Skocz do zawartości




Ściągacze go sprężyn w201 190 - poszukuję kogoś kto pożyczy odpłatnie



2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   kataklysm


  • Postów: 50
  • Na forum od: 23 sie 2014
  • Miejscowość: Ldz
  • Mercedes:W201 2.0E - M102
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 17 września 2014 - 02:27

Jak w temacie, poszukuję kogoś kto pożyczy ściągacz do sprężyn do 190 w201 przód. Potrzebuje go na max dobę mogę zapłacić rozsądne pieniądze za użyczenie sprzętu. Prośba z Łodzi lub okolic. Aktualnie wymieniłem sprężyny w zakładzie ale auto stoi za wysoko trzeba zmienić gumy nad sprężynami.... mam dostęp do podnośnika niestety zwykłe ściągacze nie dają rady...



#2 Offline   m104


  • Postów: 4 488
  • Na forum od: 24 kwi 2012
  • Miejscowość: /dev/null/
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 17 września 2014 - 07:21

Przy odrobinie wprawy i samozaparcia, da się to zrobić bez ściągaczy. Jak nie znajdziesz nikogo, napisze Ci jak.

Tylko do tego typu zawieszenia, jedyny ściągacz, jaki ma rację bytu to ściągacz talerzowy. Użycie zwykłych ściągaczy "śruba i dwa haczyki" grozi w najgorszym razie wypadkiem.

#3 Offline   kataklysm


  • Postów: 50
  • Na forum od: 23 sie 2014
  • Miejscowość: Ldz
  • Mercedes:W201 2.0E - M102
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 17 września 2014 - 15:06

Wyświetl postUżytkownik m104 dnia 17 września 2014 - 07:21 napisał

Przy odrobinie wprawy i samozaparcia, da się to zrobić bez ściągaczy. Jak nie znajdziesz nikogo, napisze Ci jak.

Tylko do tego typu zawieszenia, jedyny ściągacz, jaki ma rację bytu to ściągacz talerzowy. Użycie zwykłych ściągaczy "śruba i dwa haczyki" grozi w najgorszym razie wypadkiem.

To ja od razu poproszę o instrukcję :) a żeby było jaśniej potrzebuję wymienić tylko gumowe podkładki z góry sprężyn jeśli to ma jakieś znaczenie








Podobne tematy Zwiń