Skocz do zawartości




- - - - -

Radio Becker brak kodu


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   piotrj74


  • Postów: 3
  • Na forum od: 29 kwi 2018
  • Miejscowość: skorcz
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 29 kwietnia 2018 - 19:04

Witam stałem się szczęśliwym posiadaczem W124 Coupe , auto zachowane w bardzo orginalnym stanie , nie moge sie jednak cieszyc do konca bo sprzedawca nie byl wstanie dostarczyc mi kodu radia.Wiem ze mozna zczytac pamiec ale moze ktos pomoze lub powie gdzie zglosic sie o pomoc w rozkodowaniu radia np po nr vin.Radio to Becker Mexico 2000 BE 1460/3P6824119 nr vin WAB1240521B992615.Dziękuje



#2 Offline   Gerri


  • Postów: 2 647
  • Na forum od: 25 maj 2009
  • Miejscowość: Limerick
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Audi A3

Napisano 30 kwietnia 2018 - 06:30

Po pierwsze VIN który podałeś jest nieprawidłowy. Jednak po wpisaniu WDB zamiast WAB pojawia się następny "rodzynek": wyszukanie jakichkolwiek danych wg VIN-u pojazdu nie jest możliwe, ponieważ auto figuruje w bazie danych jako zezłomowane. Taki pojawia się komunikat.

#3 Offline   piotrj74


  • Postów: 3
  • Na forum od: 29 kwi 2018
  • Miejscowość: skorcz
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 30 kwietnia 2018 - 11:53

Dzieki za zainteresowanie . Faktycznie wkradl sie bład literowka ,. Jak to mozliwe ze pojawia sie taki komunikat ,auto w kraju jest niby od 2014 roku , nie mnialem problemu z przerejestrowaniem go i jest naprawde w orginale nie zaden ulep. Kod do radia juz mam i zostal znaleziony wlasnie po vinie cos jest nie tak . Mam pytanie gdzie moge znalezc jakis ukryte oznaczenia w tym modelu , nie da sie przeciez zarejestrowac samochodu ktory nie istnieje. Pozdrawiam

#4 Offline   Gerri


  • Postów: 2 647
  • Na forum od: 25 maj 2009
  • Miejscowość: Limerick
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Audi A3

Napisano 30 kwietnia 2018 - 19:52

To nie musi być żaden "ulep". Już mi się wcześniej obijały o uszy historie, że całe auta szły na złom, a dzielni polscy handlarze ładowali je na lawety i sprowadzali do Polski. Rejestrowali i sprzedawali. Nie siedzę w tym temacie, ale wydaje mi się, że niemieckie zezłomowanie skutkuje tylko na terenie Niemiec (zakaz ponownej rejestracji). W Polsce jakoś to przechodzi... ;)
Dołączona grafika
I tu jest komunikat o którym wspominałem.








Podobne tematy Zwiń