Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] Koszt wymiany skórzanej tapicerki.


12 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   helixwroclaw2005


  • Postów: 1 161
  • Na forum od: 19 wrz 2008
  • Miejscowość: Wrocław Krzyki jeszcze
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 19 stycznia 2009 - 18:28

michelangelo tylko cierpliwość w poszukiwaniu zapewni Ci po zakupie komfort psychiczny i brak poczucia niepotrzebnie wywalonych pieniędzy. O to zasadniczo nam wszystkim chodzi. Mieszkasz w dużej aglomeracji i zadaj sobie trudu i pojeździj po szrotach, popytaj, szukaj w miejscowych ogłoszeniach prasowych. Niestety na allegro nie ma super ofert w tym temacie. Potrafią wystawić "nędzę" pisząc, że super stan.

Z Twojej okazji bym nie skorzystał. Jak znaleźć to coś co jest w super stanie.



#12 Offline   michelangelo


  • Postów: 1 471
  • Na forum od: 28 lis 2007
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 19 stycznia 2009 - 19:05

Dzięki za rady :mlot: Dałem sobie spokój ;-)

#13 Offline   banisi


  • Postów: 53
  • Na forum od: 22 sty 2008
  • Miejscowość: Szczecin

Napisano 19 stycznia 2009 - 23:22

Radziłbym poczekać ja do swojego 124coupe szukałem z pół roku i kupa dałem se spokój(ceny z kosmosu poniżej 1800 zero) a tu nagle po roku allegro i za 700pln kompletne wnętrze fotele,boczki z listwą drewnianą,tylna kanapa,zagłówki,podłokietniki.Na zdjęciach wyglądało to cienko(powiedziałem sobie że dam do tapicera i ogarnie temat)a tu miłe zaskoczenie skóra w bdb stanie nic nie trzeba było robić.Na zdjęciach wszelkie nawet najmniejsze pęknięcia wyglądały nieporównywalnie gorzej.Troszkę czyszczenia i środki do odświeżania i skórka jak nowa.A co do tapicera to ceny baaardzo różne ja niedawno zamontowałem mały zestaw głośników :hahaha: i trzeba boczki obszywać od nowa jeden zawył 450 :shock: więc udałem gdzie indziej i już cena spadła do 150zł za to samo z opinii wiadomo mi że wcale gość nie robi gorzej.








Podobne tematy Zwiń