Skocz do zawartości




- - - - -

[W124]-Pokrowce na fotele


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   SzmicioW124


  • Postów: 734
  • Na forum od: 28 paź 2007
  • Miejscowość: Poznań

Napisano 07 maja 2008 - 16:11

Szukałen na forum ale nic :drive: No więc (proszę mnie nie wyzywać od buroka :star: ) Szukam pokrowny na fotele do W124 TE nie dla mnie tylko dla wujka auto można powiedziec robotnik troche wozi ludzi i nie tylko A tapicerki szkoda chce kupić pokrowce ale made in TESCO odpada bo to nawet nie wygląda i są jednorazowe.Szukam czegoś co w miare ,na allegro nic nie ma :/Kiedyś kupowałem takie pokrowce do VW T4 były zrobione prawie z takiego samego materiału co orginalny no i wyglądały :zeby: Ale były kupione w austri...Można coś takeigo dostać u ASO Mercedes ??



#2 Offline   MICHAL200


  • Postów: 4 005
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Uniejów
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C180 po lifcie

Napisano 07 maja 2008 - 17:44

SzmicioW124, mozna dostac miski w ASO tylko ponoc cena jest :shock:

#3 Offline   SzmicioW124


  • Postów: 734
  • Na forum od: 28 paź 2007
  • Miejscowość: Poznań

Napisano 07 maja 2008 - 17:53

miski w sensie futerko a'la taxi ? No siano to do ok 300 pln...

#4 Offline   maMBa


  • Postów: 38
  • Na forum od: 09 sty 2008
  • Miejscowość: Ostróda

Napisano 08 maja 2008 - 07:27

Skoro szukasz czegoś w miarę, a wujek wozi ludzi i nie tylko to wybierz jakieś z allegro. W brud tego jest ;-)

np to http://allegro.pl/item357100429_mercede ... jakie.html

#5 Offline   SzmicioW124


  • Postów: 734
  • Na forum od: 28 paź 2007
  • Miejscowość: Poznań

Napisano 08 maja 2008 - 11:49

maMBa, No ale jak to wygląda :ok: własnie mi chpdzi o cos pożądnego...Mowiłem tak samo jak w przypadku T4 :hmm:

#6 Offline   karoor


  • Postów: 304
  • Na forum od: 12 gru 2007
  • Miejscowość: Wrocław

Napisano 08 maja 2008 - 12:14

SzmicioW124 wydaje mi się że będziesz miał duży problem z zakupem takich ładnych pokrowców które nie rzucały by się w oczy. Poszperałem na allegro i nic a nic ciekawego nie znalazłem. Pozostaje Ci jechanie do Niemcowni i zakup takich jak do T4 :-)
A sorry do Austrii :hmm:

#7 Offline   Grzybulus


  • Postów: 67
  • Na forum od: 24 kwi 2008
  • Miejscowość: Tczew

Napisano 08 maja 2008 - 13:34

Ale dlaczego nie mialyby sie rzucac w oczy? Dobrze dobrane kolorystycznie itd. moga sprawic ze wnetrze bedzie bardziej eleganckie, przytulne. Mi nigdy osobiscie nie podobalo sie standardowe obicie 190. Jasne, niefunkcjonalne - latwo mozna wybrudzic. Dlatego tez od razu kupilem czarne pokrowce ktore bez zadnych napisow i znaczkow bardzo ladnie prezentowaly sie w srodku i pasowaly do wnetrza. Niestety z czasem troche splowialy pod wplywem slonca wiec wymienilem je na niebiesko-czarne ktore bardzo ladnie komponuja sie z lakierem samochodu i "odświeżyły" wnętrze.

#8 Offline   karoor


  • Postów: 304
  • Na forum od: 12 gru 2007
  • Miejscowość: Wrocław

Napisano 08 maja 2008 - 13:52

Grzybulus wydaje mi się że to poprostu kwestia gustu... Ja nigdy w życiu nie zdecydował bym się na pokrowce w :hmm: A jeżeli chodzi o tapicerkę to nie wiem co masz jej do zarzucenia... tyle lat i po wypraniu u mnie wygląda jak nowa a przecież autko masz po to żeby je użytkować w normalny sposób :-) co innego u wujka Szymcia gdzie autko wykorzystuje do pracy i tapicerka bardziej niż w normalnym użytkowaniu narażona jest na wybrudzenie czy zniszczenia.

#9 Offline   Grzybulus


  • Postów: 67
  • Na forum od: 24 kwi 2008
  • Miejscowość: Tczew

Napisano 08 maja 2008 - 14:34

Jakas podswiadoma niechec do jasnych obic :ok: Nigdy nic nie wiadomo, a lepiej jest nalozyc pokrowiec ktory nie dosc ze uchroni nasze obicia przed scieraniem sie to jeszcze jak sie upaprze to zawsze mozna wymienic i nalozyc nowe :hmm: A i jak sie kupi naprawde dobre pokrowce to nawet rok, dwa spokojnie mozna jezdzic :mrgreen:

Ale masz racje, karoor - to wszystko kwestia gustu :hmm: Jedni lubia pokrowce, inni standardowe obicia, jeszcze inni np. wlochate maty albo pokrowce - brrrr... :mrgreen: hehehe :ok:

#10 Offline   karoor


  • Postów: 304
  • Na forum od: 12 gru 2007
  • Miejscowość: Wrocław

Napisano 08 maja 2008 - 15:24

Nio dokładnie :hmm:








Podobne tematy Zwiń