Skocz do zawartości




- - - - -

Czy Gaz Zamarza ?!;|


11 odpowiedzi w tym temacie

#11 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:34

Może 80* to może lekka przesada ale...w dobrą stronę ;) .Paliwa do baku też zalecam jak najwięcej.Choćby ze względów moralnych -głupio wygląda unieruchomione z braku paliwa auto z dwoma rodzajami zasilania czyli tu Pb/LPG :!: .No i oczywiście zima ma swoje wymagania.Nie chciałbym utknąć z awarią LPG ,bez Pb poza zasięgiem sieci, a trzeba się jednak liczyć ,że coś może klęknąć mrożone i dręczone.Warto być zabezpieczonym coby wilki człeka nie zeżarły.Sam ostatnio zapuściłem się w lasy moim MB na wycieczkę po nocy(niezbyt mądrze ale raz się żyje)....wąwozy ,sarny ,lis i zające.Ale siec była ;-) .Ciekawe jak w razie awarii/ugrzęźnięcia wytłumaczyłbym kumplom gdzie jestem ;)



#12 Offline   Prze_Cinek


  • Postów: 290
  • Na forum od: 01 mar 2008
  • Miejscowość: Olsztyn
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:W203 m111.982 + turbo

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:38

OK dzięki to już wszystko jasne zaczne od porządnego zatankowania i sądze że bedzie działać z gazem problemów jeszcze nie miałem na nowym silniku ;] ale dobrze wiedzieć o tym parowniku kiedyś widziałem ale to dawno temu jak zamarz mi ten parownik a czemu? dlatego że termostat się nie otworzył i rozsadziło ten plastik płynu nie było i zamarz ostro to wyglądało ;) ;) DZX wielkie








Podobne tematy Zwiń