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż odpowiednie organy moga zarzucić forum nielegalne rozpowszechnianie , czyli piractwo :zeby: i mogą być z tego tylko problemy. :zeby: CHyba kazdy niech we własnym zakresie, w jego tylko wiadomy sposób ;-) sam sobie zdobywa filmy i itp.
Takie jest moje zdanie.

#5 Offline   ZaBsI


  • Postów: 1 071
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 14 marca 2007 - 19:35

a gdzie jest zabronione wystawianie listy z tytolami filmow?? wejdz sobie na inne fora z filmami czy z muza to zobaczysz co tam sie dzieje i jakos nikt sie nie szczepi :zeby:

#6 Offline   majkel


  • Postów: 1 298
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Radom
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:VW Passat 2.8 2002

Napisano 14 marca 2007 - 19:43

sama lista OK, ale udostępnianie to już :D :zeby: Nie to ze sam nie korzystam z róznego typu programów wymiany , ale udstępnianie ich w jakiś sposób przez forum , może sie ktoś przyczepić. Kilku moich znajomych miało już stycznośc z policją i napewno nie było to miłe kontakty :zeby: , konfiskata kompa to minimum.

#7 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 14 marca 2007 - 19:57

niemiec_9, posiadanie filmów - ok. Ale rozpowszechnianie i udostępnianie dla innych to już powiem Ci szczerze - nieciekawy pomysł. I to nie będzie tak, że masz np. Bearshare albo Kazaa i ktoś sobie od Ciebie ciągnie plik a Ty nie zwracasz na to uwagi, tylko w tym przypadku byłoby to świadome działanie - w celu rozpowszechnienia.

Mój wykładowca powiedział mi kiedyś ciekawą rzecz na temat DivX i mp3. Otóż gdy ktoś ripuje film z DVD i przekształca go na DivX'a - zmienia jego właściwości. Nie wiem czy ktoś z Was siedzi w temacie kompresji multimedialnej tak jak ja, ale gdy ripujemy film - zachodzą różnego rodzaje kompresje audio i video, plik jest pomniejszany, upychane są dane o obrazie i dźwięku - ze strumienia bitów wyciągane są tylko najważniejsze informacje, tzw. krytyczne momenty, które wychwyca nasze oko i ucho. Na płycie Audio CD lub na nośniku DVD, jest masa niepotrzebnych informacji, które po obróbce zostają usunięte, a zostaje tylko to co jest potrzebne. Innymi słowy - obraz i dźwięk jest zniekształcany, ale w taki sposób, by nie było to zbyt widoczne dla nas. Każdy wie, że na płycie Audio (takiej ze sklepu) przeciętny utwór ok. 4min zajmuje od 40 do 50 MB. Po kompresji do formatu mp3 przy szybkości bitowej 192kb/s upychane jest to do około 6-8MB. Co za tym idzie - dźwięk jest zniekształcony, ale jest to mało zauważalne dla naszego ośrodka słuchowego. Do czego zmierzam. Wykładowca powiedział mi, że posiadanie mp3 czy DivX nie jest przestępstwem, pod warunkiem że mamy na półce oryginał, z którego sami zrobiliśmy kopię. Inaczej się to ma do np. programów lub gier. Tam jakakolwiek zmiana w plikach sprawi, że program/gra nie będzie poprawnie działać. Nie mówię tu o okrojonych wersjach, czy spiraconych przez programistów (fachowo).

Jednak sprawa mp3 czy DivX (XviD) nie jest do końca określona, ponieważ gdy posiadamy plik mp3, to nie jest on oryginalną wersją pierwowzoru, ponieważ zaszły w nim (w mp3) nieodwracalne zmiany - kompresja i pogorszenie jakości, a co za tym idzie - jest to plik inny niż oryginalna wersja. Nie wiem jak to się ma do rzeczywistości, ale coś w tym jest.

#8 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 14 marca 2007 - 19:58

A np torent to co to niby jest jak nie forum z linkami do sciagania :zeby:

Kolega nie robi tego pod szyldem forum i chyba wszystko jest ok. Poza tym linki na priv, czy na gg i po sprawie. Jezeli sie myle to mnie poprawcie ;-)

#9 Offline   ZaBsI


  • Postów: 1 071
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 14 marca 2007 - 20:02

na tym forum jakos sie nikt nie spina :zeby:

http://peb.pl/

#10 Offline   niemiec_9


  • Postów: 25
  • Na forum od: 11 lut 2007

Napisano 14 marca 2007 - 20:07

lista by nie miała końca. kontakt na gg i po sprawie. a z tego co wiem to chyba można kopiować ale we własnym zakresie








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post