Skocz do zawartości




Zmiany w grupie Zasłużeni i ModTeam


175 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_kloss72_


  • Na forum od: --

Napisano 02 lutego 2013 - 09:38

...i za odwlekanie decyzji o odejściu, wygodniej pewnie byłoby Darkowi zostawić sprawy administracyjne, gdy był ich natłok jak to widzieliśmy ostatnio. Ale został jeszcze i pomógł nam w ich ogarnięciu :ok: . Niech innym służy za wzór. Dziękujemy :ok:



#22 Gość_darul_


  • Na forum od: --

Napisano 14 lutego 2013 - 10:04

Kilka dni temu podjąłem decyzję o odejściu z grona administracyjnego.

Tworzyłem to forum, praktycznie od początku jego istnienia (do dziś pamiętam, jak po rozłamie - EssiRS mnie tu zaprosił).

Były to dobre czasy, kiedy rośliśmy w siłę. Dziś, nie ma co ukrywać, pod względem technicznym jest to najlepsze forum o w124, w201 jakie istnieje w PL.
Praktycznie nie ma już problemu,, który nie można by tutaj rozwiązać.
To zasługuje na ogromny szacunek dla administracji, potrafiącej zachować odpowiedni poziom.


Kilka miesięcy temu, okazało się że pewna grupa ludzi z forum, chciałaby zrobić coś więcej w kierunku integracji ludzi. Mieli do tego prawo bo zrobili mnóstwo dla forum w czasach, kiedy administrator postanowił że będzie miał gdzieś forum i nie było go ponad rok!
Ponieważ założenia od początku były inne, zostało to zduszone, na co przez jakiś czas się godziłem. Tym bardziej że plany nie były do końca dopracowane i dążyły do integracji z pewnym klubem, który miałby ochotę zagarnąć nasz dotychczasowy dorobek.
To, że nie do końca omówiono pewne sprawy spowodowało, że odszedł z forum filar który tworzyli tacy ludzie jak KamilW124, Roxa i kilku ludzi z ekipy zachodniopomorskiej a kilku rozważa ten krok.

Nie ma już możliwości aby zmienić to co jest teraz, i nie ma też miejsca dla mnie.
Oczywiście będę tu zaglądał bo jestem autorem kilku ciekawych działów/tematów ale się wycofuję.


Pozdrawiam i życzę powodzenia.

#23 Offline   korpa1


  • Postów: 215
  • Na forum od: 19 cze 2012
  • Miejscowość: Goleniów
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 14 lutego 2013 - 12:57

szacun...

#24 Offline   piotrek_124D


  • Postów: 448
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Lublin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Opel Omega 2,5v6 98 rok pb/lpg

Napisano 14 lutego 2013 - 20:02

darul nie wygłupiaj się, ja też pamiętam te czasy kiedy forum powstawało kawał niezłej roboty odwaliliście

Użytkownik piotrek_124D edytował ten post 14 lutego 2013 - 20:03


#25 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 lutego 2013 - 15:24

Wyświetl postUżytkownik darul dnia 14 lutego 2013 - 10:04 napisał

Tym bardziej że plany nie były do końca dopracowane i dążyły do integracji z pewnym klubem, który miałby ochotę zagarnąć nasz dotychczasowy dorobek.
Hmm... same sensacje. Ciekaw jestem na czym by to miało polegać? Czy zawładnięcie duszami użytkowników aby zarejestrowali się gdzie indziej i tutaj nie wracali czy jakieś dosłowne połączenie dwóch for? A może ktoś żywcem kopiował nasze wpisy i podpisywał je swoim loginem?
Trochę mnie dziwi to całe dzielenie, że tu jest nasze, tam jest wasze, my nie lubimy was, wy nie lubicie nas, my mamy was nie lubić, wy macie nas nie lubić. A w końcu to i tak użytkownik sam zdecyduje gdzie chce być, albo będzie w dwóch miejscach na raz. Te jakieś wojny, podziały... dziwi mnie to. Tak jakby nie chodziło o krzewienie wiedzy technicznej o Mercedesie, tylko o jakąś przynależność do któregoś stronnictwa. Dobra, i tak się szczegółów nie dowiem, więc nie wiem po co ta pozbawiona konkretów informacja. Normalnie jak w polityce.
Tak czy siak, powodzenia i co by Ci wszelkie Mercedesy dobrze służyły.

#26 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 15 lutego 2013 - 19:02

Wyświetl postUżytkownik darul dnia 14 lutego 2013 - 10:04 napisał

Tym bardziej że plany nie były do końca dopracowane i dążyły do integracji z pewnym klubem, który miałby ochotę zagarnąć nasz dotychczasowy dorobek.
Plany nie byly dopracowane to prawda, ale nie dazyly do integracji z pewnym klubem i nie mialy na celu zagarniecia dorobku!!!!!! Wszystko i wszyscy mieli zostac na forum, a to co sie stalo to kolej rzeczy :old: . A najwazniejsze Dareczku ze, zostaja przyjaznie nawiazane dzieki forum i tego nic ani nikt nie zmieni!
XM swoje przemyslenia zostaw sobie, a nie wyciagasz bledne wnioski i robisz zamieszanie!

Użytkownik felix edytował ten post 15 lutego 2013 - 19:07


#27 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 lutego 2013 - 19:38

A dlaczego? Przemyślenia są po to by się nimi dzielić. A robienie zamieszania, to publiczne napisanie, że ktoś chciał "zagarnąć nasz dotychczasowy dorobek", bez podania jakichkolwiek szczegółów. Się nie dziw, że potem są domysły. Dla mnie to podburzanie jednych przeciw drugim. W dodatku nie bardzo wiadomo przeciw komu konkretnie. Prawie globalny spisek.

#28 Offline   MŁYNEK


  • Postów: 944
  • Na forum od: 16 kwi 2007
  • Miejscowość: Ostrów Wlkp.
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1996
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:CL420
  • Trzeci Mercedes:w168 A170 CDI 2003
  • Inne auto:Ford S-max 2.0TDCi 2010r

Napisano 15 lutego 2013 - 20:13

Było by się na spotkaniach forumowych to by się wiedziało o co kaman... :)

#29 Offline   piotrek.m5


  • Postów: 5 595
  • Na forum od: 27 paź 2008
  • Mercedes:W124 3.0D turbo - OM603
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 lutego 2013 - 20:19

Wyświetl postUżytkownik felix dnia 15 lutego 2013 - 19:02 napisał

A najwazniejsze Dareczku ze, zostaja przyjaznie nawiazane dzieki forum i tego nic ani nikt nie zmieni!
Dokładnie, do tego akurat forum nie jest nam potrzebne :ok:

#30 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 15 lutego 2013 - 22:21

Wyświetl postUżytkownik XM dnia 15 lutego 2013 - 19:38 napisał

bez podania jakichkolwiek szczegółów
Jak mawiaja starozytni Rosjanie " Mniej wiesz , ............" :D .






Podobne tematy Zwiń