Skocz do zawartości




"pomarańczowi"


82 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   ksenio


  • Postów: 2 761
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:VW GOLF IV Variant 1.9 TDI

Napisano 09 lutego 2010 - 12:03

Charlie9 napisał:

mamy juz rok 2010
Faktycznie mamy 2010 rok a co jest w banerze glownym naszego forum ?
Jest napis 2007-2009 :admin:



#22 Offline   Radhezz


  • Postów: 1 526
  • Na forum od: 26 gru 2007
  • Miejscowość: Opole
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:Matrix

Napisano 09 lutego 2010 - 21:14

Bob napisał:

Oddać "pomarańczowym" co pomarańczowe :!: :!:
Haha, dobre :D Nie no ciekawostka jak to się potoczy :-P Ale jak donoszą media, pomarańczowa rewolucja upadła :ok:
Ja tam w każdym razie wyróżnika z podpisu żywcem nie dam sobie odebrać :jem:

#23 Offline   Szop


  • Postów: 1 813
  • Na forum od: 23 gru 2007
  • Miejscowość: Leszno
  • Mercedes:W124 2.5D turbo - OM602
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 3.0E - M103 (1992)
  • Trzeci Mercedes:W124 2.5D - OM605 (1994)
  • Inne auto:Citroen Saxo 1.1 Bic 2001

Napisano 10 lutego 2010 - 12:33

Ja myślę, że chyba chronologia się Szanownej Administracji trochę pomieszała. Był konkurs w roku 2009, jego zwycięzcy, przyznano wyróżnienia. Teraz aby tytuł zeszłoroczny komuś odebrać, trzeba by rozegrać kolejny konkurs na rok 2010, wyłonić nowych zwycięzców i przyznać im wyróżnienia - choćby tylko w postaci kolorów, nic to nie kosztuje, a satysfakcję daje sporą. Myślę, że taki schemat byłby dla każdego oczywisty, choć jestem ciekaw co jeszcze Charlie znajdziesz w regulaminie / zasadach konkursu zeszłorocznego. No chyba, że w ogóle rezygnujemy z konkursów? :old:

#24 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 10 lutego 2010 - 18:12

Panowie - mialem powazne problemy z komputerem. Ledwo udalo mi sie go zreanimowac. Przepraszam, ze jeszcze nie odpisalem :/ . Postaram sie jeszcze dzisiaj ustosunkowac sie do Waszych wpisow i zamiescic odpowiedni komentarz.

#25 Offline   helixwroclaw2005


  • Postów: 1 161
  • Na forum od: 19 wrz 2008
  • Miejscowość: Wrocław Krzyki jeszcze
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 10 lutego 2010 - 18:56

Charlie9 a kogo musisz się zapytać co masz napisać :/

#26 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 10 lutego 2010 - 19:16

mandaryn86 napisał:

jesli Ci się coś wydaje - nie uzywaj tego jako argumentu.
Nie chce polemizowac, a wyjasnic sytuacje. Staralem sie udzielic jak najszybszej odpowiedzi dlatego napisalem, ze "wydaje mi sie".

ksenio napisał:

Faktycznie mamy 2010 rok a co jest w banerze glownym naszego forum ?
Ty znowu mieszasz.... Omawiany temat dotyczy innej kwestii. Tak w banerze jest 2009, ale wkrotce bedzie to zmienione/zaktualizowane.

Szop napisał:

Teraz aby tytuł zeszłoroczny komuś odebrać,
Nikt zadnego TYTULU nie odbiera - doczytaj dokladnie.

Szop napisał:

choć jestem ciekaw co jeszcze Charlie znajdziesz w regulaminie
Szukasz jakies zaczepki :/

helixwroclaw2005 napisał:

kogo musisz się zapytać
:/ - nie odpowiem na to.


Tyle odpowiedzi. Pozwolcie, ze przejde do wyjasnienia.

Panowie,
Przyznaje, ze w regulaminie konkursu, prawdopodobnie przez nasze niedopatrzenie, nie znalazl sie zapis mowiacy wprost o tym, ze laureaci konkursu, poza nagrodami, dostaja wyroznienia w postaci zmiany koloru nicka na okreslony czas. Takie ustalenia byly w gronie administracyjnym podczas omawiania zasad konkursu, jego przebiegu, sposobu oceny itd. Logicznym jest, ze wyroznienie przyznane w konkursie na rok 2009 obowiazuje w roku 2009 i nie przechodzi na 2010. Tutaj mala uwaga - rozmawiamy o wszystkich konkursach (nie tylko fotograficznym).
Zwracam tez uwage, ze w regulaminie nie ma zapisu co jest nagroda i nikt o to kopii nie kruszy. Dodatkowo, - "medal za wojne", jak to jeden z Was ujal - w postaci banerka z opisem (co, za co i kiedy) zostaje "na zawsze" i tego nikt Wam nie zabierze.

Zmiana koloru nicka, w zamysle, miala byc zacheta do dzialan, do brania udzialu w konkursach itd.

Tak - zrobilismy blad, poniewaz ukladalismy taki regulamin pierwszy raz i cos przeoczylismy. Jestesmy tylko ludzmi i takze my mozemy zrobic pomylke, ktora trzeba poprawic czyli uwzglednic klarowny zapis o "okresie trwania wyroznienia w postaci zmiany koloru nicka". Tym samym przepraszam Was za wprowadzenie malego zamieszania i obiecuje, ze niezwlocznie stosowne poprawki do regulaminu zostana naniesione.
Konczac - Cieszymy sie, ze "wyroznienie koloru..." jest dla Was tak cennym trofeum. Oznacza to, ze nasza koncepcja byla sluszna. Jak dostac ponownie kolor pomaranczowy? Wystarczy wziasc udzial w konkursie i byc jego laureatem.

#27 Offline   Rob


  • Postów: 5 137
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Busko Zdrój i okolice
  • Mercedes:W124 2.6E - M103
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E124 300D 24V
  • Trzeci Mercedes:E211 2.7 CDI
  • Inne auto:Partner 1.6 HDI

Napisano 10 lutego 2010 - 19:22

Charlie9 napisał:

Tak - zrobilismy blad, poniewaz ukladalismy taki regulamin pierwszy raz i cos przeoczylismy.

Wybaczam Wam ;-) :/

#28 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 10 lutego 2010 - 20:12

Charlie9 napisał:

Tak - zrobilismy blad

Wydawalo mi sie, ze bledy administracyjne interpretuje sie na korzysc "obywatela" :hahaha:

Charlie9 napisał:

Wystarczy wziasc udzial w konkursie i byc jego laureatem.

Skoro przyjmujesz takie zalozenie wypadaloby zachowujac logicznie wnioskowanie utrzymac kolor nicka do czasu ogloszenia nowych lauretow, nowego konkursu. Nawet miss oddaje korone w dniu wybrania nowej miss a nie z dniem 1 stycznia nastepnego roku kalendarzowego.

A tak w ogole to gdzie i jaki jest konkurs w 2010? Bo narazie nie widac a wiele osob chetnie wzieloby udzial pewnie :hmm:

#29 Offline   Szop


  • Postów: 1 813
  • Na forum od: 23 gru 2007
  • Miejscowość: Leszno
  • Mercedes:W124 2.5D turbo - OM602
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 3.0E - M103 (1992)
  • Trzeci Mercedes:W124 2.5D - OM605 (1994)
  • Inne auto:Citroen Saxo 1.1 Bic 2001

Napisano 10 lutego 2010 - 23:00

Charlie9 napisał:

Nikt zadnego TYTULU nie odbiera - doczytaj dokladnie.
Chodziło mi raczej o coś na zasadzie sportowej rywalizacji - mistrz jest zawsze od finału do finału, a nie od 2009 do 2010; tytuły poprzednich lat zostają zachowane w dorobku.

Charlie9 napisał:

Szukasz jakies zaczepki
A na co mi ona?
Napisałeś, że sprawdzisz dokładnie to co Ci się wydawało, co też uczyniłeś i dzięki ;)

#30 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 11 lutego 2010 - 13:28

Ale się uwzięliście...

Moim zdaniem nie ma niczego złego w tym, że kolory są przyznawane na jakiś czas. To nie żaden order za męstwo zdobyte na froncie (notabene fatalne porównanie).
Był wcześniej konkurs na najładniejsze kombi, coupe, sedana, i inne MB. Wtedy na pewien czas (tak samo jak i w tym przypadku) wyróżnieniem za zwycięstwo było nadanie innego koloru nicku oraz podwieszenie galerii w dziale "Galerie". Po pewnym czasie (też nie określonym w regulaminie) kolory zostały nadane "normalne", a podwieszone galerie przestały być podwieszone. Nikt wtedy takiego zamieszania nie robił, no bo niby o co?
Ja rozumiem, że fajnie jest mieć inny kolor, bo wtedy taki ktoś może czuć się wyróżniony, ale gdybyśmy kolory przyznawali dożywotnio, to jak odróżnić tego, który wygrał w konkursie w tym czy poprzednim roku. Racją jest, że jeszcze nie ogłosiliśmy nowego konkursu na 2010r, ale mamy dopiero początek lutego i jest jeszcze czas, a do tego aura za oknem nie sprzyja robieniu zdjęć. Cierpliwości.

Jedyne co wydaje mi się naszym błędem, było to, że nie napisaliśmy tego w regulaminie. W następnym na pewno taka adnotacja się znajdzie (i pewnie parę innych, by później nie można było łapać za słówka). A to przecież miała to być/jest zabawa... :roll: