Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] Kicha na gazie


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   Maniek3200


  • Postów: 8
  • Na forum od: 09 paź 2012
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 listopada 2012 - 22:36

Witam, na wstepie napisze ze czytalem juz wiele tematow w tej kwestii ale nadal nic. Mam wymienione wszystkie wezyki od powietrza nowe filtry oleje itp, rowniez kable,kopulke i palec ale nadal lubi kichnac na gazie. Mam zalozony nowy kalosz. Wydech niestety mam jakis wiesniacki jak to nazwe bo z takim go kupilem i z tego co wiem jest chyba dziurawy nie wiem czy to moze byc przyczyna, jutro jade do gaziarza na regulacje bo z powodu braku czasu nie mialem kiedy. Najczesciej zrzuca ten maly wezyk co idzie od spodu wtrysku do tylu do elementu ktorego nie potrafie nazwac:D wezyk jest bardzo napiety przez co sie go ciezko zaklada. jest on od strony wtrysku zakonczony takim cybantem i na niego jest nakrecona opaska metalowa a z drugiej strony nie ma nic poprostu zaklada sie na jakis cybant. Pytanie teraz brzmi czy to ma tak wygladac czy jest cos zle zrobione, i czy on ma byc taki naprezony, Ten element ktorego nie potrafie nazwac jest umiejscowiony za filtrem powietrza i spiera sie na jakies rurze wiec nizej go dac nie moge. Wpadlem na pomysl zeby zalorzyc tam jakis trojnik i wypuscic dodatkowy wezyk i na niego zalozyc cos by poprostu spadalo poprostu kichniecia. Pierwsza moja mysl to jest zalozenie innego wezyka ktory by byl mniej naprezony. Od filtra powietrza niestety jest peknieta ta rura co wychodzi od niego wiec kupilem jakas gietke aluminiowa ktora solidnie uszczelnilem i wypuscilem w lewa strone. Jest rowniez nowy reduktor.

Użytkownik Maniek3200 edytował ten post 13 listopada 2012 - 22:39




#2 Offline   Lord Zekanda


  • Postów: 2 423
  • Na forum od: 22 lut 2011
  • Miejscowość: wieś której nazwa nic wam nie powie
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 listopada 2012 - 22:52

Szukajki oczywiście kolega używał http://mb201-124.eu/...h&fromMainBar=1

#3 Offline   Maniek3200


  • Postów: 8
  • Na forum od: 09 paź 2012
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 listopada 2012 - 22:55

przewertowalem troche stron, ale niestety nie ma odp co do tej rurki co mnie tak ciekawi i co chcialbym troche inaczej ja przerobic. chodzi o takie cos co zrzuca

Dołączona grafika

Użytkownik kloss72 edytował ten post 14 listopada 2012 - 08:15


#4 Offline   korpa1


  • Postów: 215
  • Na forum od: 19 cze 2012
  • Miejscowość: Goleniów
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 14 listopada 2012 - 07:08

Nie jestem pewny ale tak patrząc na tą rurkę to nie jestem pewny czy masz m111, a to duża różnica... Zwłaszcza jeśli chodzi o gaz.

Użytkownik korpa1 edytował ten post 14 listopada 2012 - 07:08


#5 Gość_kloss72_


  • Na forum od: --

Napisano 14 listopada 2012 - 08:23

Wyświetl postUżytkownik Maniek3200 dnia 13 listopada 2012 - 22:36 napisał

Witam, na wstepie napisze ze czytalem juz wiele tematow w tej kwestii ale nadal nic

Dlaczego więc Kolega zwyczajowo do jednego z nich nie dołączył? Tematów do wyboru, do koloru na temat strzelania, kichania, wystrzałów i tak dalej przy silniach m102+LPG. Element ze zdjęcia nazywamy potocznie bananem, może to coś Koledze pomoże. Ten temat zamykam z racji "przesytu rynkowego taką ofertą".;)








Podobne tematy Zwiń