Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] podświetlenie zegarów i przycisków nie działa


11 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   Mateusz


  • Postów: 1 142
  • Na forum od: 25 wrz 2007
  • Miejscowość: Olkusz
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:Suzuki SJ410

Napisano 21 września 2008 - 11:04

BOX47 napisał:

zaraz jak się o coś zapytasz to będą non stop upomnienia lub setka linków
No i dobrze, bo po co wyjaśniać wszystko jeszcze raz? ;-)

BOX47 napisał:

jak tak tego pilnują to niech przenoszą temat we właściwe miejsce i pilnują w ten sposób porządek
Samych literówek jest pewnie codziennie na parę godzin, więc gdyby MODowie musieli jeszcze wszystkie te zdublowane tematy porządkować, to by chyba zrezygnowali :roll: Jak komuś nie odpowiadają zasady panujące na forum to krzyżyk na drogę. ;-)

delsen_p napisał:

Słyszałem, że potrzebny jest jakiś specjalny, płaski klucz by zdjąć zatrzaski i wyciągnąć licznik
Nie trzeba. Jeżeli licznik był już wcześniej wyjmowany to po prost złap go po bokach i pociągnij. Jak nie to odkręć osłonę nad nogami kierowcy i spróbuj wypchnąć licznik łapą ;-) Ewentualnie --> topics11/w124-zegary-wyjmowanie-vt3318.htm :pig:

delsen_p napisał:

lecz czy pasował by jakis inny licznik do tego auta, np. z nowszego merca (chodzi mi o okulara z serii E 1999-2003 lub C 2000-2003)
Nie ;-) chyba że jesteś rzeźbiarzem na maxa :faq:

delsen_p napisał:

Jakie żaróweczki
Bodajże 0,4W, ewentualnie jak już się bawisz diody ;-)


PS.Zdjęcia zamieszczamy w postaci miniaturek. 1 wątek=jeden problem/pytanie. Zanim zadasz pytanie użyj funkcji :szukaj: ;-)



#12 Offline   delsen_p


  • Postów: 39
  • Na forum od: 20 wrz 2008
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 21 września 2008 - 11:17

Faktycznie... Gdy sie poczyta, to sie wie. Przeglądając posty (stare) nie sądziłem że tyle problemów z tym licznikiem. Jakie żarówki to juz wiem. Tyle że, z wyciągnięciem będzie problem, bo siedzi naprawde mocno! Postaram sie zdemontować nawiem (juz to zrobiłem) i lewy głośnik. Jeśli chodzi o wkładanie ręki przez nawiew, to nic to mi nie daje bo nie ma siły! Jest tam jakaś rura metalowa od klimy i ręki nie wsadzę aż za licznik! Niestety.








Podobne tematy Zwiń