Skocz do zawartości




- - - - -

[W124] Centralny zamek, zamykanie z kluczyka.


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   hadrianus


  • Postów: 248
  • Na forum od: 06 lip 2016
  • Miejscowość: Krajna
  • Mercedes:W124 2.2E - M111
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 04 kwietnia 2017 - 20:37

W124, 1994r., sedan. Mam centralny zamek, pilot ze scyzorykiem ale bez podczerwieni. Są dwa guziki i biała dioda sygnalizacyjna. Wraz z autem do scyzoryka dostałem dokładany pilot centralnego i alarmu - jakiś chinol. Aktualnie zamykam pilotem dokładanym. Zamki nie reagują na pilot w scyzoryku oryginalnym. Jest taka opcja, ze mam oryginalny centralny bez podczerwieni? Z kluczykami dostałem kartę z numerem i certyfikatem (podobna do karty bankomatowej) Jest nazwa niemieckiej firmy i data 1995r. Jest taka opcja, że oryginalny centralny został dołożony rok po opuszczeniu fabryki przez zewnętrzną firmę? Gdzie ewentualnie szukać sterownika - modułu tego centralnego. Gdy zamykam auto kluczem w zamku kierowcy, kiedy przytrzymam kluczyk w pozycji zamknij ( tj. ok 90 stopni w prawo) domykają się szyby - z tym wyjątkiem, że gdy odpuszczę kluczyk to szyba kierowcy zamknie się już sama, a pasażera obok zatrzymuje się i trzeba ją z kabiny zamknąć po ponownym otwarciu zamków, alarm nie załącza się gdy tak zamknę auto, alarm musze uzbroić z pilota chińskiego (uszkodzony sterownik - moduł centralnego i dlatego brak reakcji na ori pilot?)
Centralny (chinol) raczej nie ma opcji domykania szyb.

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#2 Offline   Frodli


  • Postów: 30
  • Na forum od: 05 paź 2016
  • Miejscowość: Starachowice
  • Mercedes:W124 3.0D <93r. - OM603
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 kwietnia 2017 - 21:06

Jeśli dokładka była zrobiona profesjonalnie, to sterownik (w sensie pompa) będzie pod kanapą po prawej stronie auta.

Dołączona grafika

Użytkownik Frodli edytował ten post 04 kwietnia 2017 - 21:10


#3 Offline   hadrianus


  • Postów: 248
  • Na forum od: 06 lip 2016
  • Miejscowość: Krajna
  • Mercedes:W124 2.2E - M111
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 05 kwietnia 2017 - 06:09

Jest pompa. Co z kluczykiem, gdzie znajduje się odbiornik radiowy i centralka sterująca.

Użytkownik hadrianus edytował ten post 05 kwietnia 2017 - 06:10









Podobne tematy Zwiń