witam, nie działa obrotomierz, sygnał jest na czujniku, gdzie sprawdzić czy idzie dalej, przekaźniki to EGR4, KARA, wszystko sprawne, czerwony też. Obrotomierz sprawny, masa jest
[W124] brak wskazań obrotomierza, sygnał jest
Rozpoczęty przez kuwi, sty 29 2024 14:12
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 29 stycznia 2024 - 14:12
#2
Napisano 18 lutego 2024 - 09:36
Użytkownik kuwi dnia 29 stycznia 2024 - 14:12 napisał
witam, nie działa obrotomierz, sygnał jest na czujniku, gdzie sprawdzić czy idzie dalej, przekaźniki to EGR4, KARA, wszystko sprawne, czerwony też. Obrotomierz sprawny, masa jest
#3
Napisano 18 lutego 2024 - 10:37
Użytkownik mixx dnia 18 lutego 2024 - 09:36 napisał
A bezpieczniki wszystkie sprawne? Czasami tak się uszkodzi, że np. blaszka dociskająca "odkroi" czubek bezpiecznika i obwód jest przerwany, a tego nie widać na pierwszy rzut oka.
#4
Napisano 19 lutego 2024 - 00:30
już wszystko ogarnięte, poszedłem kablem od licznika i była przerwa, dodatkowo obrotomierz nie miał masy
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy ktoś wie, co to jest i do czego służy? |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | Dziadek |
|
|
|
Brak iskry m104 |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | DlugiD |
|
|
|
[W201] Dziwne zachowanie obrotomierza |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | Mroziak |
|
|
|
[w124] Brak świateł mijania |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | knrd |
|
|
|
[W124] E220 odcięte paliwo, brak iskry |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | Orzech1 |
|
|

Temat jest zamknięty







