Skocz do zawartości




[w124] iras_wro 300ce `89


35 odpowiedzi w tym temacie

#31 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 24 maja 2007 - 18:26

iras_wro, tu masz tuz nad skrzynia biegow ten czarny prostokacik:

Dołączona grafika



#32 Offline   iras_wro


  • Postów: 84
  • Na forum od: 15 maj 2007
  • Miejscowość: Wrocław

Napisano 25 maja 2007 - 11:33

no to takiego gadgeta niemam :ok:

EDIT:
montuje wlasnie alarm i ku mojemu zaskoczeniu alarm jest , tylko pilota brak

#33 Offline   iras_wro


  • Postów: 84
  • Na forum od: 15 maj 2007
  • Miejscowość: Wrocław

Napisano 27 maja 2007 - 23:22

wiec dopiero mam czas. montaz alarmu jest banalnie prosty (nei w moim przypadku). drzwi sterowane sa minusem wiec i taki alarm potzrebujemy(chyba ze skorzystamy z przekaznika). do wiekszosci alarmow dodawana jest instrukcja do E klasy od 96 roku :hahaha:, ale wszystko jest identycznie oprocz opcji komfort czyli domykania szybek. wiekszosc 124 wyposazona jest w alarm (tak jak to w moim przypadku bylo) wystarczylo odpiac centralke, probowka sprawdzic napiecia (i okazalo sie ze sterowanei zamkiem jest zmienne + i - ) te alarmy neimaja odciiecia zaplonu wiec stara centralka jest do dupy. podlaczenie 8 kabelkow przykrecenie syerny, zakodowanie alarmu i mozemy sie cieszyc w mom przypadku koszt alrmu z pilotem typu scyzoryk 2x z dorobieneim kluczyka z syrena z przekaznikiem wynosi 200zl, teraz zakupilem za 70zl modul komfort ktory steruej 4x szyby + dach i po wcisnieciu przycisku na pilocie wszystko sie domyka (1.lewa strona 2. prawa 3. dach w takei jkolejnosci) tu jestjuz wiecej zabawy cxentralke montuje pod tunelem srodkowym a da szyberdu dochodze slupkiem, nei do bagaznika. w razie jakis pyatn priv---banalne alarm 3h zabawy, domykanei -brak danych

#34 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 27 maja 2007 - 23:34

iras_wro, skoro to takie banalne, to jak w wakacje będę na dwa dni w Wałbrzychu to zajadę do Wrocka i mi założysz jakiś dobry alarmik :hahaha:

#35 Offline   iras_wro


  • Postów: 84
  • Na forum od: 15 maj 2007
  • Miejscowość: Wrocław

Napisano 28 maja 2007 - 12:17

ale mozesz to zrobic sobie samemu, ja robiłem to pierwszy raz i jak narazie działa :hahaha: wystrczy lutownica izolacja probowka i troche czasu :hahaha: jakby ktos chcial to na maila wysle instrukcje do E kalsy

#36 Offline   D.J.TUNING


  • Postów: 889
  • Na forum od: 15 lut 2007
  • Miejscowość: Zabrze
  • Mercedes:W124 3.2E - M104
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:ex 250TD 5b manual 1992
  • Trzeci Mercedes:S350TD 1996

Napisano 28 maja 2007 - 13:29

W moim kombi zakładaliśmy alarm pół dnia :hahaha: (auto nigdy nie miało alarmu oraz sterowania centralnym zamkiem z pilota). Wiadomo rozebranie auta w miejscach gdzie trzeba wszystko podpiąć oraz dokładne mocowanie kabelków . Efekt taki że w instalacji elektrycznej z auta jest porządek i wszystko działa :hahaha:
Nie radze zakładania skomplikowanych alarmów osobom , które nigdy nie miały doczynienia z instalacjami elektrycznymi w autach ...








Podobne tematy Zwiń