Skocz do zawartości




DODGE Magnum 3.5L 2005


14 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   codec


  • Postów: 493
  • Na forum od: 08 wrz 2007
  • Miejscowość: Darłowo
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 04 września 2009 - 20:35

SSD to jeszcze drogi gips na dzień dzisiejszy :star: a do starszych maszyn nie widziałem na złączu ATA



#12 Offline   cobesh


  • Postów: 706
  • Na forum od: 06 mar 2009
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 września 2009 - 22:07

SSD na Ata nie miał by sensu, ata strasznie ograniczało by transfer.
A tak na poważnie, dyski w laptopach najczęściej mocowane są w "amortyzowanych" ramkach. Może warto o czymś takim pomyśleć?

#13 Offline   codec


  • Postów: 493
  • Na forum od: 08 wrz 2007
  • Miejscowość: Darłowo
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 05 września 2009 - 11:00

w mojej obudowie zastosowałem amortyzację dysku z CD-ROM-a. idealnie nadaje się do tego typu rozwiązań. kieszenie z amortyzacją w laptopach? powiem szczerze, że bardzo dużo ich się narozkręcałem i na amortyzowane ramki nie trafiłem. jedynie w panasonikach "wojskowych" dysk montowany jest w silikonowej kieszeni
SSD na ata ma sens, bo przyspieszy transfer na szynie w porównaniu do tradycyjnego dysku. Jeżeli chodzi o SATA, to nadal dyski SSD są dużo wolniejsze od tradycyjnych (mają imponujący odczyt, ale zapis nadal pozostaje wiele do życzenia) - mam na myśli średnią półkę dysków SSD w porównaniu do 7200 obr/min, gdzie cena i tak już zabija w podobnej wielkości pamięci

#14 Offline   consol85


  • Postów: 1 040
  • Na forum od: 12 cze 2007
  • Miejscowość: Przyjazń PL, Tingerup DK

Napisano 16 września 2009 - 19:55

bardzo fajny samochód :D niby jest bardzo podobny do chrysler 300C ale tak naprawdę rożni się prawie wszystkim wiesz czy ten model jest tez zbudowany na płycie podłogowej Mercedesa ??? ja maże o 300C kombi w czarnym kolorze i z silnikiem 3,0 ON najlepiej z czipem do 262KM mam taka rakietę w pracy i ten samochód mnie zadziwia choć jazda po mieście nie należy do łatwych rzeczy, prowadzi się go przepięknie :D

#15 Offline   codec


  • Postów: 493
  • Na forum od: 08 wrz 2007
  • Miejscowość: Darłowo
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 03 października 2009 - 21:34

czy jest zrobiony na gwiezdnej płycie to nie wiem, ale jak zmieniałem kierownicę, to taśma airbag ma znaczek :D :D zawieszenie auta podobne jak w mercedes, no i ponoć dużo mechaniki pochodzi z :hmm: . prawdę mówiąc autem się już najeździłem i myślę nad zamianą/sprzedaża. fakt faktem - nikt nie przechodzi obok niego obojętnie :D
jak tylko swoją :mrgreen: doprowadzę do stanu takiego jak planuję Magnum idzie pod młotek

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2009 14:15 ]
więcej fotek na alledrogo - wystawiłem go na sprzedaż
http://www.allegro.pl/item755019075_dod ... km_v6.html

[ Dodano: Sob Paź 03, 2009 22:34 ]
... no i sprzedany








Podobne tematy Zwiń