Skocz do zawartości




2011-06 VIII OZF Osjaków



246 odpowiedzi w tym temacie

#211 Offline   mnino


  • Postów: 9
  • Na forum od: 26 cze 2011

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:07

roxa napisał:

mnino, z Twojej relacji wynika i wieści, które wyczytałem na stronie Osjakowa, że główną atrakcją VIII OZF był koncert jakiejś kapeli, a nieudolność i brak przewidywania zrzuca się na barki pogody, niźli na nieodpowiedzialność ludzi deklarujących udział w zlocie.
Co do kapeli masz rację, tak uważam. Natomiast jeżeli chodzi o pogodę to napisałem, że "zapewne niektórych rozmiękczyła deszczowa pogoda", przez co sugeruję zniewieściałość tych co się rozmyślili.

roxa napisał:

Zapewne jesteś miejscowym pismakiem ( sorki za określenie, ale rzeczy nazywam po imieniu),
Konkretnie internetowym, piszę tylko na stronie wspomnianej wyżej i tylko o tym, co mi się żywnie podoba i w nosie mam dziennikarską rzetelność, niezależność, itd. :ok:

roxa napisał:

ale rzeczy nazywam po imieniu), zwróciłbyś uwagę, kwoli dziennikarskiej rzetelności, że zlot był Oficjalnym Zlotem Forum 201-124, a np. wybór najładniejszego auta zlotu padł na model zupełnie inny. Pasuje to tak, jak wół do karety.
Guzik mnie to obchodzi ;]. Piszę o czym chcę, pomyślałem, że kogoś ze zlotowiczów może zainteresować relacja z koncertu (głównie). Gdyby nie ten występ, nawet bym się nie pofatygował na ten zlot.

Może wylecę za to wyznanie, ale w zakresie gospodarczym jestem nacjonalistą i wg mnie każdy, kto kupuje niemiecki towary (samochody również) jest gospodarczym volksdeutsch'em, a sam zakup niemieckiego towaru jest podobny do faktu podpisania volkslisty 70 lat temu :drive:. Główną różnicą między wydarzeniami z przeszłości, do których nawiązuję a teraźniejszością jest zmiana dominacji rasowej na dominację gospodarczą. Dodatkową różnicą jest brak obecny sprzeciwu i przeciwdziałań krajan wobec tego stanu rzeczy. Dlatego więc nie skupiłem się na samych autkach.

No to popłynąłem! :ok: Ban będzie jak nic :mrgreen:

roxa napisał:

Poza tym dajesz rady Adminom ( jak na trzy posty)... nie ten temat, nie ten wątek. Uwagi administracyjne sa gdzie indziej.
Uwagi administracyjne całkiem przy okazji, może ktoś przeczyta, zreflektuje się nad tym, ułatwi użytkownikom życie, a może nie. Lotto mi to :pub:, ot zwykła dobra rada całkiem przy okazji.



#212 Offline   sewelbike


  • Postów: 10
  • Na forum od: 27 cze 2011
  • Drugi Mercedes:W123 300D

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:14

Mnino to skoro tak ,to daj mi alternatywe w postaci polskich pojazdów ,a pozatym troszkę folguj ozorek bo twój wygląd świadczył o baaaaardzo młodym wieku i myślę że poza ładnym aparacikiem i nacjonalistycznymi ideami ,to dla tego kraju jeszcze niewiele zrobiłeś i nie zyczę sobie by byle ...... obrażał mnie i nie tylko, dlatego że lubię jeździć gwiazdą .

#213 Offline   mnino


  • Postów: 9
  • Na forum od: 26 cze 2011

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:35

Jeżeli ktoś się poczuł obrażony, to przepraszam. Napisałem co sądzę na ten temat, zaznaczyłem jak według mnie wygląda ta sprawa, jest to tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać :drive:. Chciałbym zaznaczyć, że wyznaję nacjonalistyczne idee tylko i wyłącznie w zakresie gospodarczym.

Dla kraju pewnie niewiele zrobiłem, co nie zmienia faktu, że 'wywołany do tablicy' mogę wyjaśnić swoje postępowanie i przedstawić swoje idee.

Co do polskiej alternatywy, to wyznaję zasadę, że skoro nie ma polskiego towaru na podobnym jakościowo (i cenowo) poziomie, to kupuję zagraniczny z kraju pochodzenia położonego jak najdalej od Polski, np. z Japonii czy Stanów Zjednoczonych.

#214 Offline   sewelbike


  • Postów: 10
  • Na forum od: 27 cze 2011
  • Drugi Mercedes:W123 300D

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:39

ewentualnie z Chin ,trzymaj się ciepło
( kwoli informacji Mercedesy robią niemcy)

Volksdeutsch :drive:

#215 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:42

mnino napisał:

Może wylecę za to wyznanie, ale w zakresie gospodarczym jestem nacjonalistą i wg mnie każdy, kto kupuje niemiecki towary (samochody również) jest gospodarczym volksdeutsch'em, a sam zakup niemieckiego towaru jest podobny do faktu podpisania volkslisty 70 lat temu . Główną różnicą między wydarzeniami z przeszłości, do których nawiązuję a teraźniejszością jest zmiana dominacji rasowej na dominację gospodarczą
Czy ty wiesz co piszesz? Zmien moze lekarza lub odstaw alkohol lub prochy. Oczywiscie jezdzisz polonezem(po wujku), smigasz w trampkach z Polsportu, nosisz jeansy dekatyzowane z "Odry", koszule z "Wolczanki", zdjecia robiles aparatem"AMI" i obrabiales na komputerze"ODRA" (jezeli znasz te marki) :drive: .Bo jak kolega sewelbike, wspomnial jestes w "baaaaardzo mlodym wieku", wiec pisz moze glupie teksty w Osjakow Allgemeine Zeitung lub lub znajdz sobie jakies forum dla myslacych inaczej. :pub: Gdybys zapomnial lub nie byl na tej lekcji historii Japonia razem z III Rzesza i Wlochami to panstwa Osi. Wiec sam sobie przeczysz :ok:

#216 Offline   mnino


  • Postów: 9
  • Na forum od: 26 cze 2011

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:46

Felix, zapewne nie zwróciłeś uwagi na moje ostatnie zdanie związane z brakiem polskiej alternatywy dla danego towaru i w danym przedziale cenowym i jakościowym, więc powtórzę: Co do polskiej alternatywy, to wyznaję zasadę, że skoro nie ma polskiego towaru na podobnym jakościowo (i cenowo) poziomie, to kupuję zagraniczny z kraju pochodzenia położonego jak najdalej od Polski, np. z Japonii czy Stanów Zjednoczonych..

Cała ta ciekawa dyskusja wynikła z chęci wyjaśnienia dlaczego to, nie napisałem więcej i rzetelniej na temat samego zlotu Mercedesa, ale moje wyjaśnienia raczej nie trafią do nikogo z tego forum :drive: :pub:

#217 Offline   sewelbike


  • Postów: 10
  • Na forum od: 27 cze 2011
  • Drugi Mercedes:W123 300D

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:46

felix zapomniałeś o wodzie gazowanej z soczkiem z saturatora :drive: pozdro

mnino a Ty zapewne nie doczytałeś że gwiazdy nie robią w USA czy w Japonii :pub:

#218 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:51

mnino, przeczytaj moje ostatnie zdanie :drive: .A na koniec zacytuje z polskiego filmu " nie chce mi sie k....a z toba gadac" koniec cytatu.

#219 Offline   mnino


  • Postów: 9
  • Na forum od: 26 cze 2011

Napisano 28 czerwca 2011 - 00:51

Sewelbike, nie doczytałem, bo się domyślałem, ale dzięki za utwierdzenie w tym przekonaniu. Chodzi o to, że są inne marki :drive:

Fenix, co do twojego ostatniego zdania z poprzedniego postu, to ręce mi opadły i też mi się nie chce z Tobą gadać i w ogóle w tym temacie ;]. Węgry i Finlandię też możesz podciągnąć do swojej klasyfikacji, ale nie ma to nic do rzeczy.

Przepraszam za rozpoczęcie offtop-u. Lekkomyślnie wsadziłem kij w mrowisko :mrgreen:. Może moderator powinien tę dyskusję jakoś wydzielić, przesunać, usunąć :pub:.

#220 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 28 czerwca 2011 - 06:53

mnino, to juz jest szczyt. jako przedstawiciel prasy idziesz na zlot do ludzi, którzy mają swoją pasję i chcą ze sobą poświętować, tylko po to żeby ich totalnie olać i zrobić sesję zdjęciową jakiejś licealistce, co śpiewa do kotleta. potem jeszcze masz czelność wchodzić na to forum aby zaprezentować swoją "twórczość" i obrażać nas wszystkich swoimi "poglądami". nie mam pytań.








Podobne tematy Zwiń