Skocz do zawartości




Mondeo mk3


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 11 lipca 2011 - 20:03

Spoko spoko, auto odpuscilem, aczkolwiek przejechalem sie i calkiem fajnie sie toto zbiera, napewno lepiej niz moje m111, ale coraz bardziej sie sklaniam do zostawienia :star: i dania sobie spokoj z tym calym zmienianiem na co innego...



#22 Offline   majkel


  • Postów: 1 298
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Radom
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:VW Passat 2.8 2002

Napisano 11 lipca 2011 - 21:06

Ja mam Mondeo MK3, tyle że 1.8 PB 125 km. Mogę polecić, wiadomo ma swoje wady, ale każdy współczesny samochód ma. Co do TDCI, to się nie wypowiem, moge tylko powiedzieć że jak byłem wymienić filtry oleje itp w nieautoryzowanym serwisie forda w Radomiu, to wszystkie auta które tam stały i czekały na naprawę to TDCI :star:

#23 Offline   micho


  • Postów: 225
  • Na forum od: 17 lis 2008
  • Miejscowość: Radom
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Fiat Stilo MW 1.9 JTD

Napisano 12 lipca 2011 - 11:21

Może Alfe Romeo 156 SW ? :)

Mnie się ostatnio zaczęła podobać tylko troszke przyciasna jak dla mnie :(

#24 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 12 lipca 2011 - 11:33

Alfa nie jest zla, ale jak juz bym zmienial to na cos niemieckiego lub japonskiego. Wlasnie w radio leciala Jennis Joplin "Mercedes Benz", poczulem sie dumnym posiadaczem w124 i az sobie je przez okno musialem popodziwiac ;-) temat chyba do zamkniecia co mondziaka calkowicie odpuscilem kilka postow temu ;-)

#25 Offline   molni89


  • Postów: 365
  • Na forum od: 28 paź 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie

Napisano 12 lipca 2011 - 16:38

FilipW,
Mi tam audi rwało przyczepność na 3 biegu nawet na oponach zimowych 195. Jak chłopaczki przyjechały to miny konkretne miały. ale podobno coś dłubane było przy tym silniku dlatego to szło. C4 bym już nie kupił bo dla mnie to stary kondon, nawet c5 już dla mnie to traszkę starawe... co nie zmienia faktu że auta prawie doskonałe, ale znalezienie egzemplarza graniczy z cudem








Podobne tematy Zwiń