Skocz do zawartości




- - - - -

[w126] m103 problem nie odpala


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   Bartekmk


  • Postów: 4
  • Na forum od: 28 paź 2019
  • Miejscowość: Malbork
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:w126

Napisano 28 października 2019 - 09:13

Witam

Byłem szczęśliwym posiadaczem s classy trzy lata temu ale z powodu wyjazdu za granice niestety sprzedałem swoja gwiazdkę jak się okazało nowemu właścicielowi auto zgasło podczas jazdy i od tamtej pory stało po różnych warsztatach jednak nikt sobie z nią nie poradził, Przez przypadek znalazłem ogłoszenie i ją odkupiłem, dobrze się składa nadal widnieją moje dane w dowodzie :) Mechanicy nieźle namieszali przy aucie wymienili kable, kopułkę, świece mam zapasowy wtrysk, przekaźniki komputer. Auto udało mi się odpalić ale nie chodzi najlepiej. Zapaliło na ściągniętej wtyczce od eha, jeżeli ręcznie dodam gazu pod maska i nacisnę klapę od dolotu auto wkręcą się na obroty ale niestety z kabiny jak dodam gazu auto zdycha objaw taki ze przepustnica nie otwiera klapy spiętrzającej. Klapka nigdzie nie haczy ale jak ja wcisnę do końca to wraca powoli ale płynnie ok 2 sec na drugim wtrysku który jest wyciągnięty wraca momentalnie na swoje miejsce. dziś przełożę całego kjeta i sprawdzę czy odpalii jak bedzie chodził. macie jakieś pomysły od czego zacząć żeby rozpocząć regulacje na ile obrotów ma silnik chodzić i jak je ustawić? za pomocą śrubki w kominie??. teraz gdy auto chodzi obroty są bardzo niskie ok 500/. Macie jakieś pomysły od czego zacząć



#2 Offline   Sawyer


  • Postów: 2 499
  • Na forum od: 28 sie 2013
  • Miejscowość: Na północy
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:CLK W209 320E - M112
  • Inne auto:Citroën Saxo 1.1i - TU1

Napisano 28 października 2019 - 10:41

Akurat o tym jest napisane na forum najwięcej, tam kontynuuj. Nie dublujemy wątków, jest w dziale technicznym.








Podobne tematy Zwiń