Skocz do zawartości




forumowy oszust


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   davmix


  • Postów: 2 456
  • Na forum od: 24 cze 2008
  • Miejscowość: Kalisz
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E320 CDI

Napisano 02 sierpnia 2012 - 20:03

To ja jeszcze po przeczyszczeniu z zbędnego spamu proponuję podwiesić wysoko ten temat żeby każdy kto wejdzie w giełdę mógł sobie przeczytać kogo i jakich zagrywek unikać (Tak wiem to nie podstawówka ale chrońmy nasze pieniądze).

A, jeszcze zedytuję i dopiszę.

Starajcie się płacić kartą za wszystko, nie przez paypale tylko na konto bezpośrednio. Gdy delikwent będzie się migał od dostawy po jakimś czasie dzwonimy na infolinię banku i korzystamy z opcji CHARGEBACK-u gdyż nie otrzymaliśmy towaru. Pieniądze pojawią się na naszym koncie z powrotem ale będą zablokowane do czasu wyjaśnienia sprawy. A banki jak to banki grosza nie popuszczą i nauczą jegomościa, że nie ma lekko.

Użytkownik davmix edytował ten post 02 sierpnia 2012 - 20:06




#22 Offline   snazik88


  • Postów: 122
  • Na forum od: 21 gru 2011
  • Miejscowość: Postolowo
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 02 sierpnia 2012 - 20:08

Wyświetl postUżytkownik kloss72 dnia 02 sierpnia 2012 - 18:15 napisał

U nas na forum?
Tak, na naszym kochanym forum
Zresztą już zgłosiłem:)

Użytkownik snazik88 edytował ten post 02 sierpnia 2012 - 20:08


#23 Gość_kloss72_


  • Na forum od: --

Napisano 02 sierpnia 2012 - 20:15

Wyświetl postUżytkownik snazik88 dnia 02 sierpnia 2012 - 20:08 napisał

Zresztą już zgłosiłem:)

Przyznam ze wstydem, że nie zajrzałem do zgłoszeń dziś. Jakoś weny nie miałem :/ W każdym razie dzięki za naświetlenie kłusownika.

Wyświetl postUżytkownik davmix dnia 02 sierpnia 2012 - 20:03 napisał

(Tak wiem to nie podstawówka ale chrońmy nasze pieniądze).

Jest inny pomysł i ma być wdrożony jak już każdy jajka wywietrzy urlopowo -uważam, że może on zdać egzamin ale o tym kiedy indziej.
Osobiście natomiast uważam, że pisanie odezw pod ogólnym tytułem "ludzie nie wsadzajcie palca w ogień, bo parzy" nie ma sensu. Nikt tego nie przeczyta, a jak ktoś się napali to mu 20 tomów ostrzeżeń nie starczy.
Całego świata nie naprawimy, były już o tym dyskusje. Również podklejanie wątków -niektórzy idą radośnie na oczywistą minę jakby to było celem ich życia i nic nie poradzisz.
Sam napisałeś -to nie podstawówka, oczywiście jak się trafi coś ewidentnego o na ile możemy zadziałamy.
Ale aktualne pozostaje, że administracja nie bierze udziału w handlu między userami, również w późniejszych ping-pongach między stronami.
Rada jest krótka, przesłanie jasne, a mimo to nie dociera po wielokroć -trzeba się zwyczajnie pilnować.

#24 Offline   Chang


  • Postów: 1 019
  • Na forum od: 11 kwi 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 02 sierpnia 2012 - 22:58

Przeczyta albo i nie...

Wystarczy, że się zarejestruje z innego maila...a jak ma zmienne IP to i to nie będzie musiał się martwić...

Swoją drogą takie propozycje śmierdzą wałkiem na kilometr a i tak się ludzie łapią...jak ktoś nie myśli i tylko chcę pieniądz wydać to nic się nie poradzi niestety...

#25 Offline   Fabek


  • Postów: 6
  • Na forum od: 20 cze 2012
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 03 sierpnia 2012 - 07:12

Witam ponownie,

Ten obciągacz, tfu... naciągacz już oszukał u nas jednego kolegę (sam napisał) na w210. Także nasze przypuszczenia się potwierdziły.








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post