Skocz do zawartości




X OZF


77 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 12 stycznia 2012 - 22:42

Czas zastanowic sie gdzie i kiedy zorganizujemy X Oficjalny Zlot Forum, bedzie to zlot jubileuszowy wiec chcemy podniesc poprzeczke i zaproponowac wszystkim uczestnikom zabawe na najwyzszym poziomie.

Jezeli macie jakies pomysly gdzie i kiedy... lub jakie atrakcje zapewnic, jakie rozwiazania organizacyjne przyjac to to jest wlasnie odpowiedni temat i odpowiedni czas :)

Jezeli propozycji co do miejsca lub terminu bedzie kilka, przeprowadzimy ankiete wsrod uzytkownikow.



#2 Offline   piotrek.m5


  • Postów: 5 595
  • Na forum od: 27 paź 2008
  • Mercedes:W124 3.0D turbo - OM603
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 12 stycznia 2012 - 23:40

Jeśli ktoś coś już coś zaproponuje to musi się liczyć z tym że 90% organizacji będzie na jego barkach - mówię tu o atrakcjach, spaniu, jedzeniu itp. Organizator musi być na miejscu. My ewentualnie możemy pomóc z gadźetami i innymi nie wymagającymi bezpośredniej obecności

#3 Offline   mandaryn86


  • Postów: 2 672
  • Na forum od: 10 lip 2008
  • Miejscowość: Piotrków Trybunalski
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 stycznia 2012 - 11:17

To może ja się wypowiem.

Jeśli jest to wątek jak w pierwszym poście napisano "z propozycjami", to chciałbym jedną z mojej strony oraz od Michała, który pewnie wypowie się później, przedstawić.

Otóż już na wrześniowym leśnym rozmawialiśmy z kilkoma osobami, że mozna zlot zrobić koło nas na zalewie sulejowskim. Jest to b. duży akwen (oczywiscie śniardwy to nie są, ale regaty mamy), który oferuje wiele różnych atrakcji. 2 dni temu odwiedziliśmy z Michałem ośrodek wczasowy w Borkach (www.borki.pl). nie jest to jakis wielki moloch tylko miejsce przy zalewie, które może pomieścic sporo osób, dośc spokojnie usytuowane. Z naszych oględzin wyniknęły nastepujące obserwacje:

-ładne 2 poziomowe wyremontowane pawilony mieszczące ok 150 osob przy ktorych jest nieduże trawiaste boisko
-zaraz przy tych pawilonach zadaszone miejsce na ognisko/grill
-w razie chęci drugie bardziej ustronne miejsce na ognisco z miejscami dla ok 80 osob, ale raczej to nie będzie konieczne
-świetlica jako sala konferencyjna/dyskoteka
- na stronie można zobaczyc otwartą oraz zamkniętą stołówke (menu do uzgodnienia)
- jakieś 200-300 metrów do wody
- jesli ktos ma przyczepe rewelacyjne miejsca dla camperów
- duży parking na samochody

Miejsce bardzo przyjemne i oferujące sporo. Mozna spokojnie przyjechać z żoną/ dziewczyną czy dzieckiem i na pewno znajdą sobie zajęcie podczas gdy mężczyźni będą rozprawiać o wyższości ciemnego nad jasnym :E

Można wypożyczyć jach żaglowy i popływać po zalewie ( nie każdy miał okazje a jest to wielka frajda)

Jeśli będą chętni można zorganizować paintball itd, to wszystko jest do uzgodnienia, jest nawet jazda konna z kuzykami jesli ktoś będzie chciał wziąc dzieciaka lub samemu spróbować :E

Chciałbym tu zaznaczyć, że nie chodzi mi o powtórkę akcji z zeszłego roku. Skoro padł temat "propozycje" to proponuję i mogę śmiało powiedzieć chyba za Michała, że jesteśmy świadomi ciężaru organizacji spoczywającego na naszych barkach, chociaż mamy też tutaj sporo znajomych i na pewno ktoś chętny do pomocy się jeszcze znajdzie ;)

Z mojej strony również chciałbym nadmienić, że były w zesżłym roku pretensje, że chcą ludzie zlotu w centrum polski a nikt nie organizuje więc proszę ;) jest propozycja jest wykonawca, kwestia dogadania i tego czy będą chętni.

Oczywiście jeśli będzie LD to nie ma mozliwości, żeby mnie tam nie było :E

Pewnie cos jeszcze dopiszemy z Michałem, ja na razie mam okropnego kaca i nie pozbierałem jeszcze nawet swoich mysli do kupy :E

#4 Offline   Wąski


  • Postów: 287
  • Na forum od: 27 sty 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 2.6 - M103
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C250 TD T

Napisano 13 stycznia 2012 - 11:51

http://www.lodz.lasy...web/nagorzyce/6 Mandaryn czy to ten ośrodek?? Bo w 2011 byłem właśnie tam zorganizowaną grupą i naprawdę ośrodek na bardzo wysokim poziomie! Polecam.

Ale nie ukrywam że wolał bym zlot w Leśnym. Ponieważ wiem że organizacja będzie na najwyższym poziomie.

Użytkownik Wąski edytował ten post 13 stycznia 2012 - 11:58


#5 Offline   Michał


  • Postów: 261
  • Na forum od: 28 gru 2010
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 stycznia 2012 - 13:31

Propozycja BORKI 2012

1.Lokalizacja w centralnej Polsce pozwoli uniknąć takiej sytuacji że jedni uczestnicy na zlot jadą 140km a inni 700km. Przy dzisiejszych cenach paliw nie jest to bez znaczenia i może znacząco wpłynąć na frekwencję.
2.Możliwość zakwaterowania w pokojach głównie 2 osobowych max 3-4, (łazienka i tv w każdym). Jest także możliwość przyjechania z własną przyczepą campingową czy namiotem.

Dołączona grafika,Dołączona grafika,Dołączona grafika,Dołączona grafika.

3.Bardzo duży parking asfaltowy widać dobrze na zdjęciu z samolotu na stronie ośrodka www.borki.pl, często używany jako os w rajdach miejscowych klubów. My też możemy robić na nim co chcemy zręcznościówka, palenie gumy byle do 22 skończyć jak powiedziała pani Menager ;)
A nawet bardziej skomplikowane usterki naszych :star: będzie można usunąć na miejscu bo jest najazd. Na miejscu jest dużo opon więc fajnie można coś a torze pokombinować.

Dołączona grafika,Dołączona grafika,Dołączona grafika.

4.Dodatkowo na miejscu znajdują się dwa korty tenisowe,przystań żeglarska, boisko do piłki nożnej ,siatkowej, minigolf, ośrodek jazdy konnej, wypożyczalnia rowerów, stół do ping ponga :),bilard i pewnie jakieś inne rzeczy których nie widzieliśmy.A co najważniejsze wystarczy przejść przez mały lasek i mamy piękną plażę i czystą wodę zalewu sulejowskiego.

Dołączona grafika,Dołączona grafika.

5.Wyżywienie na miejscu do wyboru kilka opcji (2 lub 3posiłki)

Ceny w ośrodku nie odbiegają od rzeczywistości i są zamieszczone na stronie www.borki.pl.
Miejsce jak dla mnie i Kuby super do organizacji zlotu, wszechstronne umożliwiające organizację fajnych konkursów i zabaw bez względu na to jaka może nas zastać pogoda. Terminy jeszcze wolne zarówno majowy weekend jak i czerwiec.

Mieliśmy także nadzieję z Kubą że w przypadku wyboru Borek miejscem X OZF, nie skłócimy forum, a wszyscy dotychczasowi organizatorzy zlotów zaangażują się w pomoc przy tym przedsięwzięciu, tak by tan jubileuszowy X zlot był naprawdę wielkim wydarzeniem.

Głosujcie więc na BORKI sami widzicie jaka fajna miejscówka

#6 Offline   mandaryn86


  • Postów: 2 672
  • Na forum od: 10 lip 2008
  • Miejscowość: Piotrków Trybunalski
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 stycznia 2012 - 13:42

Ja tutaj jeszcze chciałbym się odnieść do tego co napisał Kamil odnośnie 2 zlotów - jeśli w zeszłym roku zrobiło się 2 leśne, to dlaczego w tym roku nie zrobic Borek i Leśnego, ale nic na siłę, niech lud zdecyduje, w końcu to dla niego to robimy ;)

#7 Offline   Michał


  • Postów: 261
  • Na forum od: 28 gru 2010
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 13 stycznia 2012 - 13:46

A co do sprawdzonego miejsca wpiszcie w wyszukiwarkę BORKI ZLOT i zobaczycie ile innych imprez odbyło się w tym miejscu.

#8 Gość_darul_


  • Na forum od: --

Napisano 13 stycznia 2012 - 13:51

Jako trzeci, można zaproponować WAJK.

www.wajk.pl

Byliśmy tam w 2009r. i osobiście uważam, że był to pierwszy tak dobry zlot. Znam osobiście właścicieli, ludzie otwarci na wszelkie propozycje, mający doświadczenie w przyjmowaniu większych zorganizowanych grup.

Zalety:

- ośrodek na wyłączność na czas zlotu,
- spanko w domkach lub pawilonach,
- jeziorko, przystań, łódki, rowerki, kajaki
- miejsce do spacerów, piaskownice itp. (kobiety z dzieciakami nie będą się nudzić)
- strzelnica,
- korty, boisko, duża sala do posiłków
- lotnisko pokryte asfaltem kilkanaście km od ośrodka

Wady;

- miejsce położone w północno-zachodniej części PL

Myślę że warto tam kiedyś wrócić.

#9 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 13 stycznia 2012 - 17:09

Ok, mamy jedną konkretną porpozycję. Chciałbym aby Michał i Mandaryn przedstawili coś podobnego od siebie.

#10 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 13 stycznia 2012 - 19:34

Zapomnialem dodac ze jezeli bedzie ponad 55 osob cena doby z pelnym wyzywieniem wyniesie 75pln/osobe, czyli 225 pln za 3 doby :old:








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post