Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] podgrzewane fotele - nie grzeje siedziska


69 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   dredek


  • Postów: 101
  • Na forum od: 16 sie 2008
  • Miejscowość: Opole

Napisano 10 listopada 2008 - 18:25

U mnie jest tak, ze swieca caly czas tylko 2 diody. I tez grzeja tylko plecy, ale to juz chyba kwestia kombinacji bo jak patrzylem pod siedzenie to z kabli mam tylko takie cos jak w zalaczniku i chyba nie ma u mnie mozliwosci "poprawnego" dzialania. Czy moze sie myle?
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika



#12 Offline   jackie01


  • Postów: 3 694
  • Na forum od: 08 sty 2007
  • Miejscowość: Świętokrzyskie
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 10 listopada 2008 - 18:33

dredek, cos masz kombinowane z tymi wtyczkami od grzania siedzeń. Na pewno nie są to oryginalny wtyki :mrgreen:

#13 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 10 listopada 2008 - 18:36

Hihihi -nie wiem jeszcze jak to u mnie wygląda -auto niedawno nabyte i na czym innym wymusiło moją uwagę.Jutro obejrzę i może pyknę fotki ale mam zaległe od hoho kopanie ogródka :mrgreen: .W zasadzie to smarowałem prowadnice siedzeń i niezbyt wnikałem w kable oprócz znalezienia pod fotelem kierowcy przełącznika on/off(taki...nie polski jakiś -nie te kolorki raczej) służącego raczej do niczego ;-) .Ani zapłonu nie odcina ani nic.Nie szukałem idąc za kablem jeszcze -brak czasu ale nie omieszkam.

#14 Offline   dredek


  • Postów: 101
  • Na forum od: 16 sie 2008
  • Miejscowość: Opole

Napisano 10 listopada 2008 - 18:37

No ale znaczek mercedesa maja :mrgreen: tylko te zielone zlaczki jakies dziwne... no i ogolnie mi tam wisi jedna wtyczka, ale nie ma jej gdzie wpiac - tak jakby w ogole w tym fotelu nie bylo takiej opcji. Ale grzalki sa od spodu

#15 Offline   pejter


  • Postów: 139
  • Na forum od: 07 gru 2007
  • Miejscowość: Łódź
  • Inne auto:Lancia Lybra jtd

Napisano 10 listopada 2008 - 19:01

kloss72 napisał:

ale wyłącznie plecy
są osobne maty na siedzisko i na oparcie, więc możliwe że jedna po prostu się zepsuła, a druga śmiga jak należy

#16 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 10 listopada 2008 - 19:18

Jak się popsuły w obu fotelach to załamka, bo w obu nie działają....Jeszcze mam uraz po rozbieraniu foteli w Audi ,a tu się następna akcja szykuje ;) .Oby to były wtyczki tylko ,gdyż inaczej robota mnie czeka -chcę ,aby wszystko działało jak należy :star:

#17 Offline   dredek


  • Postów: 101
  • Na forum od: 16 sie 2008
  • Miejscowość: Opole

Napisano 10 listopada 2008 - 19:20

kloss72, to jak bedziesz to robil to jak mozesz zrob fotorelacje ;) moze i ja wtedy naprawie swoje (chociaz mam watpliwosci, czy jest to w ogole mozliwe :star: )

#18 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 10 listopada 2008 - 19:24

Fotorelację po rozbiórce foteli kolejnej?To już chyba koroner się tym zajmie :star: .Zresztą nie wiem kiedy to wskoczy do harmonogramu ,bo pierwsze trzy miejsca ma gaźnik, czwarte ma ..gaźnik , a piąte lambda.I to pod warunkiem ,że się od łopaty na działce wykręcę(nie da rady).Niemniej jak już coś porozbieram w temacie grzanie zadka to popstrykam.

#19 Offline   pejter


  • Postów: 139
  • Na forum od: 07 gru 2007
  • Miejscowość: Łódź
  • Inne auto:Lancia Lybra jtd

Napisano 10 listopada 2008 - 22:04

mam nadzieję, że się nikt nie pogniewa, że daję linka do innego forum ;-) Znam temat, bo u mnie też jedna mata wysiadła. Tu masz opis rozbiórki tapicerki fotela http://www.w114-115.org.pl/forum/viewto ... rki+fotela
ja się nie podejmuję :star:

#20 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 11 listopada 2008 - 10:15

Dzięki -z opisem zawsze łatwiej choć przyznam ,że od chyba 10 lat rozbierałem fotele w każdym aucie posiadanym "do jazdy"(!).Mycie i pranie ,nawet w wannie poszyć.Ba -podłogi wyciągałem całe :ok: .Stąd moje przerażenie na kolejną taką operację.Wiem mniej więcej co mnie czeka i....liczę na łagodną zimę lub na rozpięte wtyczki :ok:








Podobne tematy Zwiń