Skocz do zawartości




- - - - -

[W124] Problem z oświetleniem kabiny i dachem.


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   pioneerek


  • Postów: 8
  • Na forum od: 09 lut 2016
  • Miejscowość: Częstochowa
  • Mercedes:W124 2.0 <92 - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:MB S211 1.8K 184KM 2008r
  • Trzeci Mercedes:MB W168 1.4 82KM 2004r

Napisano 10 lutego 2016 - 09:28

Witam.
Jako świeży i niedoświadczony użytkownik W124 bardzo proszę mających stosowną wiedzę w temacie o pomoc. Oczywiście forum przeszukałem, niestety nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Są tematy podobne jednak chciałbym założyć nowy temat.

1) Problem z oświetleniem kabiny.
Lampka z przodu działa, działa w każdej z czterech pozycji. Działa jednak niepoprawnie kiedy jest ustawiona w pozycji włączania w momencie otwarcia drzwi. Działa to tak że kiedy przełączę lampkę w w/w pozycję świeci jednak świeci wówczas kiedy są drzwi zamknięte. Kiedy otwieram drzwi którekolwiek lampka gaśnie. Mniemam że wyłączniki drzwiowe są sprawne. Kiedy drzwi zamykam lampa się załącza. Świeci się również sygnalizacja zapięcia pasów, kiedy drzwi otwieram owa sygnalizacja gaśnie. Jest zatem odwrotnie.

2) Szyberdach temat na forum owszem poruszony. Dużo do poczytania, z części rozwiązań próbowałem skorzystać niestety. Otóż szyber jest uchylony do góry i nie mogę go zamknąć, coś się zacina blokuje itp. Koniec zdechł. Próbowałem odpiąć podsufitkę aby ją wsunąć do środka i odkręcić płat blachy by dostać się do prowadnic. Podsufitkę odpiąłem jednak nie da się jej wsunąć by dostać się do śrub. Podpowiedzcie proszę co mogę zrobić by móc zamknąć dach.

Z góry dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.



#2 Offline   w0jta5


  • Postów: 5 025
  • Na forum od: 14 lis 2008
  • Miejscowość: Karkonosze
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 10 lutego 2016 - 09:55

Witam. Jako nowy użytkownik forum zapoznaj się z regulaminem forum i uszanuj panujące tu zasady.

-> http://mb201-124.eu/index.php?app=tos

II.IV W jednym temacie poruszaj TYLKO jeden problem.
II.V Przed napisaniem nowego tematu zapoznaj się z zawartością danego działu oraz zawartych w nim ogłoszeń, skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź, czy odpowiedź na Twoje pytanie nie znajduje się już w dziale FAQ. Jeżeli istnieje już temat traktujący o Twoim problemie luz zbliżonym - nie zakładaj nowego, kontynuuj już istniejący.








Podobne tematy Zwiń