Skocz do zawartości




"pomarańczowi"


82 odpowiedzi w tym temacie

#31 Offline   Rob


  • Postów: 5 137
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Busko Zdrój i okolice
  • Mercedes:W124 2.6E - M103
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E124 300D 24V
  • Trzeci Mercedes:E211 2.7 CDI
  • Inne auto:Partner 1.6 HDI

Napisano 11 lutego 2010 - 14:21

Cytat

Był wcześniej konkurs na najładniejsze kombi, coupe, sedana, i inne MB.

Zróbcie konkurs na najładniejszą 211 na forum :mrgreen:



#32 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 11 lutego 2010 - 15:26

Rob napisał:

Zróbcie konkurs na najładniejszą 211 na forum :mrgreen:
w211 będzie razem z innymi MB, więc (chyba) nie będziesz miał tak łatwo ;-)

#33 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 11 lutego 2010 - 15:57

Ja wiem, ze administracja sie do bledu nie przyzna i nie cofnie koloru bo tak i juz, nikt nie bedzie podwazal swojej wladzy. Proste. Szkoda tylko, ze najpierw cos wykonujecie a potem dopisujecie do tego reguly. A wystarczyloby powiedziec - ups, do czasu wylonienia nowych zwyciezcow dotychczasowi laureaci zachowuja "przywileje". Albo po prostu zamknac ten temat i tyle.

A tak w ogole to dyskusja juz nie dotyczy koloru nicka tylko po prostu gry zgodnie z regulami. Nie jestem kolorem nicka tylko czlowiekiem i nie poczulem sie mniej zolty tylko po prostu dziwnie zaskoczony co sie stalo, lub co ja zlego zrobilem/napisalem, ze bez zadnego slowa (w tym takze bez zadnej argumentacji o czasowosci wyroznienia w regulaminie) zostalem pozbawiony "przywileju" czy jak go sobie tam nazwiemy.

Biore udzial w roznych konkursach foto i nie chodzi o to, ze ten byl taki prestizowy i "przywileje" byly tak wyjatkowe, ze mnie boli. Po prostu to forum jest dla mnie wazne. Zzylem sie, spedzilem tu tysiace godzin i chwile poczulem sie dosc dziwnie... I sadze, ze reszta laureatow tez. No ale nikt mi nie kaze brac udzialu w konkursach i potem rozpaczac, to fakt :ok:

#34 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 11 lutego 2010 - 21:33

FilipW napisał:

Ja wiem, ze administracja sie do bledu nie przyzna i nie cofnie koloru bo tak i juz, nikt nie bedzie podwazal swojej wladzy. Proste.
Ale tu zupełnie nie chodzi o to by ktoś pokazał swoją władze czy coś tego typu. Twoje wypowiedzi kierowane są w stronę działania administracji, więc nie dziw się, że przedstawiciele tejże administracji do ciebie odpisują ;-)

FilipW napisał:

A wystarczyloby powiedziec - ups, do czasu wylonienia nowych zwyciezcow dotychczasowi laureaci zachowuja "przywileje"
Można było tak zrobić. Na przyszłość tak zrobimy - ups... ;-)

Cytat

A tak w ogole to dyskusja juz nie dotyczy koloru nicka tylko po prostu gry zgodnie z regulami.
Reguły były podważane także podczas trwania konkursu. Miała być zabawa a zrobiła się awantura. Teraz znowu się tworzy nerwowa i roszczeniowa atmosfera. To na pewno nie zachęca do kolejnych edycji konkursów :roll:

FilipW napisał:

Nie jestem kolorem nicka tylko czlowiekiem i nie poczulem sie mniej zolty tylko po prostu dziwnie zaskoczony co sie stalo, lub co ja zlego zrobilem/napisalem, ze bez zadnego slowa (w tym takze bez zadnej argumentacji o czasowosci wyroznienia w regulaminie) zostalem pozbawiony "przywileju" czy jak go sobie tam nazwiemy.
Nikt nie traktuje cię w kategoriach rzeczy, czy koloru (nie wiem skąd taki pomysł :zolta: ). Nic złego nie zrobiłeś. Po prostu skasowaliśmy kolor tak samo jak robiliśmy to wcześniej, z tym, że ty jako pierwszy się obruszyłeś. W następnych edycjach będziemy mieli na uwadze lekcje jaką wynieśliśmy z tego wątku.

FilipW napisał:

Biore udzial w roznych konkursach foto i nie chodzi o to, ze ten byl taki prestizowy i "przywileje" byly tak wyjatkowe, ze mnie boli. Po prostu to forum jest dla mnie wazne. Zzylem sie, spedzilem tu tysiace godzin i chwile poczulem sie dosc dziwnie... I sadze, ze reszta laureatow tez. No ale nikt mi nie kaze brac udzialu w konkursach i potem rozpaczac, to fakt
Ja to wszystko rozumiem ;-) Będzie następny konkurs i na pewno z twoimi zdolnościami fotograficznymi uda ci się zdobyć kolejne trofeum do kolekcji.

Nie traktuj tego koloru jako chęć dokuczenia tobie, lub komukolwiek innemu. Nie wydawało się nam, by miało to dla kogoś większe znaczenie - tu "ups" ;-) Poprawimy się ;-)

#35 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 11 lutego 2010 - 23:21

FilipW napisał:

Ja wiem, ze administracja sie do bledu nie przyzna
Napisalem przeciez wyraznie:

Cytat

Tak - zrobilismy blad (...) Tym samym przepraszam Was za wprowadzenie malego zamieszania
Co mam jeszcze zrobic... pasc krzyzem czy jak :-| ?

[ Dodano: Czw Lut 11, 2010 23:21 ]

FilipW napisał:

A tak w ogole to dyskusja juz nie dotyczy koloru nicka tylko po prostu gry zgodnie z regulami.
Fakt, zdarzyla sie pomylka. Ten sie nie myli co nic nie robi :sciana:. Opislalem i wyjasnilem zaistniala sytuacje, a Wy dalej swoje. Zaraz jakas komisje moze zwolajmy...
Staramy sie ze wszystkich sil spelniac oczekiwania Uzytkownikow, jestesmy w kazdym przypadku w pelni uczciwi a zarzucacie nam jakies machloje? Z "bzdeta" robicie nie wiadomo jaka afere.

Essi napisal, ze miala byc zabawa... jak widac, nie wszyscy sie dobrze bawili/bawia.

A juz calkiem na marginesie... Jak zrobicie badanie techniczne auta i wbija stempel potwierdzajacy to co - wazny on jest dopoki nie zrobicie kolejnego przegladu czy traci waznosc po roku? W/g mnie mylicie pojecia.

#36 Offline   Rob


  • Postów: 5 137
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Busko Zdrój i okolice
  • Mercedes:W124 2.6E - M103
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E124 300D 24V
  • Trzeci Mercedes:E211 2.7 CDI
  • Inne auto:Partner 1.6 HDI

Napisano 11 lutego 2010 - 23:30

Charlie9 napisał:

A juz calkiem na marginesie... Jak zrobicie badanie techniczne auta i wbija stempel potwierdzajacy to co - wazny on jest dopoki nie zrobicie kolejnego przegladu czy traci waznosc po roku? W/g mnie mylicie pojecia.

Charlie9, nowe auta mają wazny na 3 lata :mrgreen:
Wedlug mnie bez sensu drżyć temat, sprawa wyjasniona i należy dolożyć wszelkich starań by na przyszłośc nie dopuścić do podobnych scysji.

#37 Offline   ksenio


  • Postów: 2 761
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:VW GOLF IV Variant 1.9 TDI

Napisano 11 lutego 2010 - 23:32

Charlie9 napisał:

Zaraz jakas komisje moze zwolajmy...
Komisje ds. zbadania afery fotograficznej :pig:

Dobra... dajta juz spokoj, bo wyjdzie ze niektorzy robia mi konkurecje w robieniu dymu :E

#38 Offline   Rob


  • Postów: 5 137
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Busko Zdrój i okolice
  • Mercedes:W124 2.6E - M103
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E124 300D 24V
  • Trzeci Mercedes:E211 2.7 CDI
  • Inne auto:Partner 1.6 HDI

Napisano 11 lutego 2010 - 23:36

ksenio napisał:

dajta juz spokoj, bo wyjdzie ze niektorzy robia mi konkurecje w robieniu dymu

Ksenio, na Ciebie w tej dziedzinie nie ma mocnych :mrgreen:

#39 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 12 lutego 2010 - 00:33

Charlie9 napisał:

Staramy sie ze wszystkich sil spelniac oczekiwania Uzytkownikow

A czy ja mowie, ze nie? Przez blisko 3 lata nie powiedzialem zlego slowa na dzialanie forum ani administracji bo jakby mi sie cos nie podobalo to by mnie tu juz nie bylo a jestem.

Chcialem wyjasnic sytuacje i ja wyjasnilem. Kropka. A to, ze nie do konca ja rozumiem i nie do konca jestem zadowolony to juz inna sprawa ale to nic nie zmienia. Nie bede sie z kolegami klocil o kolorki, bez jaj :E

Charlie9 napisał:

Essi napisal, ze miala byc zabawa... jak widac, nie wszyscy sie dobrze bawili/bawia.

Nigdzie nie powiedzialem, ze mi sie nie podobalo. Zrobilem do tych zdjec kilkaset kilometrow, zaciagnalem nawet modelke do zdjec, ktore pozniej wklejalem. I przez rok bylem i jestem dumny, ze zostalem doceniony. Za nagrody tez dziekowalem, nawet nie raz. Tylko ten caly koniec mnie troszke zasmucil. Wyniknelo to z niedogadania szczegolow no i trudno. Gdybym ja od poczatku wiedzial co i jak to tematu w ogole by nie bylo. Tak wiec - napijmy sie na zgode, nie klocmy sie i badzmy dalej jedna mercedesowa ku...rde bracia :pop: I czekam na nastepny konkurs. Byle nie za dlugo. Niech bedzie i bez nagrod - o same kolorki i satysfakcje :ok:

#40 Offline   helixwroclaw2005


  • Postów: 1 161
  • Na forum od: 19 wrz 2008
  • Miejscowość: Wrocław Krzyki jeszcze
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 12 lutego 2010 - 08:11

Konserwatyzm, drętwota, beton lub coś podobnego, to słowa odpowiednie do tego tematu a kierowane do Niebieskich :hahaha: Mądrości Forumowe w stylu - co było pierwsze "jajko czy kura" i odpowiedź "Nie bo Nie" :roll:

Panowie Modowie w dziale Grupy Sami określiliście kolor "zwycięzcy konkursów" - Osoby które wygrały w konkursach naszego forum :!:

Konkurs fotograficzny nagradza kolorem tylko trzy pierwsze osoby a przy trwającym konkursie przez 10 lat będzie to tylko 30 osób. Na tak dużą ilość zarejestrowanych użytkowników to przysłowiowa kropla. Czy to tak dużo dla wyróżnienia Tych osób, które coś interesującego wniosły w życie codzienne Forum? Zmiana koloru to minuta zaangażowania w dostępie do panelu administracyjnego.

Dla mnie całe to zamieszanie to bzdura, tak samo jak wielki problem z nagrodzeniem kolegi Roxy kolorem "złotym, fioletowym :star: " za jego dotychczasowy wkład merytoryczny w nasze Forum. Bariera 100 razy pomógł jest w sam raz a zwykły forumowicz, w tym ja nigdy tego pułapu nie osiągnie :E

Bardzo się cieszę, że ostatnio temat Uwagi administracyjne tak nagle odżył ;-)

Zbliżają się walentynki - zróbcie kolegom niespodziankę :hahaha: