Skocz do zawartości




Rozdzielenie działu W201/190 - W124 w Forum technicznym


37 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   MacAero


  • Postów: 15
  • Na forum od: 28 mar 2011
  • Miejscowość: Kielce

Napisano 05 kwietnia 2011 - 09:18

Charlie9 napisał:

no tak... po co sobie glowe zawracac i zaprzyjazniac sie z wyszukiwarka zaawanasowana lepiej przeciez i latwiej "pod siebie" wszytsko ustawic.Kolego - pobadz troche na forum, zapoznaj sie z jego dzialaniem, zdabadz troche wiedzy dotyczacej obu modeli a potem proponuj zmiany. Przypomne tez, nie wiem ktory juz raz, ze to forum zostalo stoworzone po dlugich przemysleniach i analizach. Pracowal nad tym zespol ludzi. Zostal wybrany najbardziej przyjazny dla uzytkownikow schemat, ktory jak na razie sie sprawdza i raczej nie sprawia problemow. NIestety zawsze znajdzie sie jakis "racjonalizator", ktory de facto jest leniem (delikatnie mowiac).

Przecież cały czas powtarzam, że temat pod dyskusje jest to propozycja i jeśli nie znajdzie uznania (co jak widać się nie dzieje), to nic się nie zmieni! A ja na pewno nie będę forsował go w nieskończoność (bo nie mam władzy :D )!
Nawet wpisując kod silnika przy użyciu właściwych słów kluczowych - i tak i tak wyniki wyszukiwania będą mieszanką.
Poza tym jakiekolwiek insynuacje co do tego, że nie umiem posługiwać się wyszukiwarką w forum opartym na phpBB są bezpodstawne. Jak i stwierdzenie, że jestem leniem. Po co się odrazu się unosić i obrażać "świeżaka"?

Lord Zekanda napisał:

Panie MacAero swoją sugestią może pan zostać posądzony o przynależność do grupy tych, którym nie chce się użyć wyszukiwarki
a zamiast tego wolą upstrzyć niczym mucha na szybie kolejny raz wałkowany już temat, czekając na gotowe rozwiązanie podstawione pod nos.
E tam pod nos. Zdaje sobie sprawę, że rozdzielenie może wiązać się z tzw. pracą mnicha, ale jeśli byłoby zezwolenie, sam bym się tego podjął (o ile dostałbym uprawnienia) :E.

Generalnie widzę, że ten stan rzeczy przeszkadza raczej tylko mnie ;) , co za tym idzie raczej nie dojdzie do zmian więc temat proszę wstępnie do zamknięcia.

Pozdrawiam



#12 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 05 kwietnia 2011 - 09:25

MacAero napisał:

Po co się odrazu się unosić i obrażać "świeżaka"?
uwierz, ze ja jestem bardzo cierpliwy i trudno mnie doprowadzic do "uniesienia". Pomysly maja to do siebie, ze w wiekszosci sa bardzo trudne do zrealizowania.

A Obrazanie? W ktorym miejscu? Chyba troche przesadzasz.

MacAero napisał:

Zdaje sobie sprawę, że rozdzielenie może wiązać się z tzw. pracą mnicha,
W wielu przypadkach to jest nierealne, zwlaszcza jesli chodzi o zagadnienia zwiazane z silnikami czy skrzyniami biegow. Wtedy dopiero balagan by sie zrobil.

MacAero napisał:

widzę, że ten stan rzeczy przeszkadza raczej tylko mnie
Zapewne nie tylko Tobie jednemu, ale niestety tak to juz jest, ze nie da sie zrobic rozwiazania idelanego, ktore wszystkim by odpowiadalo.

EDIT:

MacAero napisał:

Nawet wpisując kod silnika przy użyciu właściwych słów kluczowych - i tak i tak wyniki wyszukiwania będą mieszanką.
Skoro jestes oblatany w phpbb to moze masz pomysl na poprawe dzialania wyszukiwarki? To jest zdecydowanie lepszy pomysl niz dzielenie i rozgrzebywanie tego, co jest w miare sensowanie poukladane.

#13 Offline   davmix


  • Postów: 2 456
  • Na forum od: 24 cze 2008
  • Miejscowość: Kalisz
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E320 CDI

Napisano 05 kwietnia 2011 - 13:08

MacAero napisał:

Nawet wpisując kod silnika przy użyciu właściwych słów kluczowych - i tak i tak wyniki wyszukiwania będą mieszanką.

No bo jeden kod silnika jest dla w201 i W124 a nawet innych modeli, więc nie ma różnicy kto jaki posiada model (nie we wszystkich przypadkach oczywiście).

#14 Offline   Chang


  • Postów: 1 019
  • Na forum od: 11 kwi 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 12 kwietnia 2011 - 13:58

Niepotrzebna kupa roboty z rozdzieleniem, tym bardziej, że jest wręcz NIEWIELE tematów, które nie mają odniesienia zarówno do w201 jak i w124

#15 Offline   globus2


  • Postów: 12
  • Na forum od: 07 lut 2010
  • Miejscowość: Błonie

Napisano 24 kwietnia 2011 - 20:04

No tak wy się kłócicie a pompa paliwowa w moim 190e 1,8 nadal buczy i nic jej te kłótnie nie pomagają .Zapytałem o to w nowym temacie to został zamknięty a w wyszukiwarce nie znalazłem takiego przypadku jak mój.Wczoraj kupiłem auto bardzo się ucieszyłem a tu takie powitanie na forum łe. :hmm:

#16 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 24 kwietnia 2011 - 20:30

TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY Z POWODU WIELKICH LITER.
PISAŁEM DO CIEBIE PW KIEDY MIAŁEŚ JESZCZE CZAS NA EDYCJĘ. CO ZROBIŁEŚ? NIC.
ZAMIAST SIĘ ŻALIĆ - CZYTAJ REGULAMIN.

#17 Offline   globus2


  • Postów: 12
  • Na forum od: 07 lut 2010
  • Miejscowość: Błonie

Napisano 24 kwietnia 2011 - 20:38

Przepraszam za te litery ale byłem podekscytowany zakupem auta i chciałem się z wami podziekić tą radością .teraz będą tylko małe litery.a tematu buczącej pompy paliwowej nie ma w wyszukiwarce. :pop:

#18 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 24 kwietnia 2011 - 20:42

Jak założysz zgodnie z regulaminem nikt Ci go nie zamknie :pop:

#19 Offline   globus2


  • Postów: 12
  • Na forum od: 07 lut 2010
  • Miejscowość: Błonie

Napisano 24 kwietnia 2011 - 21:02

To co powinienem z tym zrobić możesz mi w tym pomuc?Darul

#20 Offline   davmix


  • Postów: 2 456
  • Na forum od: 24 cze 2008
  • Miejscowość: Kalisz
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E320 CDI

Napisano 25 kwietnia 2011 - 20:15

Przeczytaj regulamin a będziesz wszystko wiedział.






Podobne tematy Zwiń