Skocz do zawartości




- - - - -

[w201] Poduszki pod silnikiem w201 od w123?


14 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   Borat


  • Postów: 2 907
  • Na forum od: 06 sty 2007
  • Miejscowość: Berlin/Zgierz
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 10 kwietnia 2008 - 13:35

Stosowane byly i takie i takie - klik

Aby sprawdzic ktore powinienes miec, sprawdz czy masz czesci o numerach 202 i 90 z rysunku. Jeżeli je masz to znaczy, że masz dobre poduchy.



#12 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 09 czerwca 2008 - 21:57

Wita,

zwracam się tymi słowy do mądrych i tych, co chcą po prostu pisać:mrgreen: Czy jeżeli los mnie pokarał tymi pseudopoduszkami, to czy mógłbym kupic nowe łapy i nowe poduszki?
Czy na ten przykład dałoby radę, gdybym załozył tylko nowe (w sensie ten nowszy typ) poduszki, czy też jest to trud daremny i nalezy kupić karnie takie, jakie mają być?
Nie wierzę w amortyzowanie tych "poduszek" - jakiś taki salceson a nie poduszka. A do tego zwykła lita guma.

#13 Offline   magik


  • Postów: 853
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 09 czerwca 2008 - 23:37

No to ewentualnie pozostaje ci kupic lapy i poduszki bo same poduszki to raczej nie podejdzie bo wygladaja na nizsze niz te w nowszych rocznikach.

#14 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 10 czerwca 2008 - 16:30

ale czy to pasuje? cały czas mam na uwadze kwestię spasowania elementów: średnice itp.
Jak nie wiecie, to zmierzę u ojca i u siebie, ale nikomu nie powiem, jakie są wyniki porównania:)

#15 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 10 czerwca 2008 - 20:34

oj, obrażalscy jesteście trochę, Kolego ;-) tam na końcu jednak była buźka. jutro napiszę, jak to jest dokładnie z tymi łapami. Nie miałem nic złego na mysli, jak ktos się poczuł urazony, to przepraszam i niech się nie czuje.








Podobne tematy Zwiń