Skocz do zawartości




[W201] molibden 2.0E 1987


32 odpowiedzi w tym temacie

#31 Offline   inutile


  • Postów: 1 458
  • Na forum od: 18 kwi 2015
  • Miejscowość: lorem ipsum
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 25 września 2017 - 08:21

Wyświetl postUżytkownik AiM dnia 24 września 2017 - 20:27 napisał

Ja wiem z doświadczenia, że z rudą to jest walka bez przerwy. Raz jej nie ma, za jakiś czas się pojawia, robisz, znów nie ma...potem znowu się pojawia...
To tak jak biegający chomik w kółku...Lecisz i lecisz, ale nigdzie nie zalecisz. Sił już brak, a jesteś wciąż w tym samym miejscu

Wyświetl postUżytkownik carl00s dnia 24 września 2017 - 20:37 napisał

Widzisz AiM, to jest podejście z lat 70'tych i ratowania dużego fiata.
Oraz W210! :E
Nie patrzcie tak na to bo znienawidzicie stare auta :D Trzeba się pogodzić z tym, że nowsze nie będą.

Wyświetl postUżytkownik molibden dnia 24 września 2017 - 21:45 napisał

Pytanie do tych, którzy zimą nie jeżdżą swoimi Mercedesami - jak dbać o nie podczas tych kilku miesięcy w garażu?
Ja nie trzymałem żadnego auta w garażu, ale wiem jedno - trzeba dbać o to, by nie było tam wilgoci i było w miarę ciepło.



#32 Offline   molibden


  • Postów: 11
  • Na forum od: 06 lut 2017
  • Miejscowość: Poznań
  • Mercedes:W201 2.0E - M102
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 29 kwietnia 2018 - 21:33

Dobra, auto na zimę nie wyszło. Miał być Golf II, ale cóż. Musiałem więc improwizować - skończyło się na:
Dołączona grafika

Mercedes przezimował w garażu, ja w międzyczasie, kupiłem materiał do fotela kierowcy (dzięki - ClkCbr). Na razie tapicer musi jednak poczekać, bo w międzyczasie zaszła konieczność wymiany chłodnicy i naprawy skrzyni biegów. W każdym razie Mercedes jeździ i ma się dobrze. Sesję zrobię po porządnym praniu tapicerki.

Przed tapicerem planuję wymianę tylnych lewych drzwi, bo niestety moje się już do niczego nie nadają i w związku z tym ich boczek również wymaga pracy. Myślę więc, że dobrze byłoby zacząć od drzwi, a dopiero potem szukać tapicera.

#33 Offline   molibden


  • Postów: 11
  • Na forum od: 06 lut 2017
  • Miejscowość: Poznań
  • Mercedes:W201 2.0E - M102
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 12 maja 2018 - 23:10

W majówkę zrobiłem sobie z córką wycieczkę do Trójmiasta. Mała (a właściwie średnia, bo tak każe na siebie mówić) lubi Mercedesa, ale nie lubi być fotografowana ;)
Dołączona grafika

Przypadkowo udało mi się zrobić zdjęcie, które można byłoby zrobić na przełomie lat '80 i '90:
Dołączona grafika








Podobne tematy Zwiń