Skocz do zawartości




- - - - -

[124] demontaż nawiewów / oswietlenie wnetrza


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   arczimdc


  • Postów: 3
  • Na forum od: 07 lut 2012
  • Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
  • Mercedes:W124 2.5D >93r. - OM605
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:brak
  • Trzeci Mercedes:brak
  • Inne auto:brak

Napisano 24 września 2012 - 21:21

Mercedes w124E

Witam.

zakładam ten temat poniewaz nie znalazlem nigdzie konkretnej odpowiedzi na moje pytanie.

ad.1mianowicie tj. w temacie mam problem z demontazem kratek nawiewow ( wiem ze znajduja sie w nich 4 zaczepy ale jak konkretnie nalezy je podwazyc , nacisnac itp tak zeby ich nie polamac - wiem wiem ostroznie i z uwaga :D ale co pozatym.)

ad.2 kilka zarowek nie dziala ( lewy zegar, pokretlo wlaczania swiatel i wspomniane nawiewy) - nowa zaroweczke wkladalem w miejsce od wlacznika swiatel i nic wiec to nie jest wina spalonej zarowki.

ad.3 dzisiaj wymienilem czerwony bezpiecznik za licznikiem to tez nic nie pomoglo. jakies jeszcze pomysly macie ? .( regulacji jasnosci oswietlenia wnetrza umieszczonego w zegarach w moim modelu nie ma jezeli mialby to byc kolejny pomysl bo z takim tez sie spotkalem:) )

pozdrawiam ! ( osoby majace do powiedzenia jedynie " FAQ" "bylo" itp niech sie po prostu nie wypowiadaja. nie przecze ze to JUZ bylo jednak w tych tematach nie znalazlem zadowalającej mnie odpowiedzi ) dziekuje za sensowne odpowiedzi. :)

Użytkownik arczimdc edytował ten post 24 września 2012 - 21:26




#2 Offline   piotrek.m5


  • Postów: 5 595
  • Na forum od: 27 paź 2008
  • Mercedes:W124 3.0D turbo - OM603
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 24 września 2012 - 21:39

o podświetleniu jest kilkanaście tematów więc skoro je znalazłeś to po co zakładasz nowy?? Dopisz się do starego. Jakby każdy tak robił to byśmy mieli 70 tematów o niedziałającym podświetleniu, w każdym inny przypadek - bajzel nie do ogarnięcia. Zamykamy kramik!








Podobne tematy Zwiń