Skocz do zawartości




Spotkanie Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodzniopomorskie, Dolno Śląskie i wszystkich chętnych!


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   mjwmierzwiak


  • Postów: 89
  • Na forum od: 25 lis 2012
  • Miejscowość: Lubsko/Sulechów
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 23 stycznia 2013 - 13:23

Witam. Proponuję zorganizować spotkanie na terenie woj. Lubuskiego dla wszystkich pasjonatów Mercedesa z Lubuskiego, Dolno Śląskiego, Wielkopolskiego oraz Zachodniopomorskiego.

Data: 16 luty.

Dwie lokalizację do wyboru do obydwu bardzo łatwy dojazd.
1. Zielona Góra, możliwość pójścia do jakiegoś baru, zwiedzanie starówki. Atrakcje dodatkowe do wyboru, około 20km od miasta jest okazałe muzeum wojskowe otwarte także zimą, mnóstwo starych czołgów, samolotów itd. Skansen w Ochli około 5km, możliwość

2. Łagów, piękny park, piękne zabytki, duże zaplecze gastronomiczne.



Pozdrawiam.


Kopiujemy tylko listę chętnych:


1. mjwmierzwiak + osoba. tow.

Użytkownik mjwmierzwiak edytował ten post 23 stycznia 2013 - 13:25




#2 Offline   korpa1


  • Postów: 215
  • Na forum od: 19 cze 2012
  • Miejscowość: Goleniów
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 23 stycznia 2013 - 17:23

kurde... w sumie to bym się pisał na taki wyjazd z tym, że nic nie wiemy do tej pory. jakiś nocleg? ile to będzie kosztować? czy będzie jadło? itd. itp...

#3 Offline   mjwmierzwiak


  • Postów: 89
  • Na forum od: 25 lis 2012
  • Miejscowość: Lubsko/Sulechów
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 23 stycznia 2013 - 19:14

no z goleniowa to masz troche daleko, za szczecinem tak? nie miałem na myśli spokania z noclegiem ale pewnie gdyby znalazło sie kilka osób to bym sie rozejrzał za czymś tanim. :)

#4 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 23 stycznia 2013 - 19:29

mjwmierzwiak, zrobcie najpierw spota lokalnego np. w Zielonej Gorze. Wg mnie pomysl bez szans na powodzenie (w obecnej formie). Do Zielonej masz ze 30km ok. zapraszasz osoby z osciennych wojewodztw ze ZS 230km, DW podobnie,PKL tez,PO moze troche blizej. Pora roku tez nie zacheca do spania w aucie :E a proponujesz wyjscie do baru :piwo: :E , wiec powrotu juz nie bedzie chyba ze kazdy z kierowca. Albo zorganizuj cos od A do Z i przedstaw propozycje, wtedy lista chetnych i wuala :D . Ale termin za blisko :/ . Latem mozna do Lagowa(mile wspomnienia z mlodosci) na jakis weekend wyskoczyc :metal: . A teraz zrobic ponad 500km zeby pogadac pod Muzeum WP to troche nie zacheca :old: .

#5 Offline   mjwmierzwiak


  • Postów: 89
  • Na forum od: 25 lis 2012
  • Miejscowość: Lubsko/Sulechów
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 23 stycznia 2013 - 19:52

Wyświetl postUżytkownik felix dnia 23 stycznia 2013 - 19:29 napisał

mjwmierzwiak, zrobcie najpierw spota lokalnego np. w Zielonej Gorze. Wg mnie pomysl bez szans na powodzenie (w obecnej formie). Do Zielonej masz ze 30km ok. zapraszasz osoby z osciennych wojewodztw ze ZS 230km, DW podobnie,PKL tez,PO moze troche blizej. Pora roku tez nie zacheca do spania w aucie :E a proponujesz wyjscie do baru :piwo: :E , wiec powrotu juz nie bedzie chyba ze kazdy z kierowca. Albo zorganizuj cos od A do Z i przedstaw propozycje, wtedy lista chetnych i wuala :D . Ale termin za blisko :/ . Latem mozna do Lagowa(mile wspomnienia z mlodosci) na jakis weekend wyskoczyc :metal: . A teraz zrobic ponad 500km zeby pogadac pod Muzeum WP to troche nie zacheca :old: .


brak podzału forumowiczów na poszczególne województwa, nie wiadomo ile osób z kąd jest, nie jestem wstanie ocenić ile osób jest aktywnych z zg dla tego właśnie spot jest dla wszystkich chętnych. brak integracji forumowiczów w swoich woj. powinnien być podział wraz z jakimś regionalnym.

#6 Offline   pueblo


  • Postów: 810
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:W140 400SE M119 1992

Napisano 23 stycznia 2013 - 21:19

popieram Felka w tym co napisał, ja odpadam.

#7 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 23 stycznia 2013 - 23:43

Wyświetl postUżytkownik mjwmierzwiak dnia 23 stycznia 2013 - 19:52 napisał

brak podzału forumowiczów na poszczególne województwa,
Poszukaj a znajdziesz! http://mb201-124.eu/...ie/page__st__20 tu masz pare osob :old:

#8 Offline   vizart


  • Postów: 56
  • Na forum od: 22 lis 2011
  • Miejscowość: Zielona Góra
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:vw polo

Napisano 24 stycznia 2013 - 08:27

Witaj mjwmierzwiak. W Zielonej Górze i okolicach nie ma dużo pasjonatów MB a przynajmniej ja znam niewielu. Poza tym podpowiem Tobie że na tym Forum nie ma co liczyć na spota lub zlota że przyjedzie dużo pasjonatów MB. Możesz spróbować coś zorganizować. Na mnie możesz liczyć - przyjadę.

#9 Offline   korpa1


  • Postów: 215
  • Na forum od: 19 cze 2012
  • Miejscowość: Goleniów
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 24 stycznia 2013 - 11:31

ja miałem na myśli to co Felix napisał ale mi się nie chciało klikać ;-) 250km to niedużo jeśli będzie coś zorganizowane, żeby moożna było usiąść, pogadać, wypić i potańczyć... tylko potrzebny nocleg...

sprawdź temat WAJK. tam wszystko było świetnie zorganizowane i była dobra zabawa.. ;-)

pzdr.








Podobne tematy Zwiń