Skocz do zawartości




EKSPEDYCJA STUTTGART PL-2008 Ogólnopolska wyprawa do źródeł


42 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   luki79


  • Postów: 566
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Wieliczka
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 31 maja 2008 - 20:31

o 18 jeszcze nie było oficjalnej stronki, tylko jakaś nieautoryzowana w budowie.
Teraz wiem już wszystko.



#12 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 31 maja 2008 - 20:55

Luki79 Kolego. To jest oficjalna strona Ekspedycji. Chcesz szukać dziury w całym to ok. Twoja sprawa. Napis jest jaki jest bo prawo trzeba przestrzegać. Dopóki nie będzie pisemnych uzgodnień ze sponsorami itp taki napis będzie widniał. Potrwa to jeszcze 2 może 3 tygodnie ale w końcu zniknie. Zanim to nie nastąpi nikt od nikigo nie woła kasy ani oświadczeń na piśmie itd. itp. Jak wszystko dopniemy na ostatni guzik, napis zniknie i stronka przestanie być modernizowana w zakresie programu i innych spraw które jeszcze dopinamy. JEDNO JEST PEWNE: EKSPEDYCJA STUTTGART PL-2008 jest i ma się świetnie. A jeżeli komuś nie pasuje napis... przepraszam ale on tam narazie będzie.

P.S. Czy gdyby to był blef albo żart przedstawiałbym się na stronie z imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu??

#13 Offline   luki79


  • Postów: 566
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Wieliczka
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 31 maja 2008 - 21:13

Nie za bardzo wiem po co się unosisz?! Zadałem proste pytanie powyżej, a skoro widzę napis o stronie w budowie i braku autoryzacji oraz materiałach niepotwierdzonych, mogłem sie spodziewać że nie wszystko jeszcze jest pewne i ustalone na 100%.
Ponieważ moje wyśnione auto czeka na mnie właśnie pod koniec czerwca, stąd dopytywałem się o termin pierwszego etapu zgłoszeń.
Nie szukam dziury w całym, nie ma nic do napisu, nie boję się o moje pieniądze, nie uważam ogłoszenia za blef!!. Po prostu chciałem się dopytać o szczegół, który wskutek braku potwierdzenia danych łudziłem się, iż być może nie jest sztywno określony, więc proszę kolego nie irytuj się tam gdzie jest to niekonieczne.
Nie mam więcej pytań i pozostaję z pozdrowieniami. :jump:

#14 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 31 maja 2008 - 21:19

ufff cieszę się że ten "kłopot" mamy już za sobą. Jakby to było, jakbyśmy się mieli spotkać i o tym pamiętać... Może masz rację że dopatruję się złego tam gdzie go nie ma... Ale spodziewam się oprócz miłych słów poparcia, również szyderczej i zawistnej krytyki... Sorki jak uraziłem - i nie żywię urazy. Pozdrawiam. SHADI

#15 Offline   mbsly


  • Postów: 528
  • Na forum od: 23 sty 2007
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Drugi Mercedes:MB W201 2.6 M103
  • Trzeci Mercedes:MB W202 C 36 AMG
  • Inne auto:MB W201 3.0 M103

Napisano 02 czerwca 2008 - 00:25

zgloszenie wyslane i przyjete :hmm: :pub: :D :star: :hmm:

#16 Offline   marcin1


  • Postów: 113
  • Na forum od: 15 maj 2007
  • Miejscowość: Piastów

Napisano 02 czerwca 2008 - 20:27

ja tez już wysłałem zgłoszenie :star: jedziemy 500E tylko musi zostać skończone

#17 Offline   Szop


  • Postów: 1 813
  • Na forum od: 23 gru 2007
  • Miejscowość: Leszno
  • Mercedes:W124 2.5D turbo - OM602
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 3.0E - M103 (1992)
  • Trzeci Mercedes:W124 2.5D - OM605 (1994)
  • Inne auto:Citroen Saxo 1.1 Bic 2001

Napisano 05 czerwca 2008 - 22:24

roxa, troszkę się jeszcze wczytaj przyjacielu, bo na część Twoich pytań odpowiedź jest już zawarta :D A resztę Ci Shadi z pewnością wyjaśni :hmm:

#18 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 05 czerwca 2008 - 22:41

Witam. Postaram się odpowiedziec na częśc pytań. Na część dlatego, że niektóre z nich - z całym szacunkiem - nie dotyczą uczestnika a tylko organizatora a Ty chyba organizatorem nie jesteś ... Zatem na pytania np: czy mam sponsoring, czy mam doświadczenie, pismo do sponsorów jest DO SPONSORÓW nie zamierzam Ci odpowiadać. Na pozostałe pytania odpowiem chętnie i bez najmniejszych obaw o nerwy. Na stronce EKSPEDYCJI jet podane dlaczego tyle załóg, jest o zabezpieczeniu logistycznym, program jest od pierwszego dnia kiedy tylko stronka się pojawiła, o jakie dokładnie pytasz kluby?? (może te co w Toruniu były...??). Ze względu, iż mam wrażenie że nie poświęciłeś wystarczająco uwagi na zapoznanie się ze stronką EKSPEDYCJI, polecam Ci to zajęcie. Jeżeli po przeczytaniu będziesz miał jeszcze jakieś pytania serdecznie zapraszam do ich zadania... Może wkleję tutaj teksty se strony EKSPEDYCJI. Ale wydaje mi się, że nie będzie to konieczne. Pozdrawiam Cię kolego serdecznie. SHADI
P.S. od kilku dni do stronki funkcjonuje nowy adres www.ekspedycja-mb2008.pl

#19 Offline   skmh


  • Postów: 489
  • Na forum od: 13 lis 2007
  • Miejscowość: Poznań
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 05 czerwca 2008 - 23:02

Kolego Roxa wszystkie odpowiedzi sa zawarte na stronie ekspedycji regulamin,plan imprezy ,wszelkie informacje potrzebne uczestnikom . A pismo do sponsorów jest kierowane do Nich i sa tam zawarte informacje potrzebne sponsorom a nie uczestnikom . Także jako zgłoszony uczestnik polecam dokładną lekture strony ekspedycji .:hmm:

#20 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 06 czerwca 2008 - 06:16

Cieszę się że mogłem udzielić odpowiedzi i wyjaśnić wątpliwości. O tym kto jest w błędzie odnośnie sponsorów nię będę polemizował, może inni czytający sami ocenią dla siebie. Ja kiedy świadomie i nieprzymuszony kupuję wycieczkę, to nie pytam dlaczego akurat takie czy inne reklamy są na biletach itp... Ale cóż. I nie sądzę Kolego abyś miał jakiekolwiek dośwaidczenie w sponsorowaniu, bo nie zadawałbyś akurat takich pytań. Poza tym nie widzę związku pomiędzy ilością sponsorów a jakością imprezy. Dołożę jednakowo starań zarówno z jednym jak i z 20-toma sponsorami, bo najważniejsze dla mnie jest zadowolenie uczestnika a nie kolor naklejki. Jeżeli nie masz ochoty to nie zapraszam do udziału w EKSPEDYCJI. Napewno bardzo często uczestniczysz w dobrze zorganizowanych i wyjaśnionych imprezach - ot choćby ostatni zlot w Toruniu, więc syty jesteś spotkań, wiedzy i osobistej znajomości z innymi, podobnymi Tobie mercmaiakami. Ja mam ciągły tego deficyt więc wybacz, będę jeździł dalej. Wiem, że będziesz miał jeszcze dużo do powiedzienia ale wybacz nie podejmę polemiki na zasadzie "podgryzania" bo to bez sensu. Pozdrawiam serdecznie życząc miłego dnia. SHADI








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post