Skocz do zawartości




APEL- nie zabijajcie forum.



22 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 03 maja 2015 - 21:15

Wszystko się da dan124, wszystko.
Wystarczy trochę chcieć.
Minimum dobrej woli i ten skur**** moderator daje święty spokój.



#12 Offline   mars121


  • Postów: 181
  • Na forum od: 28 kwi 2015
  • Miejscowość: Małopolska
  • Mercedes:W124 2.0E <92r - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 03 maja 2015 - 21:15

Mam Wojtku prośbę,byś mój zamkniety temat "nieścisłości..."przeniósł do hydeparku i otworzył.Tutaj ,mam nadzieję,zmieści w ramy regulaminu a uzytkownicy zechcą pomóc. Załózmy,że jestem absolutnym motolaikiem,temat możesz zmienic na np. "mam problem z gwiazdą,chcę ją naprawić,pomóżcie,opisuje wszystkie problemy"(lub inny,byle otwarty).Jestem komputerowym analfabeta i dużo łatwiej jest mi ogarniac temat naprawy mojego wozu jeśli jest wszystko w jednym wątku.Czy o taką uprzejmośc moge cię prosić?

#13 Offline   Lord Zekanda


  • Postów: 2 423
  • Na forum od: 22 lut 2011
  • Miejscowość: wieś której nazwa nic wam nie powie
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 03 maja 2015 - 22:13

Wyświetl postUżytkownik mars121 dnia 03 maja 2015 - 19:18 napisał

Ja dodatkowo pisze z 20letniej "maszyny"
P120 na Win95?
Laptoka który poradzi sobie z Win7 można nabyć w cenie litra wódki...

Wyświetl postUżytkownik mars121 dnia 03 maja 2015 - 20:30 napisał

z tym,że ja naprawdę jestem skrajnie "analogowy" i zarówno elektronikę,jak i wszelkie komputery omijam
eee tam... dyć ze słupa telefonicznego morsem nie nadajesz ;)

Wyświetl postUżytkownik markslew dnia 03 maja 2015 - 21:19 napisał

I co z tego? Im więcej tematów tym lepiej.
-gdzie jest cukier?
-jak to gdzie, oczywiście że na półce z mąką w słoiku z napisem "bułka tarta" ;)

#14 Offline   mars121


  • Postów: 181
  • Na forum od: 28 kwi 2015
  • Miejscowość: Małopolska
  • Mercedes:W124 2.0E <92r - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 03 maja 2015 - 22:29

To nie jest kwestia ceny komputera,ma go i zona i córka a do abonamentów dają za darmo. Jeden nie chce/nie umie(niepotrzebne skreslic)nauczyć się tynkowac,drugi skakac ze spadochronem,tzreci jak ja "unowocześniać"umysłu. Nie chce tego,wolałbym zwolnic ogólny pospiech. Siedzę sobie w starych ramach i wychylam się na tyle na ile życie mnie zmusza. Chyba jak każdy posiadam karty a mimo to jako nieliczny ich nie uzywam. Po prostu wole gotówkę. martwi mnie ogólny trend(spowodowany marketingiem),że wszyscy wszysko musza miec najnowsze. smieszy mnie kupowanie najnowszych"jabłek"przez np.moich kolegów,mimo,ze tylko dzwonią,ew.sms. Wściekają się,ze non stop trzeba ładowac,to znów cos sie zawiesiło itd.Wzdychaja do starych 3210,6510 itp,wspominając jakie były trwałe,pewne,długowytrzymujące.Ja wole moja e52,poczciwego klawiszowca,bo nie myslę o ładowaniu non stop. Tak trudno zrozumiec,że nie każdy ma potrzebe byc naj,trendy,na topie czy jak tam to nazwać.

#15 Offline   Lord Zekanda


  • Postów: 2 423
  • Na forum od: 22 lut 2011
  • Miejscowość: wieś której nazwa nic wam nie powie
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 03 maja 2015 - 23:05

Do klawiszowych telefonów przekonywać mnie nie musisz bo te dotykowe szitfony nadają się do
podłożenia pod nogę od stołu coby się nie kolebotał, do funkcjonalnej prostoty też nie musisz mnie przekonywać
ale jeśli coś jest udogodnieniem to dlaczego z tego nie skorzystać, dodtku do przeglądarki nie wymyślono
po to żeby nas dręczył tylko po to żeby pilnował ortografii.
Sztućców też nie wymyślono po to żeby sobie oczy nimi wydłubywać... ;)

#16 Offline   JuR


  • Postów: 896
  • Na forum od: 01 lis 2012
  • Miejscowość: uk
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Rzeźbie COUPE :D
  • Trzeci Mercedes:Je*ać VIN :D
  • Inne auto:Najwolniejsze qp w kraju :D

Napisano 04 maja 2015 - 02:21

Pozwolę sobie zacytować :

Cytat

Moje 3l ale w avtomacie w mieście 12 trasa 9 średnio na baku 700km Maxymalnie 15 przy prędkościach 160-180 minimalnie 8,2 przy 90-100
Zdecydowanie łatwiej by się czytało taki post z zachowaniem znaków interpunkcyjnych :) czyż nie ?

Jak bym Ci, a w zasadzie to Panu przedstawił kilka tematów bądź też pytań, których treści nie sposób jest zrozumieć i czy to dla mnie czy też innych, to zrozumiałby Pan dlaczego jest taki nacisk na poprawną polszczyznę, która zanika i czy to z moich ust i palców czy też innych.
Jak mam pomóc, skoro nie rozumiem pytania lub treści ? Jak odpowiedzieć skoro nie wiem o co chodzi ?

A no właśnie. Kiedyś sobie miałem tutaj "łapankę" z Panem vorlogiem i wiecie co ? Okazało się, że owy Pan, to unixowy przyjaciel, co dla "nie wtajemniczonych" oznacza, że obaj lubimy pingwiny, open source, te same jądra systemowe, ale rózne dystrybucje. Dodatkowo ten Pan też wyciągnął rękę, kiedy ja postanowiłem zrobić mu na złość, on postanowił porozmawiać i w zasadzie się dogadaliśmy. Szkoda, że zrezygnował z Moda, bo bynajmniej było czysto na forum :)
Ktoś sobie tam burczał i narzekał pod nosem, ale ja Pana V. polubiłem :P Mandriva i Ubuntu się dogadały hehe :D

#17 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 maja 2015 - 07:13

Ta dyskusja nie ma dla mnie sensu i nie będę brał w niej udziału.
Jeśli ktoś - ktokolwiek - ma problem ze zrozumieniem zasad i podporządkowania się nim to będziemy wyciągać konsekwencje.

mars121, ciesz się, że nie ma już wśród nasz moderatora Vorlog, o którym wspomniał kolego powyżej. Wierz mi, że Twój post, który rozpoczął całą tą dyskusję byłby Twoim ostatnim na tym forum.

#18 Offline   w0jta5


  • Postów: 5 025
  • Na forum od: 14 lis 2008
  • Miejscowość: Karkonosze
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 maja 2015 - 08:01

Wyświetl postUżytkownik markslew dnia 03 maja 2015 - 21:19 napisał

I co z tego? Im więcej tematów tym lepiej. Każdy temat jest nieco inny, jedne mają rozwiązanie, inne tylko jałową dyskusję. Jeśli by tak podchodzić do sprawy że "wszystko już było" to po co forum? :E
Z tym całkowicie się nie zgadzam.
Jak już wcześniej wojtek81 napisał, tematy są niepotrzebnie powielane, jest tego naprawdę dużo, bardzo duża część jest przed moderację dołączana do istniejących.
Tylko typowo ignoranckie tematy są zamykane i autor musi sobie sam poszukać. Dlaczego? Ponieważ ma gdzieś minimum porządku jaki staramy się tu utrzymać. Nawet nie chce gościowi się użyć wyszukiwarki czy przeczytać wcześniejszych postów...


My tez jesteśmy tylko ludźmi, nie siedzimy na forum 24h i trochę rzeczy może nam umknąć. Widzicie problem lub błąd zgłaszajcie go.

#19 Offline   mars121


  • Postów: 181
  • Na forum od: 28 kwi 2015
  • Miejscowość: Małopolska
  • Mercedes:W124 2.0E <92r - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 04 maja 2015 - 11:37

Gwoli formalności :dla wygody komunikacji,darujmy sobie grzecznościowe per"pan" i bądźmy na TY,będzie normalniej.

Do JuR:mimo braków w interpuncji dla mnie cyctat wciąz jest zrozumiały.Może dlatego,że ewoluowałem wraz z naszą telefonia komurkową ,pierwsze tel.nie wysyłały smsów,kolejne miały niewiele znaków.Nawet wymagana forma wysyłania była skrótowa,bez przecinków itd,rozdzielało się mysli gwiazdką.Tu dopiero trzeba było sie wysilic a mimo to ludzie się nie komunikowali. Przytoczony przez Ciebie przykład jest jaskrawy,dla zobrazowania jak rozumiem.Naprawdę nie dziwi mnie "bura" w takim wypadku ale przeczytaj moje posty i odpowiedz Sobie(nie mnie,ja wiem)czy one naprawde sa nieczytelne merytorycznie,czy rażące stylistycznie,ortograficznie?

Napisałem,że jestem komputerowym analfabetą ,podałem tez reszte powodów dlaczego są niedoskonałości,przeprosiłem za nie.Czy gdziekolwiek widac tu ignorancję bądż cwaniactwo?
VII Administratorzy oraz moderatorzy nie są zobowiązani ściśle przestrzegać niniejszego regulaminu, oraz mogą pozwolić Użytkownikom na lekkie nagięcie regulaminu w szczególnych przypadkach
Czy tego pnkt regulaminu nie da sie podciągnąc pod mój przypadek?Nawet jeśli z przymróżeniem oka?
Przecież można było przenieśc go do hydeparku,czy działu gdzie przedstawiamy swoje auta. Takie właśnie odgórne "nie- bo mogę",zawsze wywoływała u mnie irytację.Na każdym polu.Jestem Polakiem i "stawanie okoniem" mam w genach. Dużo tez zależy od formy użytej do zwrócenia uwagi i tego kto jej udziela. Nie jestem przeciwny konstruktywnej krytyce ale nie dajmy się zwariować.

Piszessz Wojtku"masz szczęście,że nie ma varloga" bo by cię zablokował. W hyde parku???? To nie jest miejsce własnie do swobodnej wymiany poglądów(bez wulgaryzmów oczywiście)???? To do czego jest hydepark? Pozatym czasy strachów przed "babajagą"mam dawno za sobą. Zbanowanie wywołałoby u mnie raczej odruch politowania. Stoczyłem kilka batalii z wymiarem sprawiedliwości,i w prokuraturze i w policji jest mnóstwo osoób odpowiadających stereotypom(kompleksy,gnębiony w szkole-ma odrobine władzy,więc może)i właśnie takie "tak i już"wywołuje u mnie irytację bąź politowanie,zależnie od sytuacji.Czy uważasz,że zbanowanie zburzyłoby "mój świat"? Nic by sie nie stało,ot kolejny raz zadumałbym się na tym ,w którą stronę dzisiejszy świat,zasady i normy,podążają. Zyłbym dalej.
Prosiłem też Wojtku o przeniesienie zamkniętego tematu-nie odpowiadasz.Nie da się?ok,tylko mi napisz bo nie wiem czy czekac czy zakładać od nowa.
Prosiłeś też o zwracanie uwagi-zwracam ją.Masz parę "smaczków"do poprawy w swoim temacie ,w galerii(tylko ten z Twoich przeczytałem,dośc pobieżnie).Nie są to ortografy więc musisz postarac się osobiście i je odnależć."korektor"z sieci je przpuścił. Mnie osobiście nie drażnią,ani nie przeszkadzają,prosiłeś jednak o uwagi.

ech,widze ,że mój temat nie tylko został zamknięty ale i zniknął.Ręce opadają.

Użytkownik mars121 edytował ten post 04 maja 2015 - 11:59


#20 Offline   w0jta5


  • Postów: 5 025
  • Na forum od: 14 lis 2008
  • Miejscowość: Karkonosze
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 maja 2015 - 11:58

Wyświetl postUżytkownik mars121 dnia 04 maja 2015 - 11:37 napisał

Prosiłem też Wojtku o przeniesienie zamkniętego tematu-nie odpowiadasz.Nie da się?ok,tylko mi napisz bo nie wiem czy czekac czy zakładać od nowa.
Tu akurat nie o mnie chodzi, ale odpowiem.

Problem który opisujesz zaczął się wraz z powstaniem tego tematu: http://mb201-124.eu/...w-nowym-nabytku

Nie da się przenieść technicznego tematu do HP. Od technicznych rzeczy jest dział techniczny.
Otworzyć tematu też niemożna. Jeden temat - jeden problem i tak pozostanie. Na dodatek forum istnieje już 8 lat, problemy się powielają, bardzo rzadko pojawia się coś nowego.
Więc użyj wyszukiwarki, dołącz ze swoimi pytaniami do istniejących wątków, ba nawet jak przeczytasz kilka stron wstecz to znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

Zapraszamy również do stworzenia galerii Twojego auta, tam możesz śmiało opisywać usterki i sposoby ich rozwiązania.


Podsumowując - temat stworzony przez Ciebie został zamknięty ponieważ łamał kilka punktów regulaminu forum. Regulaminu który jest stworzony po to by każdy następny użytkownik w201/w124 używając wyszukiwarki łatwo trafił na rozwiązanie swojego problemu. Nie dostałeś ostrzeżenia, jedynie pouczenie za to, że nie zapoznałeś się z regulaminem lub świadomie go łamiesz.






Podobne tematy Zwiń