Skocz do zawartości




Największa giełda samochodowa w Niemczech lub w Europie


19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   djjjj


  • Postów: 36
  • Na forum od: 29 mar 2007

Napisano 27 października 2007 - 11:12

Witam!
Mam pytanko,nie wiecie może gdzie znajduje się największa giełda samochodowa samochodów dostawczych w Niemczech lub gdzieś w Europie?Potrzebuję kupić sprintera dokę i słyszałem że na giełdach w rajchu można znaleść coś ciekawego :hahaha:



#2 Offline   brabus


  • Postów: 122
  • Na forum od: 28 mar 2007

Napisano 27 października 2007 - 12:08

Dziennie setki lawet z polski i ukrainy wywozi z niemiec auta osobowe i dostawcze.
Więc nie wiem czy teraz ci by sie opłacało tam jechac ... w sumie to juz nie to samo co 5 lat temu, a jak sie dobrze rozejrzysz, to co drugi polski komis samochodowy jest zaciśnięty sprinterami ... z zachodu... :hahaha:
Powodzenia w szukaniu i pozdrawiam :hooray:

#3 Offline   seriou


  • Postów: 155
  • Na forum od: 22 sty 2007
  • Miejscowość: Lublin

Napisano 01 listopada 2007 - 11:17

Ja mam znajomego, ktory dorabia sobie sprowadzaniem aut i wg jego opini bardziej sie oplaca sciagac auta z .....Ukrainy :roll: :mlot: Aktualnie rozgladam sie za japonskim dieslem acz firmie, ktorej zlecilem zamowienie nie moze w Niemczech znalezc modelu, ktory by mi odpowiadal. Rozmawialem tym gosciem i mowi, ze moge z nim jechac na Ukrainie obejrzec jakie samochody znajduja sie na tym parkingu i tego modelu co aktualnie szukam bylo powyzej 15 :shock: Nie wiem co sadzic na ten temat, bo ja generalnie jestem zdania "wole z Niemcem stracic dwa razy niz z Ukraincem zyskac". Ceny sa nader atrakcyjne - u nas dolar poszedl makabrycznie w dol a u nich trzyma cene :pad: Jak znajde czas i w resztach desperacji skusze sie na wyjazd to powiem co i jak... ;-)

#4 Offline   Pepis


  • Postów: 572
  • Na forum od: 21 wrz 2007
  • Miejscowość: Zamość
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 01 listopada 2007 - 11:29

Ja tam interesów na taką skale robić bym nie chciał ... zbyt duże ryzyko

#5 Offline   Radosław


  • Postów: 926
  • Na forum od: 08 maj 2007
  • Drugi Mercedes:W201 om601

Napisano 01 listopada 2007 - 12:02

na ukraine to ja moge jechac na wycieczke do czarnobyla a nie po auto :mlot:

#6 Offline   MISQ


  • Postów: 910
  • Na forum od: 09 lut 2007
  • Miejscowość: Przemyśl
  • Drugi Mercedes:W210 E280

Napisano 01 listopada 2007 - 13:01

Szczerze mowiac pierwsze slysze zeby ktos auta z ukrainy sprowadzal a mam do granicy 10 km jak juz to tam ciagna tego opor a nie na odwrot... a nawet jesli faktycznie jest juz tam jakis woz to proponuje mu sie dokladnie przypatrzyc bo moze byc mocno zmeczony zyciem ... (tam czesto gesto nawet drog nie ma)...

#7 Offline   Pepis


  • Postów: 572
  • Na forum od: 21 wrz 2007
  • Miejscowość: Zamość
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 01 listopada 2007 - 13:29

MISQ mało tego , połowa to łady :mlot:

Jak jest ładne auto a są piękne W140 itp to napewno jest to koleś który "raczej" na legalu się nie dorobił jak 99,9% innych oligarchów

Ja też nie słyszałem , żeby ściąfać auta z UA a nie na odwót .. oni mają strasznie wysokie ceny aut a drogi przynajmniej koło granicy to dziura na dziurze ...

#8 Offline   Radosław


  • Postów: 926
  • Na forum od: 08 maj 2007
  • Drugi Mercedes:W201 om601

Napisano 01 listopada 2007 - 14:33

tutaj tez w chwili obecnej chodzi ze handlarze tyle tego nawiezli z zachodu i mozna cos wybrac niekoniecznie kupowac takie co jezdzi po tamtejszych drogach choc na temat cen nic mi nie wiadomo :mlot:

#9 Offline   seriou


  • Postów: 155
  • Na forum od: 22 sty 2007
  • Miejscowość: Lublin

Napisano 01 listopada 2007 - 18:13

Z tego co mowil, na ow ukrainskim parkingu stoja samochody do sprzedazy jako swiezo sprowadzone. Bylem jakis czas temu na gieldzie w Ultrechcie w Holandii... trzy godziny i po gieldzie, wszystkie auta godne uwagi byly na lawetach, z czego 3/4 to UA - masakra :mlot: Samochodu od ukrainca na pewno nie kupie, mimo tego, ze strasznie ciezko jest trafic dobry egzemplarz w Polsce :roll: Ostatnio przewiozlem sie 200km po to, by zobaczyc jak korozja wychodzi spod konserwacji 3 letniej, bezwypadkowej, mazdy :mad: poza luzami w ukladzie kierowniczym, stukami w silniku, stan idealny.. :pad: acz jestem dobrej mysli wiec nie trace wiary....
pzdr ;-)

#10 Offline   Pepis


  • Postów: 572
  • Na forum od: 21 wrz 2007
  • Miejscowość: Zamość
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 02 listopada 2007 - 22:16

Po Mazde? Nie wstyd Ci ? hehe

A to prawda , że na UA jeżdzą ogrmone ilości konkretnych fur

Uwierzcie mi lub nie ale najlepsze wózki widziałem tam (byłem w UK ale tyle nie widziałem)

Nawet Gallardo tam widziałem choć tam przy granicy dziura na dziurze ;)

Jak myślicie ? gdzie idzie najlepszy sprzęt do robót ciężkich ? Do PL to rzadkość , takie maszyny (Nówki) na UA jeżdzą , że głowa puchnie a cene nowego CATa Bóg wie do czego to można sobie tylko wyobrazić ...








Podobne tematy Zwiń