Skocz do zawartości




X OZF


77 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   tudesky


  • Postów: 172
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: 3miasto
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 14:28

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 15 stycznia 2012 - 14:12 napisał

Czyli moge przyjac ze pobyt na calym zlocie to wydatek ok 500-550 pln na glowe?

:hmm:
Mnie zakwaterowanie na 3 doby (pokój 3os.) + pełne wyżywienie na 2 doby wyniosłoby 678pln - dla 3 osób.
3 doby w pokoju 1-osobowym + 2dniowe pełne wyżywienie, to koszt 316 pln - dla 1 osoby.

3miasto pozdrawia



#22 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 15 stycznia 2012 - 14:36

Wyświetl postUżytkownik Michał dnia 15 stycznia 2012 - 13:40 napisał

Jednocześnie chcemy zaznaczyć że my nie pobieramy żadnej opłaty, a organizację zlotu traktujemy non profit
:eek: :hmm: Chcesz powiedziec ze ktos przy organizacji zlotu ma profity?

#23 Offline   misia


  • Postów: 95
  • Na forum od: 07 kwi 2011
  • Miejscowość: Porszewice
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:ford taurus,ford fokus

Napisano 15 stycznia 2012 - 14:45

Mnie się jak najbardziej podoba .Zlot+piknik rodzinny .Widać ,że chłopaki postawili sobie wysoko poprzeczkę .Proponuję jeszcze negocjacje cenowe wiem ,że w tym terminie mają 100%obstawiny ośrodek i nie bedzie łatwo ,ale liczę ,że sie Wam uda. ;)

#24 Offline   Michał


  • Postów: 261
  • Na forum od: 28 gru 2010
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 15:03

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 15 stycznia 2012 - 14:12 napisał

Na razie sam nocleg i wyzywienie w warunkach podobnych do Lesnego (pokoj murowany) i wyzywienie wychodzi mi 380 pln i to wszystko co jest w tej cenie plus atrakcje?
Warunki nie są podobne, z cała odpowiedzialnością twierdze że lepsze niż w LD, a z tego co widzę obliczyłeś koszt biorąc pod uwagę pokój jednoosobowy (takich w ogólem nie ma w LD) i troszkę się pomyliłeś
3x72=216 + 3x50(pełne wyżywienie)=366 a nie 380pln. I to jest zdecydowanie najdroższa opcja pobytu.
w przypadku pokoju 2-osobowego i pełnego wyżywienia jest to koszt 285pln/osoba
w przypadku pokoju 3-osobowego i pełnego wyżywienia jest to koszt 276pln/osoba
w przypadku domku 3 osobowego i pełnego wyżywienia jest to koszt 285pln/osoba
Najtaniej wypadają oczywiście miejsca we własnym namiocie lub przyczepie.
Dodam że liczymy 3 doby pobytowe jak w LD.

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 15 stycznia 2012 - 14:12 napisał

Bez urazy ale nie widze tu zadnej organizacji tylko wypisanie cen z cennika no i stwierdzenie ze sponsorzy na pewno sie znajda?
Ceny w cenniku są wyższe o 10 %, ale są u nas podane i wypunktowane a każdy może dobrać sobie ofertę zgodnie z zasobnością jego portfela . A jeśli znajdą się sponsorzy to i tak pokoje nie będą tańsze co najwyżej będzie więcej atrakcji i nagród w konkurach.

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 15 stycznia 2012 - 14:12 napisał

I Wasza organizacja polega na podaniu cennika i kazdy ma sobie z tego zlepic zlot wg wlasnego upodobania?
Nasza organizacja polega na wypełnieniu czasu na zlocie ciekawymi, nietuzinkowymi wydarzeniami,
a nie planowaniem kto gdzie, jak i z kim będzie spał i zastanawianiem się czy będzie z tego zadowolony.

Felix to co chciałem powiedzieć napisałem (...my organizacje zlotu traktujemy non profit ...), i nie wiem czemu doszukujesz się ukrytych podtekstów :hmm: ?

Użytkownik Michał edytował ten post 15 stycznia 2012 - 15:04


#25 Offline   Wąski


  • Postów: 287
  • Na forum od: 27 sty 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 2.6 - M103
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C250 TD T

Napisano 15 stycznia 2012 - 15:13

Michał, to są ceny za nocleg i wyżywienie. A czy w tej kwocie jest uwzględniona pula na nagrody, konkursy, dyplomy, puchary, gadżety?

#26 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 15 stycznia 2012 - 15:20

Wydaje mi sie, ze chyba nie rozumiecie koncepcji. Jesli ktos wam daje opcje do wyboru to i tak wczesniej musicie sie zdeklarowac co wybieracie i za ile zeby zrobic rezerwacje i oplacic. Macie tylko po prostu wiekszy wybor oferty a nie jedna przyjeta z gory przez jakas osobe wersje i jak sie podoba to ok a jak nie to papa. Pomyslales, ze moze na przyklad jest pare osob (w tym na przyklad ja), ktore nie zjedza opcji allinclusive tylko beda chcialy jeden posilek? Albo nie pija alkoholu i oplata zlotowa na piwo i alkohol nie do konca im pasuje skoro maja z tego nie skorzystac? Tutaj jest wybor po prostu wiec chyba to nie jest zle. A organizator i tak musi wszystko uzgodnic, pilonowac i spinac. Nawet wiecej - jesli jest taki szeroki wybor mozliwosci to ma wiecej pracy bo trzeba kazdego traktowac indywidualnie i pilnowac zalatwienia wszystkiego indywidualnie a nie grupowo.

#27 Offline   mandaryn86


  • Postów: 2 672
  • Na forum od: 10 lip 2008
  • Miejscowość: Piotrków Trybunalski
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 15:38

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 15 stycznia 2012 - 14:31 napisał

Nie wiem kiedy sie tam doba zaczyna ale licze 4 pelne dni - przydalaby sie informacja od organizatorow

o 16 i kończy o 14 następnego dnia

Wyświetl postUżytkownik felix dnia 15 stycznia 2012 - 14:36 napisał

:eek: :hmm: Chcesz powiedziec ze ktos przy organizacji zlotu ma profity?

Sławku broń Boże nikt nikomu tutaj takich rzeczy nie zarzuca, Michał po prostu napisał, że robimy to dla frajdy i dla ludzi ;) jeśli zostało to źle zrozumiane to przepraszamy ;)

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 15 stycznia 2012 - 15:14 napisał

w praktyce kazdy musi o siebie zadbac.

Musi kupić tylko ew. alkohol. Chodzi nam o to, że jeden wypije 20 piw, inny 2 piwa i nie chcemy żeby jedni płacili za drugich. Jak Kamil napisał odnośnie sponsorów, że płacą za piwo - jeśli będzie taki nadmiar kasy, nie jest to wykluczone, ale po co obiecywać skoro nie jest to 100 procentowo pewne, na bieżąco wszystkie ewentualne bonusy będą rozpowszechniane wśród uczestników

Zakwaterowanie i wyżywienie zapewniamy, jest tylko kwestia wybrania opcji przy wpłacaniu pieniędzy.

Co do cen Michał już się wypowiedział i jak napisał, jest dość szerokie spektrum możliwości, bardziej zasobni mogą sobie wybrać lepsze warunki, ci którzy chcą oszczędniej sie pobawić mogą polecieć po taniości.

Więcej tu nie ma chyba nic do napisania.

Będzie masa atrakcji na pewno, w międzyczasie może dojść jeszcze więcej. Prawda jest też taka, że trudno wszystko dopiąć na ostatni guzik w ciągu 3 dni. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie z tego co zaoferujemy na zlocie, Jeśli nie będzie go to interesowało jest przewidziane rozdanie każdemu uczestnikowi mapek regionu oraz opisu lokalnych atrakcji, by ewentualnie wypełnić sobie czas we własnym zakresie (np w trakcie rajdu). Mam też sporo znajomości w Piotrkowie posiadających firmy, z których na pewno znajdzie się ktoś kto dorzuci grosza do zlotu za reklame ;)

Wojtek pokusił się o stwierdzenie, że jest to świetna miejscówka na letnią imprezę. Jest to prawda jednak problemem jest to, że raczej nie ma co liczyć wtedy na jakiekolwiek upusty :( no i obłożenie ośrodka będzie na pewno maksymalne plus ludzie też planują urlopy i wątpię by poświecili czas spędzony z rodziną na rzecz zlotu forumowego. Niemniej jednak jeśli ktoś wyraża taką chęć niech pisze, może coś wymyślimy ;)

W zasadzie tyle co mam do napisania, niech ludzie się wypowiedzą, w końcu to uczestnicy tworzą zlot nie organizatorzy, także piszcie, dzwońcie, wysyłajcie sygnały dymne :E

I pokój Panowie i Panie, pokój przede wszystkim ;) robimy to, żeby się integrować a nie dzielić ;)

Użytkownik mandaryn86 edytował ten post 15 stycznia 2012 - 15:41


#28 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 16:59

Ogólnie widzę, że tu wyszła niejako wojna o prym utworzenia X OZF.

Napisałem wcześniej, ale post mój jak i wiele innych zniknął w Never Landzie - optymalnie by było, w szczególności dla atmosfery na forum, aby X OZF odbył się w LD jak planują Felix i Kamil. Skoro wszystko jest praktycznie gotowe, bo chłopaki rzeźbią temat od października, to nie ma absolutnie pojedyńczego powodu, aby nagle wszystko rozgonić na cztery wiatry.
Niech X OZF będzie taki, jaki miał być w zamyśle organizatorów jeszcze trzy dni temu, bo na pewno będzie warty każdej złotówki.

ALE!
Kupa i Michał niech zorganizują zlot w Borkach - tam może być przefajnie i miejscówka na pewno da duże, ale to duże możliwości "personalizacji" zlotu wg. własnych potrzeb, posiada dobre atrakcje - jednym słowem - jest godna naszego czasu, pieniędzy i paliwa.
Ale może nie jako kontrofertę do LD teraz w czerwcu!
Jestem w 101% za tym, aby chłopaki zorganizowali zlot, bo ufam że zrobią to tak jak należy, ale zaczyna robić się delikatny "kwas", bo cała sytuacja zaczyna wyglądać na niezdrowe współzawodnictwo.

Niech X OZF będzie taki, jakim Kamil i Felix chcą, aby był.
A chłopaki niech dostaną szansę na zorganizowanie swojego zlotu - w czasie, ze spokojem, bez gorączki - spokojne działania tylko pomogą, a wszystko robione ad hoc może okazać się gwoździem do zlotowej trumny.
Jestem pewny, że na fajnie zorganizowany zlot w Borkach przyjedzie wielu forumowiczów, czy to latem, czy jesienią, czy na XI OZF za rok... dlaczego nie?

Pokój i spokój, to takie moje małe przesłanie w temacie, bo tylko tutaj niepotrzebnie się do siebie zrażamy, wylewając jakieś żale.
A tak można w symbiozie przecież.... tu nikt nikomu nie chce źle, prawda?

#29 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 15 stycznia 2012 - 17:07

A ja mam ogromna nadzieje, ze po prostu ludzie przeczytaja jedna, druga, trzecia (miejmy nadzieje, ze bedzie ich jeszcze wiecej) oferte, przeanalizuja atrakcje i ceny i podejma decyzje. Na spokojnie, bez mowienia, ze ktos czegos nie rozumie czy nie umie. W koncu tak wiele nas laczy koledzy, ze glupio byloby zlotem tu czy tam sie poroznic i skakac sobie do gardel :) I tak jak Kamil powiedzial o LD, ja powiem o Borkach czy ogolnie o zlocie w Polsce centralnej. Nawet jesli nie bedzie on mial statusu oficjalnego spotkania to mam nadzieje, ze uda nam sie takie spotkanie zorganizowac, poznac nowych ludzi, zobaczyc piekne samochody i dobrze sie pobawic. Flaga i nazwa nie ma znaczenia :)

#30 Offline   tudesky


  • Postów: 172
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: 3miasto
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 18:30

Ufff .... uspokoiło się ... i bardzo dobrze :) Nie będę się rozpisywał i powielał wypowiedzi poprzedników. Powiem tyle - zgadzam się z opinią Wojtka , Filipa i Kuby. Brawo Panowie :okdouble: :pub:

3miasto pozdrawia

Użytkownik tudesky edytował ten post 15 stycznia 2012 - 18:31









Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post