Skocz do zawartości




Honda Varadero XL


27 odpowiedzi w tym temacie

#11 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 04 lutego 2015 - 07:32

Musashi, ciśnienia nie mam,jak sprzeda to sprzeda,mam juz inny motocykl na oku Honde Transalp.;-)
PS.felgi dopiero pod koiec lutego będą,jakiś siłownik w maszynie powiedział pa;-)

Użytkownik auto edytował ten post 04 lutego 2015 - 07:34




#12 Offline   Musashi


  • Postów: 390
  • Na forum od: 13 mar 2014
  • Miejscowość: Chojnice
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:CL 55 AMG Kompressor

Napisano 04 lutego 2015 - 08:51

Chciałem powiedzieć że tak gadają żebys sie podpalił i leciał zara tera po ten motocykl :) Ja bym w sporta szedł ZX10R , R1 i te tematy ;) Jedną Yamahe R1 już mam na koncie i fiata uno razem z nią na złom odesłałem :D

Użytkownik Musashi edytował ten post 04 lutego 2015 - 08:52


#13 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 04 lutego 2015 - 13:11

Yamahe r1,oszalałeś?Lubie swoje zycie :E Rozmawiałem dzis z właścicielem,tamten pan jednak nie dojedzie;-)Fajnie sie wszystko poskładało zwłaszcza że dziś sie dowiedziałem że mam sie spodziewać przyplywu gotówki,tzw "lewizny", trza monitować stan konta,akurat starczy na tego leśnego przecinaka :metal:

#14 Offline   neccom


  • Postów: 290
  • Na forum od: 15 kwi 2009
  • Miejscowość: Lidzbark
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 lutego 2015 - 16:55

Kilku motocyklistów tu widzę:) Lewa w górę
Fajna maszyna,
W sierpniu sprzedałem virago 1100, bo do turystyki we dwójkę średnio się nadawał.
Varadero też mi przez myśl przeszedł jako następca, ale póki co w planach mam bmw 1150rt.
Powodzenia. Cena jest dobra i jak człowiek chce sprzedać teraz zimą to musi z ceną zejść- co dla kupującego jest okazją.
Ja po bmw obecnie pojechałbym jeśli byłaby po prostu zadbana sztuka i za przyzwoite pieniądze a jak przyjdzie wiosna, to raczej okazji nie będzie.

#15 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 07 lutego 2015 - 17:30

Wróciłem z oględzin,honda kupiona;-)
Ogólnie powiem wam że na zdjęciach motocykl wyglądał gorzej jak w rzeczywistości...pierwsze wrażenie super,wizualnie honda igłą ani nówką z salonu nie jest,ma kilka rys,obdrapań ale akurat z tym sie liczyłem,polerka i woskowanie załatwi sprawe,technicznie wszystko utrzymane tak jak powinno,motocykl mam na gotowo,nic nie musze przy nim robić,jest po całkowitym serwisie czyli czyszczeniu/synchronizowaniu gażników,wymianie świec/oleju/płynu,wymianie oleju w lagach,właściciel fajny gość,szczery,powiedział a raczej pokazał dlaczego honde tak tanio oddaje,,,zakupił już yamahe,duże enduro za 30 tysiecy i hondy musiał sie pozbyć bo PLNy potrzebne,yamahe odkupił od swojego kolegi z którym razem sobie podróżowali po europie.
Z wad hondy- dziwnie działający klakson,brzmi nie tak jak powinien,przypomina sygnał w komarkach i ogarach
-przełacznik kierunkowskazów,włączasz kierunek a on zaczyna migać dopiero po kilku sekundach
-przełącznik zmiany świateł z krótkich na długie czasami nie odskakuje.
Nie miałem jak zabrac dziś hondy,zabieram ją w czwartek i do czwartku właściciel ma te wady o których pisałem ogarnąc.
W poniedziałek wkleje kilka fotek.Jestem zadowolony z zakupu i czekam na wiosne;-)

Użytkownik auto edytował ten post 07 lutego 2015 - 17:34


#16 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 09 lutego 2015 - 07:41

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 Offline   MichalMB


  • Postów: 238
  • Na forum od: 30 lis 2009
  • Miejscowość: Bartoszyce/Olsztyn/Poznań
  • Mercedes:W124 3.0D <93r. - OM603
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 09 lutego 2015 - 08:28

Co to za zbiorniczek przy tablicy rejestracyjnej ? :hmm:

#18 Offline   dr.big


  • Postów: 517
  • Na forum od: 19 mar 2013
  • Miejscowość: Szczecin i okolice
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW

Napisano 09 lutego 2015 - 09:51

Pewnie Scottoiler.

#19 Offline   MichalMB


  • Postów: 238
  • Na forum od: 30 lis 2009
  • Miejscowość: Bartoszyce/Olsztyn/Poznań
  • Mercedes:W124 3.0D <93r. - OM603
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 09 lutego 2015 - 10:33

Tak myślalem, tylko miejsce montażu wydawało mi się dziwne, chociaż jak popatrzyłem po necie to często w tym miejscu jest montowany :E Fajnie wygląda to wiaderko, muszę się zacząć powoli rozglądać za czymś dla siebie. Wiosna co raz bliżej a z nią ceny w górę i rynek sie kurczy ;)

#20 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 09 lutego 2015 - 10:52

Zgadza sie,do smarowania łańcucha








Podobne tematy Zwiń