Skocz do zawartości




Wyjazd do Muzemu Stuttgart.


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   Raul78


  • Postów: 35
  • Na forum od: 04 wrz 2007
  • Miejscowość: Katowice

Napisano 28 września 2008 - 09:27

Mam propozycję zorganizowania zlotu w dniach 01-05-2009do03-05-2009r.
Zlot były wycieczką do Muzeum Mercedes-Benz Stuttgart.

http://images47.foto...8e47472b7ff.jpg

Piszę ten wątek osiem miesięcy wcześniej dlatego żebyśmy mogli zbierać kasę i ustawić sobie wolne dni w pracy.
Marzę o takim wyjeździe,mógłbym pojechać tam sam z Aga ,lecz ja nie jestem sam jesteśmy My jako"Rodzina"fanów gwiazdy"i jak jechać to jakby "dzieci"w odwiedziny do "rodziców".
Marzę o takim wyjeździe na kilka a nawet na kilkadziesiąt aut,żebyśmy byli rozpoznawalni,żeby w Niemczech widzieli że jesteśmy i że przyjechaliśmy do nich z miłości do tej właśnie marki.
Jeżeli chodzi o sprawy noclegu czy wyżywienia wszystko jest do załatwienia,nocleg możemy załatwić w hotelu koszt na dzień dzisiejszy około 39euro za dobę,lub zorganizowałbym noclegi gdzieś niedaleko w miasteczkach,po około25euro za noc ze śniadaniem(nie raz korzystałem z takich noclegów i nie mam na co narzekać)
koszt jest dość duży takiej wyprawy,dlatego piszę o tym tak wcześnie żebyśmy mogli sobie to wszystko zaplanować i obliczyć.
Proszę o przemyślenie tej propozycji(nie ukrywam że bardzo mi na tym zależy)
Pozdrawiam
Raul78



#2 Offline   MICHAL200


  • Postów: 4 005
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Uniejów
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C180 po lifcie

Napisano 28 września 2008 - 14:43

Raul78, spozniles sie troche, bo taki wyjazd byl organizowany pt "Ekspedycja Stuttgart"

#3 Offline   Raul78


  • Postów: 35
  • Na forum od: 04 wrz 2007
  • Miejscowość: Katowice

Napisano 28 września 2008 - 23:01

Wiesz na te muzeum nigdy nie ma spóźnionych wyjazdów,zawsze znajdzie się ktoś kto by chciał jechać,albo ktoś kto jeszcze nie był."Ekspedycja Stuttgart" wiem że była sam chciałem jechać ale wiecie przecież wszyscy że działam na forum które sam założyłem i nie myślę tylko o sobie ale i o ludziach którzy są obok mnie,a z tego co mi wiadomo(no chyba że się mylę a w takich sprawach się nie mylę raczej :zeby: )nie jesteśmy żadną konkurencją dla siebie a w ręcz przeciwnie ja chciałbym abyśmy robili czasami coś wspólnie tzn coś co organizujecie Wy jako forum aby organizować jakby wspólnie,więc stąd wziął się ten post,który tutaj napisałem,może jest ktoś z tego forum kto chciałby pojechać a wiadomo że zawsze w grupie raźniej.








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post