Skocz do zawartości




X OZF


77 odpowiedzi w tym temacie

#11 Gość_darul_


  • Na forum od: --

Napisano 13 stycznia 2012 - 19:49

Wyświetl postUżytkownik felix dnia 13 stycznia 2012 - 18:41 napisał

Jeszcze chcialbym dodac ze w LD w przypadku zimnej aury mamy zapewnione ogrzewanie :old:

Chyba wszędzie jest ogrzewanie więc wnioskuję że odnosisz się do niedociągnięć z Wajka. Rozmawialiśmy już o tym nie raz i sądzę że to nie miejsce na takie dygresje ;)

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 13 stycznia 2012 - 16:36 napisał

Dodatkowo w cenie wliczone sa puchary i nagrody dla zwyciezcow konkursow

Gdziekolwiek zlot się nie odbędzie, decyzja o wysokości opłaty zlotowej, a także sposobu jej rozdysponowania należy do kompetencji administracji. Więc ta opłata zostanie dopiero ustalona.


Plan Leśnego Dworu jest git, mnie się bardzo podoba.



#12 Offline   Wąski


  • Postów: 287
  • Na forum od: 27 sty 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 2.6 - M103
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C250 TD T

Napisano 13 stycznia 2012 - 20:26

Wiecie jak ja to widzę?

Zróbmy X OZF w Leśnym Dworze, ze względu na to że chłopaki działają nad tym już od dłuższego czasu i jestem pewien że pod dowództwem Hugo Felixa ten X zlot będzie naprawdę wyjątkowy. Wcześniej były tu głosy że może lepiej było by zrobić w nowym miejscu zlot. A ja uważam że warto chociaż ostatni raz zrobić zlot w Leśnym ze względu na to że mamy tam naprawdę świetne warunki i najlepszą obsługę. Jest to sprawdzone miejsce i uważam że jeśli ten jubileuszowy zlot ma być wyjątkowy to Krasne Dłusko jest do tego idealnym miejscem. Do tego atrakcje które Ekipa pod dowództwem Felixa nam proponuje są naprawdę zacne.

Panowie, z mojej strony macie pełne poparcie i wsparcie przy organizacji zlotu!! Jestem do waszej dyspozycji! Mam pewne pomysły które chciałbym wam przedstawić (ale to jak się spotkamy, bo jest to dłuższy temat).

Propozycja Michała i Mandżuriana (Borki):
Powiem tak:
Byłem nad zalewem w ośrodku Nagórzyce który jest rzut beretem od ośrodka "Borki", i jestem za tym żeby zorganizować tam zlot, ponieważ jest to naprawdę świetne miejsce! Ośrodek Nagórzyce moim zdaniem jest lepszy od Borek (wiem co mówię bo byłem). Chętnie pojadę tam na zlot, ale wolał bym żeby to był drugi tegoroczny zlot czyli X OZF Bis!
Panowie, jeśli rzucacie tę propozycję rozumiem że w całości zajmiecie się organizacją zlotu, będziecie przyjmować na klatę (nie tego klatę :mrgreen: ) pochlebne jak i negatywne opinie na temat waszej organizacji. Bo zawsze znajdzie się jakiś malkontent któremu coś nie pasuje, a to zupa była za słona, a to nie miałem Jacuzzi w pokoju, a jeszcze inny powie ci że wystrój wnętrz mu się nie podoba :D . Trzeba będzie na zlocie latać, pilnować wszystkiego (tak że Mandaryn będziesz musiał być poważny :mrgreen: , chociaż ciężko mi sobie to wyobrazić :E ).
Mało tego! W Tomaszowie Mazowieckim jest dom dziecka który zawsze z inną ekipą odwiedzamy i zabieramy dzieciaki na cały dzień pełen atrakcji np do kina, do ośrodka pograć z nimi w nogę, siatkę. Dajemy też dary, najpotrzebniejsze dla tych dzieci żeby miały chociaż przez chwilę radość z życia. Myślę że jest to piękna tradycja bo dzieciaki naprawdę są wniebowzięte mając jeden dzień luzu i swobody. Można by było o tym pomyśleć.
Powiedzcie mi jako tubylcy, jak z atrakcjami typu jakiś tor, plac do zręcznościówki itp.
Nie myślcie że nie wierzę w wasze umiejętności, po prostu Borki widzę jako drugi zlot roku ze względu na to że Ekipa Hugo Felixa od dawna już pracuje nad Jubileuszowym i szkoda było by zmarnować czas, wykorzystane znajomości, poświęcenie i zszarpane nerwy chłopaków.

Reasumując:
X OZF w Leśnym!
XI OZF (właściwie X Deja wu ) w Borkach!


To mówiłem ja! Wąski!

Pozdro.

#13 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 13 stycznia 2012 - 20:35

Wyświetl postUżytkownik darul dnia 13 stycznia 2012 - 19:49 napisał

Chyba wszędzie jest ogrzewanie więc wnioskuję że odnosisz się do niedociągnięć z Wajka. Rozmawialiśmy już o tym nie raz i sądzę że to nie miejsce na takie dygresje
Darulku chodzilo mi o nasza najmlodsza Ultraske Marcelinke (6 m-cy i juz ma zaliczony Ultras WINTER Extreme) i inne osoby z malymi dziecmi :old: ;P Poza tym nie wiem czy w czerwcu wszedzie jest mozliwosc wlaczenia c.o. :hmm:

Użytkownik felix edytował ten post 13 stycznia 2012 - 20:36


#14 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 13 stycznia 2012 - 21:21

Wąski, na głównej stronie borków masz w tle zdjęcie lotnicze ośrodka i parkingu - tam mozna zmontować naprawde gruby OeS.

#15 Gość_Hiub_


  • Na forum od: --

Napisano 13 stycznia 2012 - 22:14

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 13 stycznia 2012 - 21:58 napisał

Patrzyłem na zdjęcia tego osa za duzych możliwości tam nie ma ale pewnie coś by się wymyśliło
Znalazłem taki filmik.

Do 2:15
Oceńcie sami jakie są warunki.

#16 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 14 stycznia 2012 - 13:58

Ponieważ zrobił się tutaj sejm i wrzucanie brudów, a miały być propozycje - usuwam wszelką dyskusję. Jak ktoś ma uwagi wobec zlotu w leśnym dworze to niech pisze w tamtym wątku.

#17 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 14 stycznia 2012 - 14:25

Bialy dzieki za oczyszczenie watku :metal:

Propozycja nr.2 miala byc dzis wieczorem :hmm: , a zaraz bedzie jutro :/

#18 Offline   Michał


  • Postów: 261
  • Na forum od: 28 gru 2010
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 13:40

Propozycja BORKI 2012

Termin
Termin organizacji zlotu pozostawiamy do decyzji administracji, jednocześnie zapewniając że na chwilę obecną ośrodek W Borkach jest wolny zarówno podczas weekendu majowego jak i podczas długiego we. wypadającego podczas święta Bożego Ciała.

Opłata zlotowa
Wyliczona będzie przez administrację. Jednocześnie chcemy zaznaczyć że my nie pobieramy żadnej opłaty, a organizację zlotu traktujemy non profit. Dlatego (w przypadku gdyby nasza oferta doszła do realizacji) prosimy administrację o nagrody do wszystkich naszych konkursów i pieniądze na zakup drewna potrzebnego do organizację dwóch może trzech ognisk.
Nie zbieramy pieniędzy na piwo, rt80, czy inne napoje wyskokowe,wychodząc z założenia że każdy ma inne upodobania i sam najlepiej zaopatrzy się alkohol.

Zakwaterowanie
Każdy uczestnik sam zdecyduje o sposobie zakwaterowania i wybierze spośród kilku dostępnych opcji oferowanych przez ośrodek Borki.
Usługi Campingowe
-Namiot 1-2 osobowy w cenie 13,50pln/doba
-Namiot 3-4 osobowy w cenie 22,50pln/doba
-Przyczepa Campingowa w cenie 18pln/doba
-Camper w cenie 27pln/doba
-Podłączenie do prądu 8pln/doba
-Opłata sanitarna 6pln/doba
-Opłata pobytowa 13,50pln/doba
-Zwierzęta domowe brak opłaty

Usługi Hotelarskie
-Pokój 1-osobowy (jest 25 takich pokoi) 72pln/doba
-Pokój 2-osobowy (jest 45 takich pokoi) 90pln/doba
-Pokój 3-osobowy (jest 35 takich pokoi) 126pln/doba
-Pokój 4-osobowy (takie tylko 2 pokoje) 225pln/doba

W każdym pokoju TV, toaleta+prysznic, ogrzewanie centralne oraz balkon.

Domek Campingowy 3-osobowy 135pln/doba

Domki wyposażone są w toaletę z prysznicem.Dodatkowo lodówkę i inne sprzęty potrzebne do samodzielnego przygotowania sobie posiłku. Przed domkiem można rozpalić sobie grilla (trzeba go tylko mieć).

Dodatkowa osoba w domku lub pokoju 13,50pln/doba

Wyżywienie
Podobnie jak w kwestii zakwaterowania tak i w kwestii wyżywienia chcemy dać uczestnikom zlotu wolną rękę, jednocześnie informując jakie są możliwości na miejscu i ile kosztują
Wyżywienie na stołówce ośrodka to 3 posiłki dziennie w cenie 50 pln
-12,5 pln śniadanie
-25 pln obiad
-12,5 pln kolacja
Na terenie znajduje się również wędzarnia/smażalnia ryb.

I oczywiście wyżywienie na własną rękę (są miejsca do przygotowania posiłków, zmywania naczyń)

Plan atrakcji
Dzień pierwszy ( w zasadzie popołudnie i wieczór )
-Przyjazd uczestników na miejsce zlotu, zakwaterowanie
-Ognisko, przedstawienie nowych uczestników, biesiada
-Rozdanie i omówienie roadboook-ów z trasą radju. Przykład Dołączona grafika.

Dzień drugi
-8.00 pobudka śniadanie
-9.30 start pierwszego uczestnika zlotu na trasę rajdu nawigacyjnego, kolejni uczestnicy będą wypuszczani na trasę co 5 minut.
Trasa będzie w sumie liczyła około 120-140km. Na trasie będzie 10 pkp (punktów kontroli przejazdu).
W połowie rajdu wszyscy znajdziemy się w Spale, gdzie będzie czas na obiad, odpoczynek małe zwiedzanie oraz fajne zdjęcia naszych :star:. Jestem w kontakcie z właścicielem Karczmy Spalskiej www.karczmaspalka.pl który zaoferował duży parkin i wspaniałą wyżerkę w przerwie naszego rajdu podkreślając że potraktuje nas jako grupę zorganizowaną.
Ale w tym miejscu też jesteśmy za tym żeby każdy płacił za siebie i sam wybrał sobie miejsce gdzie zje obiad (a w Spale jest w czym wybierać) i czy w ogóle go zje.
Po przerwie obiadowej ruszamy w dalszą cześć rajdu :drive:

Meta rajdu w ośrodku Borki około godziny 16-17

-18.00 mecz piłki nożnej diesle kontra benzyniaki 2x30minut (chętnym przypominam o strojach)
-20.00 wspólne ognisko, integracja i biesiada
-pokaz multimedialny na wolnym powietrzu zdjęć z wcześniejszych zlotów forum

Dzień trzeci
-pobudka śniadanie
-10 zbiórka na plaży na zalewem, podzielenie zlotowiczów na grupy w których będą rywalizować w konkurencji polegającej na zbudowaniu z wcześniej przygotowanych przez organizatorów elementów obiektu pływającego, który umożliwi przeprawienie się na drugą stronę zatoki (około 100m) gdzie trzeba będzie odnaleźć ukryty skarb i wrócić z powrotem. Wygrywa ekipa która będzie pierwsza.Dołączona grafika.

Planujemy też inne konkursy i atrakcje na plaży i wodzie ale niech coś zostanie niespodzianką
-po obiedzie w okolicy godziny 14.30 spotykamy się wszyscy na parkingu ośrodka gdzie rozegraną zostaną 3 konkurencje sprawnościowe.
A także best drift i best burnout
W między czasie wszyscy uczestnicy wypełnią ankietę na temat :
Najładniejszy Mercedes zlotu
Najładniejsze Koło
Najlepiej grające i wyglądające niefabryczne Car Audio

-20.30 spotkanie na świetlicy, omówienie wyników raju i innych konkurencji zlotowych, wręczenie pucharów i dyplomów. Następnie początek imprezy,

Dzień czwart
W tym dniu nie planujemy organizacji żadnych atrakcji, niech każdy robi to na co ma ochotę.
Niektórzy będą chcieli wyjechać wcześniej do domu a może inni postanowią jeszcze poleżeć na plaży.

Informacje dodatkowe

Dla wszystkich uczestników zlotu dostępna będzie strefa serwisowa, najazd samochodowy, narzędzia, lewarki do zmiany kół.
Na chwilę obecna nie mamy żadnych sponsorów ale w przypadku organizacji zlotu Właśnie w Borkach, na pewno się to zmieni w związku z czym lista atrakcji będzie tylko rosła.

Jednocześnie dziękujemy bardzo, osobą które już w tej chwili zadeklarowały nam swoją pomoc w organizacji zlotu.

Użytkownik Michał edytował ten post 15 stycznia 2012 - 13:44


#19 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 14:04

Propozycja robi wrażenie :)
Fajnie by tam było zrobić letni, wakacyjny ciepły zlot :)

#20 Offline   tudesky


  • Postów: 172
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: 3miasto
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 14:18

No w końcu jest kolejna propozycja :-) Możliwość zorganizowania sobie, i ewentualnie rodzinie (planuję zabrać synów), czasu wolnego jest cacy ..... podoba mi się :okdouble: No i są tam łajby :hooray: Miejsce cacy na majowy czy czerwcowy zlot :pub:

3miasto pozdrawia.








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post