Skocz do zawartości




zamieszczanie ogłoszeń w dziale "giełda"


13 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 18 maja 2007 - 12:08

Ja uważam że to bzdura. Pamiętam gdy szukałem w201 i na starym forum - nie mogłem zamieścić ogłoszenia że szukam auta. Musiałem prosić admina, żeby dopuścił mnie do działu giełda, bo ja chcę dać ogłoszenie o kupnie auta... Fakt faktem, nic to nie pomogło, bo nikt się nie odezwał a auto znalazłem sam bez niczyjej pomocy. A to że ktoś założy temat ze sprzedażą, to chyba dobrze - bo przynajmniej coś się będzie działo. To tak samo jak dajemy linki w forum - "rarytas do nabycia". Są tam rzeczy, auta, części o których też nie mamy zielonego pojęcia, nie znamy właścicieli pojazdów... a jednak czasem jest zainteresowanie.
Jak ktoś będzie chciał coś sprzedać, to nawet w Hyde Parku założy temat i tyle.



#12 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 18 maja 2007 - 12:12

Waldi_L_N, jak wiesz nasze forum nie zamierza konkurowac z Alledrogo ani z innymi tego typu stronkami. Nasze forum powstalo przede wszystkim po to by moc porozmawiac i pomagac sobie w sprawach dotyczacych MB. Nie chcielibysmy zeby przeksztalocilo sie w stragan :D gdzie ludzie chcacy zaoszczedzic te 20zl za oglosznie sie w komercyjnych mediach oglaszaja sie na lamach naszego forum. Z reszta to jest bardzo czesta praktyka forum. Na ta chwile dyskutujemy czysto teoretycznie na te tematy, bo nie mamy jeszcze ustalonego dzialania. Gdy dojdzie do sytuacji ze zbyt wiele osob bedzie sie pojawiac tylko po to by cos sprzedac a pozniej beda zniakac, to usiadziemy z zarzadem forum i przedyskutujemy wszystkie za i przeciw ;)

To ze ilosc postow nie swiadczy o udczciwosci pisalem wyzej i zawsze to podkreslam :mrgreen:


The Boss ja pewnie zauwazyles na ta chwile dzial gielda jest otwarty. Co bedzie pozniej zobaczymy. Tak wiec zadnej "bzdury" nie ma ;)

#13 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 18 maja 2007 - 12:25

EssiRS, spoko. Nie mnie tu decydować. Ja jestem tylko użytkownikiem. Powiem tylko tyle, że gdyby z jakiś przyczyn to forum zamknięto, byłoby mi szkoda bo to co ja się tu dowiedziałem, naśmiałem to MOJE :mrgreen:

#14 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 18 maja 2007 - 12:27

The Boss, ale o czym ty mowisz. O zadnym zamykaniu forum nie ma mowy. Mowilem zupelnie o czyms innym...

Kazdy uzytkownik ma cos tu do gadania, bo kazde zdanie bierzemy pod uwage, bo w koncu to jest forum nas wszystkich, a my tu tylko sprzatamy :-P






Podobne tematy Zwiń