Skocz do zawartości




Wspiera Forum - czyszczenie grupy


37 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   sadist


  • Postów: 283
  • Na forum od: 28 sty 2008
  • Miejscowość: Okolice Krakowa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:W201 3.0 - M103

Napisano 03 stycznia 2012 - 14:49

Czyli Panowie jak w końcu z tymi "rarytasami"? Czy pomimo spełnienia warunków dla poprzedniej wersji Forum teraz trzeba spełnić jakieś inne warunki? :hmm:



#12 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 03 stycznia 2012 - 15:22

trzeba spelnic te ktore sa aktualnie w regulaminie ;)

#13 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 03 stycznia 2012 - 16:38

sadist, Zapewne spełniałeś warunek ilości godzin spędzonych na forum. Został on wprowadzony w 1 wersji skryptu forum który udostępniał nam takie dane, natomiast ani poprzednia ani aktualna wersja nie daje nam niestety możliwości sprawdzenia tego parametru, więc siłą rzeczy nie mozemy go brać pod uwagę (tymbardziej że by spełnić taki warunek wystarczy zostawiać zalogowany komputer na forum, a nie oto nam chodzi)

#14 Offline   Johny


  • Postów: 1 685
  • Na forum od: 19 lis 2009
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 03 stycznia 2012 - 19:57

Ja osobiście w ogóle nie rozumiem powyższej kwestii, przecież korzyści są obopólne. Co za problem wpłacić 5 PLN (kwota takiego napiwku nawet w pubie jest żenująca) i mamy dostęp do swojego upragnionego działu "rarytas", a z drugiej strony gdyby nie "wspomóż forum" to nie byłoby "rarytasa", bo nie byłoby forum (przestrzeni na serwerze i domeny nikt nie daje w prezencie nawet miłośnikom Bentleya) ... to chyba prosta zależność.

#15 Offline   sadist


  • Postów: 283
  • Na forum od: 28 sty 2008
  • Miejscowość: Okolice Krakowa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:W201 3.0 - M103

Napisano 04 stycznia 2012 - 14:41

Johny, spoko tu nie chodzi o 5 zł, chciałem się tylko dowiedzieć, czy jedynym warunkiem na dostęp do "rarytasów" w tym momencie jest "dobrowolny" datek. Rozumiem, że tak. Tyle z mojej strony w tym temacie.

#16 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 04 stycznia 2012 - 15:43

Wyświetl postUżytkownik sadist dnia 04 stycznia 2012 - 14:41 napisał

Rozumiem, że tak
Jednak nie rozumiesz.

#17 Offline   sadist


  • Postów: 283
  • Na forum od: 28 sty 2008
  • Miejscowość: Okolice Krakowa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:W201 3.0 - M103

Napisano 05 stycznia 2012 - 09:32

III.V Dział "Rarytas do nabycia"
Dostęp do tego działu jest ograniczony, dostęp mogą otrzymać Użytkownicy, którzy spełnią jeden z poniższych warunków:
a) przynależność do grupy "Zwycięzcy konkursów", "Zasłużeni"
b) dobrowolna wpłata na rzecz forum (szczegóły tutaj - Wspomóż Forum)

c) 50pkt reputacji - po osiągnięciu wymaganej ilości nalezy zgłosić się do administracji

Ja pierdzielę, myślisz że nie czytałem regulaminu?? Punkt a i c dla przeciętnego użytkownika forum jest albo nieosiągalny albo osiągalny w bardzo długim terminie. Jedyny punk gwarantujący dostęp do rarytasów w przyzwoitym czasie to pkt b. Więc raczej Ty nie rozumiesz o co mi chodzi. Już przedtem byłem sporo czasu na forum. To że nie nabijam tak jak co niektórzy jałowych postów nic nie znaczy. Wypracowałem sobie dostęp do tych tzw. rarytasów zgodnie z poprzednim regulaminem a teraz co? Jajco. Nowy regulamin a odpowiedzi na pytania co najmniej ironiczne. Super.

#18 Offline   lukaszstas


  • Postów: 2 039
  • Na forum od: 01 sie 2008
  • Miejscowość: Łódź/Wieluń
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo S80

Napisano 05 stycznia 2012 - 09:47

Sadist - szczerze? Nie podoba Ci się - nikt Cię tu na siłę nie trzyma, a nawet jeżeli tutaj jesteś, to nie musisz mieć dostępu do tego działu - to raz.
Dwa - forum jest teraz dużo lepsze, bardziej profesjonalne i -wbrew temu co niektórzy sądzili na początku - bardziej przejrzyste - wszystko to zasługa nowego skryptu - bardzo rozbudowanego i niestety - nie należącego do najtańszych. Tak jak Johny wspomniał kilka postów wyżej - utrzymanie forum niesie ze sobą pewne koszty - aktualizacja skryptu - niestety nie jest on darmowy i wymaga odnawiania opłat abonamentowych, opłata miejsca na serwerze na którym mieści się baza danych - nie są to koszty, które - jako moderatorzy możemy dźwignąć na własnych barkach - pewnie nie wiesz, ale był czas, że forum funkcjonowało tylko i wyłącznie na podstawie składek, które wpłacali moderatorzy.

#19 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 05 stycznia 2012 - 10:02

Wyświetl postUżytkownik sadist dnia 05 stycznia 2012 - 09:32 napisał

Ja pierdzielę, myślisz że nie czytałem regulaminu??
Nie, twierdze ze go nie rozumiesz i Twoj post to potwierdza, interpretowac mozesz sobie tresc jak chcesz i uzasadniac jak chcesz co nie zmieni faktu ze mozliwosci sa trzy. Nikt Ci nie karze byc przecietnym uzytkownikiem (cokolwiek to wg Ciebie znaczy). Masz racje, jalowych postow nie ma co nabijac, ale do nabijania niejalowych Ciebie zachecam, mimo ze jak pewnie wiesz ilosc postow nie ma wplywu na dostep do Rarytasow wiec nie bardzo wiem po co poruszasz ta kwestie.

Ciekawe czy mialbys do nas pretensje gdyby nagle forum zniknelo... bo nie mielibysmy kasy aby je dalej utrzymywac. My tego chcielibysmy uniknac, niestety nie kazdy to rozumie, i jak widze takie posty jak Twoj to wiem ze idziemy w dobra strone bo opierajac sie na starym regulaminie i majac wiekszosc takich uzytkownikow jak Ty dlugo bysmy nie podzialali i jeszcze przez rok pewnie odpisywalbym na bluzgi w rodzaju "Jak smieliscie zamknac forum z ktorego ja korzystalem??? Przeciez ja mialem tam dostep do wielu przydanych tematow, nie mozecie mi go teraz zabrac!!!".

Jezeli uwazasz ze nasz czas, nasza praca, czas uzytkownikow i wiedza umieszczana tutaj przez nich z ktorej od tak dawna korzystasz nie jest warta nawet tych 5zl, to pomagaj innym - zbieraj punkty pomogl... albo zmien forum.

Moglibysmy wprowadzic mase reklam wyswietlajacych sie gdzie tylko mozna lub zalozyc klub i ze skladek czlonkowskich utrzymywac forum... ale tego nie zrobimy.

#20 Offline   sadist


  • Postów: 283
  • Na forum od: 28 sty 2008
  • Miejscowość: Okolice Krakowa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:W201 3.0 - M103

Napisano 05 stycznia 2012 - 19:42

Spoko, spoko. A forum i tak nie zmienię. ;)






Podobne tematy Zwiń