Skocz do zawartości




- - - - -

[w211] blad srs


13 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   Hudy_Edd


  • Postów: 66
  • Na forum od: 12 wrz 2007
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 26 lutego 2011 - 15:00

Cześć :ok: Znalazłem trochę czasu i pojechałem z błędem SRS do mojego speca. Niestety miał zawalony warsztat spowodowany zimą i nie bardzo miał czas aby wyjechać z wszystkim na zewnątrz, ale stwierdził że błąd SRS jest od uszkodzenia "maty" w fotelu kierowcy, wymiana maty 1200zł lub usunięcie usterki 200zł ( ponoć to jest najczęstrza przyczyna występowania błędu SRS), ostatnio nie mam czasu aby z tym walczyć wiec odpuszczam aż będzie cieplej :ok:
Dodatkowo dodam że próbowałem usunąć błąd domowym sposobem czyli : Odłącz Pan aku na 5 min i błędu nie będzie.
I tak też zrobiłem i przy okazji dowiedziałem się że mam aku jeszczę z logiem :D z 2002 roku czyli fabryczne :shock: , wracając do tematu odłączyłem / podłączyłem i co i dupa SRS dalej i pojawił się błąd ESP :roll: info z kompa nakazuje zaglądniecie do instrukcji a tam jak zwykle po falflucku ale na chłopski rozum, zerwałem kapcia, rozpędziłem się zahamowałem i tak z 2 razy i ESP działa heh no i dalej mam SRS.
Zastanawiam się tylko czy jak gdzie piz,,,,ę albo ktoś piz,,,,e we mnie to czy poduszki zadziałają ??



#12 Offline   theScorp


  • Postów: 287
  • Na forum od: 10 cze 2009
  • Miejscowość: Gdynia
  • Mercedes:W124 2.0E <92r - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:A150 BlueEfficiency

Napisano 26 lutego 2011 - 15:26

W w168 (a klasa), mialem taki problem. Błąd kasowałem 2 razy jednak powracał. Po maksymalnym rabacie w ASO wyszło jakies 500 pln za matę, którą wymienilem sam. Jak widac w211 ceni sie duzo wyzej :D W tym samochodzie tez mam oryginalny aku od 2002 roku ktory dziala idealnie.

#13 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 26 lutego 2011 - 15:31

jest jeszcze taka opcja (troche rzezba), ale... http://moto.allegro.pl/emulator-maty-me ... 22205.html

#14 Offline   Hudy_Edd


  • Postów: 66
  • Na forum od: 12 wrz 2007
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 26 lutego 2011 - 15:35

no właśnie 200zł tyle ceni mój "spec" za to już z robotą








Podobne tematy Zwiń