Skocz do zawartości




124 ce zbieram się do kupna


36 odpowiedzi w tym temacie

#11 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 09 sierpnia 2007 - 10:26

lpg moze zadba o twój portfel chociaz niekoniecznie, bo tu jest wtrysk elektro-mechaniczny KE-Jet i LPG jesli jest kiepsko zrobione to moze to tylko opróznic twój portfel.



#12 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 09 sierpnia 2007 - 10:31

2,3 spali Ci w trasie 8,5-9l. Po raz kolejny to ostatnio sprawdziłem. Jazda ok. 130-140km/h

#13 Offline   Mieszko


  • Postów: 10
  • Na forum od: 08 sie 2007
  • Miejscowość: Piaseczno

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:00

a ktoś mi powiedział że jego spalanie w takim mesiu to do 14 w trasie a miasto 11 12 l więc jakoś woje być ostrożny


z pisaniem będzie ciężko bo w szkole mnie nie nauczyli a teraz studia i też tego nie uczą więc z góry przepraszam za pisanie błędów i kropków

więc chciał bym się dowiedzieć czy wrto jechać obejżeć tą niebieską merawkę czy raczej dać sobie spokuj z tłuczeniem następnych kilometrów.

darul, ile sobie cenisz swoje bo na forum można przeczytać już chyba wszystko o twojej mambie czy jednak nie wszystko?
pozdrawiam

Proszę używać opcji "EDYCJA" przez 30 min. od swojego poprzedzającego postu.

#14 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:06

Mieszko napisał:

to do 14 w trasie a miasto 11 12 l

jak niby w trasie wiecej niz w miescie? a te dane gdyby zamienic to bardziej pasują do 300CE albo E320 :jump:, tyle ze trzebaby było też po litrze dodac :hmm:

#15 Offline   Mieszko


  • Postów: 10
  • Na forum od: 08 sie 2007
  • Miejscowość: Piaseczno

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:28

dobra pomylało mi się ale co do spalania to gaz będzie bo niby jakś oszczędność i nie zmieniając tematu może jednak ktoś mi napisze czy warto czy nie warto

#16 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:39

Ja już kiedyś powiedziałem i powiem jeszcze raz. Jak gaz to tylko do gaźnikowej wersji 190, którą ma mój ojciec. Zero problemów, tania jazda. O wtryskowych MB + LPG już się naczytałem i podziękowałbym. Oczywiście są przypadki bezawaryjnych aut, ale weź teraz rzucaj monetą codziennie, czy Ci coś strzeli czy nie.

#17 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:42

Mieszko, piszesz ze chcesz samochod w dobrym stanie. My ci piszemy ze za CE w dobrym stanie trzeba wylozyc nieco wiecej i zeby silnik tez byl w dobrym stanie nie powinno byc LPG. Ty sie upierasz przy LPG i przy tej cenie, wiec ciezko stwierdzic czego tak naprawde oczekujesz od tego CE. Napewno bedzie jezdzic, ale ja bym nie jechal ogladac tego samochodu, ale nie jestem toba. Oszczedzajac przy kupnie czesto traci sie w trakcie eksploatacji.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. :P

#18 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 09 sierpnia 2007 - 12:05

Mieszko, jeszcze masz TAKIE wyjście :P chociaż nie polecamy ;-)

#19 Offline   Mieszko


  • Postów: 10
  • Na forum od: 08 sie 2007
  • Miejscowość: Piaseczno

Napisano 09 sierpnia 2007 - 12:11

EssiRS, i taka odpowiedz mnie satysfakcjonuje dzięki :P . więc co do lpg to jednak się upre, miałem już samochód na gazie zwykłej instalacji celica szczerze to nie miałem problemów żadnych :P . fakt że rzadko na nim jezdziłem, ale ojciec jak chciał poszpanować to jezdził. więc nie wiem dlaczego nie ma być na gazie i tym razem, że niby problemy, że to meś i nie można 230 to nie wysilona jednostka więc czemu nie, silnik zawsze można zmienić w drodze eksploatacji więc można zawsze spróbować na gazie, wkońcu to teraz część wymienna. :P

elasto, nie chociaż jak się gaz nie sprawdzi to może trza będzie diesla wsadzić

przy cenie się nie upieram

Proszę używać słownika ortograficznego, lub aplikacji WORD'a, celem sprawdzenia błędów ortograficznych i stylistycznych

Prosiłem już o używanie funkcji "edycja". Wszystkie 3 posty napisałeś w przeciągu 5 min. Na "edycję" masz 30 min.


#20 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 09 sierpnia 2007 - 12:34

Mieszko, jak chcesz sie bawić w wymiany silnika to powodzenia, to nie są małe koszty. Wały, hamulce, mosty, skrzynie... Zresztą rób jak chcesz :P








Podobne tematy Zwiń