Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] tylne drzwi silnik szyby


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline   reidow187


  • Postów: 64
  • Na forum od: 05 lut 2008
  • Miejscowość: Wroclaw

Napisano 06 czerwca 2008 - 14:30

Witam, więc niestety nasza kochana gwiazda dziś rano zrobiła mi niespodziankę. Otworzyłem prawą tylną szybę i nagle ni z tego ni z owego nie domknęła się do końca :hmm: . Spróbowałem jeszcze parę razy i nic wiec na szybko stwierdziłem, że szyba opadła o te parę centymetrów. Szybciutko zwolniłem się z pracy i pojechałem rozbierać i nie pomyliłem sie. Szyba opadła.
Dołączona grafika

Opuszczając szybę w górę i w doł opadła całkowicie i wyleciała ze "sprężynek"
Dołączona grafika

Mam trzy książki od mojej gwiazdy i przeszperałem nasze zacne forum, ale nigdzie nie udało mi sie znalezc jak to powinno wyglądać. Szczerze mówiąc to ja nie mam pojęcia. Siedziałem nad tym chyba ze 4 godziny i postanowiłem założyć temat :oops:. Po prostu nie wiem jak te sprężynki powinny sie łączyć i góry jest jeszcze jedna oczywiście :sad:. Normalnie to bym na ciśnieniu pojechał do jakiegoś magika, ale pracuje w Szkocji a oni tu na pewno tego nie zrobią bo to d@#$le. Z góry dzięki. :ok: (aha no i nie wiem dlaczego ta blaszka sie ruszyła co jest na pierwszym zdjęciu i na drugim zdjęciu już jest we właściwym miejscu zaznaczona strzałką).

MOD: Zdjecia zamieszczamy w postaci miniaturek. Przed wyslanie posta prosze go przeczytac uzywajac opcji "PODGLAD". Bardzo trudno sie czyta zdanie n-krotnie zlozone nie oddzielone znakami interpunkcyjnymi. Ciezko taki tekst zrozumiec. Poprawilem na ile moglem.











Podobne tematy Zwiń