Skocz do zawartości




Propozycja forum regionalne


23 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   Szop


  • Postów: 1 813
  • Na forum od: 23 gru 2007
  • Miejscowość: Leszno
  • Mercedes:W124 2.5D turbo - OM602
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 3.0E - M103 (1992)
  • Trzeci Mercedes:W124 2.5D - OM605 (1994)
  • Inne auto:Citroen Saxo 1.1 Bic 2001

Napisano 20 maja 2008 - 21:08

Krótko - nonsens ;-) Nie chcę sam reprezentować regionu leszczyńskiego :mrgreen:



#12 Offline   maciekw


  • Postów: 150
  • Na forum od: 30 kwi 2008
  • Miejscowość: Lublin
  • Mercedes:W124 2.8E - M104
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:W124 2.3 TE `88

Napisano 21 maja 2008 - 10:37

Wiedziałem, że zostanę zaatakowany. A wiec tak, jeżeli chodzi o „podział” to istnieje już przecież w dziale warsztaty, sklepy i chyba sprawdza się na 5. Jeżeli chodzi o moją że tak powiem wizje podziału to jestem też na innym forum i tam mamy rejonizacje i takich działach piszemy sobie co gdzie jak np. o warsztatach które należy omijać szerokim łukiem. Chyba nie za bardzo interesuje kolegów powiedzmy z Krakowa czy Przemyśla, że w Poznaniu gazownik na ulicy x jest do du..y, że mechanik na ulicy x umie, aby młotek obsługiwać. Jest tam też bardziej luźna atmosfera, jeżeli chodzi o tematy, często są poruszane sprawy powiedzmy nie koniecznie związane z tematyką forum i bardziej luźniejsze towarzyskie. Główne forum jest bardziej ścisłe czyt: techniczne. Co owocuje większą przejrzystością. To samo tyczy się zlotów spotów. A zarazem nikt niechciał tu nikogo dzielić na lepszych czy gorszych. Kolega skmh rzucił pomysł mi się spodobał wiec wyraziłem swoje zdanie mi akurat podoba się coś takiego. Chyba mogłem?

Chiro napisał:

Lepiej byc jedna wielka rodzina W kupie sila xD
Też jestem tego zdania.
Ale to tylko moje zdanie wiec PEACE http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/piwo.gif :hahaha:

#13 Offline   Radhezz


  • Postów: 1 526
  • Na forum od: 26 gru 2007
  • Miejscowość: Opole
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:Matrix

Napisano 21 maja 2008 - 11:26

Szop napisał:

Nie chcę sam reprezentować regionu leszczyńskiego :hahaha:
Ja mam prawie tak samo... No nie do końca, ale jakoś 2 (aktywne) osoby widziałem na forum z Opola i okolic, więc chyba nie ma to większego sensu... :roll: A inne miasta/województwa? Oby nie, bo też jestem za integracją http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/pub.gif :-P

#14 Offline   SzmicioW124


  • Postów: 734
  • Na forum od: 28 paź 2007
  • Miejscowość: Poznań

Napisano 21 maja 2008 - 11:57

Radhezz, nie bądz takim samolubem z np. z poznania jest ok 80 osób :hahaha: dobra nie ma co gadać chyba każdy ma inne zdanie skmh, chciał poznać Wasz zdanie i tyle...nie ma sie co rozpisywać http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/pub.gif

#15 Offline   Grzybulus


  • Postów: 67
  • Na forum od: 24 kwi 2008
  • Miejscowość: Tczew

Napisano 21 maja 2008 - 12:02

Pomysl wg mnie calkiem niezly.
Co za problem sprobowac? Najwyzej jak okaze sie klapa to dopiero wtedy bedziemy bili sie w piersi http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/icon_biggrin.gif

#16 Offline   MISQ


  • Postów: 910
  • Na forum od: 09 lut 2007
  • Miejscowość: Przemyśl
  • Drugi Mercedes:W210 E280

Napisano 21 maja 2008 - 12:19

No dobra Poznan sie polaczy Krakow, Lodz, Wawka zrobi sie grono ludzi a taki z Przemysla gdzie? Podpiac sie pod Poznan? Czy odejsc z forum bo nie ma nikogo :hahaha: Troszke bez sensu tworzyc panstwo w panstwie :hahaha:

#17 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 21 maja 2008 - 16:25

Nikt nikogo nie atakuje. Jest dyskusja, więc są też pytania.

maciekw, co do tego "innego forum", to widać nie mamy szans z nimi w twoich oczach, skoro wszystko jest inaczej niż u nas ;-) A tak na poważnie, to wydaje mi się, że nie jest tak źle jak piszesz. Atmosfera na forum, to jest od początku coś co nas wyróżnia z pośród innych forum o tematyce MB. Założeniem tutaj jest by jednoczyć miłośników na forum, a nie dzielić. Dla osób chcących poznać osoby ze swojego regionu, polecam zorganizowanie spotu regionalnego. Tak robimy od początku istnienia forum i to się sprawdza :jem: :D

#18 Offline   majkel


  • Postów: 1 298
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Radom
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:VW Passat 2.8 2002

Napisano 21 maja 2008 - 17:33

MISQ, może z Radomiem zrobimy :jem:

#19 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 21 maja 2008 - 19:03

maciekw napisał:

Wiedziałem, że zostanę zaatakowany.
powtorze za EssiRS, nikt tu nikogo nie atakuje... tak samo jak Ty masz mozliwosc wypowiedzenia tu wlasnego zdania tak samo my mozemy poprosic abys swoja mysl rozwinal.

Powiem krotko, nie przedstawiliscie zadnych konkretow ktore racjonalnie uzasadnialyby potrzebe zrobienia takiego podzialu poza takim ze gdzies indziej tak wlasnie jest. U nas nie ma i ja nie widze zadnych problemow z tego wynikajacych. Jest dzial dotyczacy zlotow i tam mozna umawiac sie na spotkania itp, jest dzial HP sluzacy do luzniejszych rozmow oraz jest dzial techniczny do... wiadomo czego.

Mnie osobiscie interesuja opinie o warsztatach z calego kraju, wyobraz sobie ze ze swoim MB jechalem do Krakowa z Warszawy aby zaradzic problemom.

Taki uklad for zostal przez nas opracowany, sprawdza sie i wybacz ale nie bedziemy go zmieniac aby przypodobac sie tylko i wylacznie Twoim przyzwyczajeniom z innego forum.

Grzybulus napisał:

Co za problem sprobowac?
glowny to taki ze wymaga to poswiecenia czasu, ktorego juz teraz niektorym brakuje i lepiej przemyslec cos kilka razy niz sie za cos brac i pozniej wycofywac.

Jezeli pojawi sie wiecej glosow za podzialem, przeprowadzimy ankiete wsrod uzytkownikow forum, poki co nie widze takiego sensu.

Oczywiscie jako Administracja jestesmy otwarci na takie i podobne propozycje zmian jednak odpowiednio uzasadnione :ok:

#20 Offline   maciekw


  • Postów: 150
  • Na forum od: 30 kwi 2008
  • Miejscowość: Lublin
  • Mercedes:W124 2.8E - M104
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:W124 2.3 TE `88

Napisano 21 maja 2008 - 23:09

Oki źle napisałem z tym zaatakowaniem mnie lub zostało to źle odebrane powinno być w cudzysłowie. Nie uważam żebym w jakikolwiek sposób został zganiony.
Wcale nie chwale tego „innego forum” po prostu była tu propozycja spodobała mi się wiec wypowiedziałem swoje zdanie i dałem przykład może to przyzwyczajenie do takiego stanu rzeczy. Na tym forum jestem od niedawna i może nie do końca jestem tu jeszcze zadomowiony „obiegany”. Ideą powstanie pod forum nie było na pewno chęć dzielenia kogokolwiek czy próby rozłamu czy tym podobnym. Co do atmosfer tu na forum nie napisałem nawet jednej literki uważam ze jest Oki podoba mi się, że można liczyć na szybką fachową pomoc i nie brakuje wypowiedzi z „jajem”. Oraz wcale nie krytykuje tego, co tu jest a wręcz przeciwnie widzę dużo włożonej pracy czasu i serca. To chyba tyle ode mnie w tym temacie.
;)






Podobne tematy Zwiń